Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Tisto z notarjem je malo huda, ampak za drazje rabljene motorje (cca 10k€) pa brez obiska serviserja jaz ne bi niti pogledal motorja. Pri takšnih vsotah pač ni heca.

 

Največ kar jaz naredim je da imam zraven kolega, ki ve več kot jaz in preizkusna vožnja. To je minimum, sesir bi me pa nagonit hotel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Sej ni panike.

 

Jest tko delam. Ko kupujem in ko prodajam. Avto, motor, hišo, stanovanje................. :smoke:

 

Vsak je svojga "trupla" in tošla lastnik.

 

Čudno je samo, da je pol tolikoooooooooooo "NATEGNJENIH" :whistle:

 

Pa fajn je, da se oglašajo samo :l_01: , tisti, ki so jih :l_01: , ap se le :010 in :P in veselo € štejejo. .)

 

Ehhhhhh, kva sem ga :l_01: , šalabajzerja. Pojma nima. Pa še mehankarja je mel sabo, k je še manj pojma mel. :notworthy:

 

Sej, da se zastopmo ................... k na bolšaku ................ podobco za 1€ kupim, glih nimam notarja s seboj, ampak za 7 jurjev.......... abvezno!

 

:eek: Ne štekam pa, ...............OK, veš kaj prodajaš, veš kaj si delal z mopijem .................. pol pa čist pošiziš, ko hoče nekdo le potrditev tega?

 

Ni normalno.

 

Razen, če kake malenkosti...................... nisi pojasnil, ali pa "pozabil" povedati! :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem še vedno prepričanja da se nategnejo tisti ki se pustijo nategniti :OK:  :OK:  če maš malo znanja in veš kaj pogledat boš točno vedel kaj je bilo z motorjem, kolk kilometrov ma,... Jaz sem kupil zase že kar nekaj motorjev prav tako sem bil zraven ko so drugi kupovali motor in nikoli nisem kupil mačka v žaklu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto z notarjem je malo huda, ampak za drazje rabljene motorje (cca 10k€) pa brez obiska serviserja jaz ne bi niti pogledal motorja. Pri takšnih vsotah pač ni heca.

 

Največ kar jaz naredim je da imam zraven kolega, ki ve več kot jaz in preizkusna vožnja. To je minimum, sesir bi me pa nagonit hotel :D

jz sem vedno zato,da kupec pripelje koga s sabo....sploh,ker vsak ko kpuje sebi je ves navdušen in kej spregleda-tudi jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sam kupujem si vedno vzamem cas. Prodajalcu recem malce bo trajalo (ponavadi cca 15-20min ) da si motor ogledam. Vmes samo gledam nic ne podiram in niti ne komentiram. Amapk do sedaj je se vedno bila pri nekje 10 min tezava, v smislu kaj toliko gledas ali mi ne zaupas itd...nekateri prodajalci so res uzgani, meni 20 min ni nič, ker če ne bom dobro pogledal ne mislim iskat napak doma. Ker s to zadevo za katero sem porabim pol ure ogleda se bom mogel vozit in ga gledat sigurno sezono ali 2. Sicer se pa strinam da nekaterim že na čelu piše da so nateguni:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce bi pa ustrezal komu, da mu ga recimo operes....si lepo uzames urco in poblize pregledas detajle...pa se prodajalec bi bil vesel cistega motorja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta. nikad čuo. najbrž zato ker nism BMWjaš :whistle:

 

Folk, samo da povem, pred delavnico pojejo ptički. tako de....še mal pa bo krize konc :D

 

 

Danes  hodijo le peš in so tiho.

 

 

 

 

 

 

dons tud hišce ne najdejo :smoke:

post-2458-0-61421500-1361707411_thumb.jpg

post-2458-0-63040500-1361707459_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons tud hišce ne najdejo :smoke:

Pri meni so protestirali ,ker da od lepe hiške in čudovite narave če ni nič za jesti se ne da živet :whistle:  no sem ukrepal B)  se mi pa znano čuje  tole. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud to je en poizkuso mislim 1994....po zraku je zapusto parcelo-njegov prijatelj pa je z meje prosil,če lahko pride po avto

ti si nek opasan

"oprosti sam, nisem se mogel zadrzat"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff, 1 teden me ni blo, pa to vse prebrat, prej bom motor kupo

p.s. a je ker, da ima voljo zdraven it ko bom sel gledat m. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff, 1 teden me ni blo, pa to vse prebrat, prej bom motor kupo

p.s. a je ker, da ima voljo zdraven it ko bom sel gledat m. ?

Odvisno kaj misliš kupit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, honda,

Ni blema,Suzukija sm mel...SV1000S,če bo kaj podobnega grema lohk skupaj,če misliš pa kakšno raketo od GSXR-ja potem pa kontaktiraj člana Suzuki je stručko za te mopije in vedno pripravljen pomagat,skratka v redi dec.....

