Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Ma nič se ne prodaja,novi motorji so postali čist pocen,vsi rajši kupijo novga....naprimer novi KTM 1200ADV je samo 15.600,po kdo še kupuje staro pri tako nizkih cenah :P ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz raje kupim z 750 2008 za 5500 kot pa novega za 7000e. Morm pohitet ker ocitno bodo sle cene med sezono se gor :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja primerjavo delati glede cene , staro-novo je poglavje za sebe. Ko si nekaj želiš boš vse naredu da to tudi dobiš. Tako sem jaz znorel, dokler nisem naboksal za novega Crosstourerja - 13.500€. Če bi pa malo čakal bi ga sedaj na netu kupil za malo rabljenega za cca 12.000€. Ampak pol pozimi nebi mogel spat. Je lepo ko ga ob snegu greš pogledat. No men ga prijatelj v garaži čuva. ha ha

Drugač pa fantje gasa pa v nabavo! PRIHAJA NAŠ LETNI ČAS!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom povedal eno modro: če je dober moped, ne pomeni nič če je jurja dražji kot ostali...zakaj toliko šparati pri nakupu? Jurja ne pomeni nič v primerjavi s celoletnimi stroški na gorivu, gumah in kavicah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za gledat je v redu :D

 

Pardon ker nisem konstruktiven, ampak pri takem tipu motorja je praktično vsaka znamka rizična :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako je s servisi in ce moram na kaksno stvar posebej paziti

 

sicer sem enkrat zasledil podoben model pa so ga na forumu kr dost kritiziral sedaj pa ne vem ce se gre za isti model :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm je dober motor 

ampak tale 450 je narejena bol za na pisto kot pa za na cesto po mojem.

Pa še rezervne dele se težko dobi za tmje razen če nisi kje v bližini italije boš mogoče kej prej kaj dubu, zato jih je tudi malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem... Pri nama se je fant odloču, da ima dovolj motoriranja za nekaj časa in da je trenutno pametno denar vložit v nekaj drugega. Zato se prodaja Yamaha FZ6n, letnik 2006, nekaj malega več kot 22.000 km, gume menjane na jesen, mogoče prevoženih 500 km. Dodatno kovček, crash padi, cevna zaščita motorja, komplet s krivinami Leo Vince, druga ogledala, druge uteži krmila,... (vsi originalni deli so priloženi!). Informacije: 041 553 381

Popravljeno . Popravil rosse20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam crossa- kitajca... 150ccm.. to je mrcina nikol me ni razocarala in kolk sm se jst z njo prevozu. nobenih problemou... mašina kot nova. motor je res da ni ŠMINKA .. saj ima polomljene plastike in raztrgan sedez ima pa nove gume gor prve in zadne ... kupil sem jih pri BUCOTU... cena motorja je 180 eur.. Cena je zato taksna ker motor ni SMINKA. 4-taktna masina. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni in pol pride lipek in ti grozi znekimi notarji. Jez bi mu citiral Jolando Garminovo. Ko bo mogoce, polkrozno obrnite.

 

Ne razumem, zakaj se vam to vsem zdi tako problematično. To je pač escrow - kupec se obveže, da bo v primeru, da je z motorjem vse tako, kot pravi prodajalec, denar plačal.

 

Bolj pravno zavezujoč ekvivalent načina "Glej, tukaj v denarnici imam x000 EUR, dajva še na servis skočit, da ga pogledajo, in če je vse kul, je denar tvoj". S to razliko, da se v tem primeru kupec lahko še premisli - če pa je denar v escrowu, se ne more. V resnici je to prednost za prodajalca!

 

(sam sicer svojega mlinčka nisem kupil tako, ni pa slaba ideja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja primerjavo delati glede cene , staro-novo je poglavje za sebe. Ko si nekaj želiš boš vse naredu da to tudi dobiš. Tako sem jaz znorel, dokler nisem naboksal za novega Crosstourerja - 13.500€. Če bi pa malo čakal bi ga sedaj na netu kupil za malo rabljenega za cca 12.000€. Ampak pol pozimi nebi mogel spat. Je lepo ko ga ob snegu greš pogledat. No men ga prijatelj v garaži čuva. ha ha

Drugač pa fantje gasa pa v nabavo! PRIHAJA NAŠ LETNI ČAS!!

tale tvoj frend je pa srečen človek...ti pa dobrotnik ki si pušnil 1500€ za čez zimo da tvoj frend spi ... pohvalno  :OK:

jaz sem se odločil letos potihtati celotno kolekcijo v garaži do voznega in registriranega stanja... itak je še tri leta kredita - do naslednjega nakupa..  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

.... stari, lepo in čist pošteno si napisu .....

 

... res je prava mrcina ...   :grim 

... pa tud šminka ni ..... :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Morda ima kdo kakšno informacijo glede tegale motocikla http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7012453

Vem da se  kar nekaj časa prodaja tako da ne bi rad hodil čez celo slo obrnt na primorsko!

Sezona se bliža tak da neki bo treba najdt!

 

Hvala za pomoč!!

 

Lp

Motor zgleda kot nov in po krivinah sodeč ni bil gonjen,na prvi uč se mi zdi dobr nakup....no odvisno od cene ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj une pri Moto Hit si že vse pregledu?

 

Ni nič za kupit?

Pogledu pa nekak ni pravga občutka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!