Honda...nimam pojma....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sam kupujem si vedno vzamem cas. Prodajalcu recem malce bo trajalo (ponavadi cca 15-20min ) da si motor ogledam. Vmes samo gledam nic ne podiram in niti ne komentiram. Amapk do sedaj je se vedno bila pri nekje 10 min tezava, v smislu kaj toliko gledas ali mi ne zaupas itd...nekateri prodajalci so res uzgani, meni 20 min ni nič, ker če ne bom dobro pogledal ne mislim iskat napak doma. Ker s to zadevo za katero sem porabim pol ure ogleda se bom mogel vozit in ga gledat sigurno sezono ali 2. Sicer se pa strinam da nekaterim že na čelu piše da so nateguni:)

Ha ha pri meni ista zgodba.

Ko sem sam Varo kupoval, sem v njegovi opremi(hlače in jakna, ki je bila tud na prodaj) gledal motor cca 20 minut brez besed.

Ko sem prodajalcu povedal, kolk dam za vse skupaj je samo rekel: sedaj si ti 20 minut motor gledal, sedaj ga bom še pa jaz.

Po enih 10-ih minutah premišljevanja in moped z obleko vred je bil MOJ :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honde ne kupit razen če jo misliš met na stara leta :OK:

Ti sej je z bimerjem isto....vsaj 650-ko :P Luka,se zmenva pa jih posojava oz, dajava v najem,še kakšnega nabaviva in iz nesreče postane sreča......mal spustiva ceno najema,da sva pred konkurenco pa zmagava .)  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sej je z bimerjem isto....vsaj 650-ko :P Luka,se zmenva pa jih posojava oz, dajava v najem,še kakšnega nabaviva in iz nesreče postane sreča......mal spustiva ceno najema,da sva pred konkurenco pa zmagava .)  :D

 

Ali pa med sabo zamenjat in bo za vsakega nekaj novga. :)   Drgač pa nč bat. Zdej je še čas za ogledovanje, ko enkrat posije sonce in sneg skopni, pa se bodo začele tudi zamenjave za evrrčke bolj hitro odvijat. .)   Za pošteno ceno se tudi dober kupec najde. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah itak sem tolk dnarja zgubil pr tej hondi od nakupa da če je ne bom kmalu prodal jo bom res komu šenku, ker odkar mam hondo me je minilo bit motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah itak sem tolk dnarja zgubil pr tej hondi od nakupa da če je ne bom kmalu prodal jo bom res komu šenku, ker odkar mam hondo me je minilo bit motorist

utemeljitev prosim.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne privlačijo 4 cilindri  drugače se pelje lepo, kupil sem jo več ali manj za fotra ki je v celi sezoni naredil 2000km (uglavnem škoda met motor za tolk kilometrov) kupil sem jo z namenom da jo bom imel 1 leto in nato kupil drug motor v 1 letu sem zgubil več kot 1000€ , prodajam jo že lep čas (več kot 6 mesecev)  in  v tem času 3 klici od tega jo je en prišel pogledat  in to naj bi kao bil priljubljen motor uglavnem nikoli več japonca (vse italjane ki sem jih mel do sedaj sem prodal v roku 1 meseca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne privlačijo 4 cilindri  drugače se pelje lepo, kupil sem jo več ali manj za fotra ki je v celi sezoni naredil 2000km (uglavnem škoda met motor za tolk kilometrov) kupil sem jo z namenom da jo bom imel 1 leto in nato kupil drug motor v 1 letu sem zgubil več kot 1000€ , prodajam jo že lep čas (več kot 6 mesecev)  in  v tem času 3 klici od tega jo je en prišel pogledat  in to naj bi kao bil priljubljen motor uglavnem nikoli več japonca (vse italjane ki sem jih mel do sedaj sem prodal v roku 1 meseca)

 

Če kupiš motor za eno leto moraš nekako pričakovat, da boš nekaj izgubil to je dejstvo. Koliko, pa boš videl šele ko ga boš prodal. Iz lastnih izkušenj vem, da je negotovost še večja, če ni niti zanimanja. A kaj ti pomaga pet, deset ali pa sto in več jalovih klicev, le živce ti lahko načnejo z raznim nabijanjem.... Zapomni si, le enega rabiš.... in bo :grim  prišel, sploh če je motor dober in ne ropotija. Po sneženju vedno posije sonce, vedno. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje sem najprej kupil drugi motor in potem, ko je bila sezona, prodajal starega.

Ce imas zadosti nasparano, potem je to najboljsi postopek. 

Med sezono sem dobil kake 500€ vec, kot ce bi ga prodajal pozimi in tudi povprasevanje se je povecalo, za cca. 50%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne privlačijo 4 cilindri  drugače se pelje lepo, kupil sem jo več ali manj za fotra ki je v celi sezoni naredil 2000km (uglavnem škoda met motor za tolk kilometrov) kupil sem jo z namenom da jo bom imel 1 leto in nato kupil drug motor v 1 letu sem zgubil več kot 1000€ , prodajam jo že lep čas (več kot 6 mesecev)  in  v tem času 3 klici od tega jo je en prišel pogledat  in to naj bi kao bil priljubljen motor uglavnem nikoli več japonca (vse italjane ki sem jih mel do sedaj sem prodal v roku 1 meseca)

 

Hornetka je krasen motor in tudi ceno precej drzijo, samo sedaj ni pravi cas za prodajo (razen ce jo das za male pare, potem pa bos moral se spustit ceno), jo pa vsekakor imej v oglasniku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!