Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Pozdravljeni!

 

Morda ima kdo kakšno informacijo glede tegale motocikla http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7012453

Vem da se  kar nekaj časa prodaja tako da ne bi rad hodil čez celo slo obrnt na primorsko!

Sezona se bliža tak da neki bo treba najdt!

 

Hvala za pomoč!!

 

Lp

Tilen,

sem bil na ogledu, tam nekje oktobra lani...prpelan iz Italije, drugače pa, motor je res u nulo, kot nov, tudi lepo prede, sem se pelu...po razgovorom z lastnikom ni dvoma o kilometrih...prodaja, ker pričakuje dojenčka...sm mu ponujal 11 jurjev, pa ni hotu spustit nič...no ja, bi še dal kakšnih 500€ več, a ko sem vidu, da ni ABS-a....ne, hvala....

 

lej, tale je lep: http://www.ebay.de/itm/BMW-R-1200-GS-Adventure-46650KM-Tuv-8-2014-Frische-BMW-Inspektion-TOPTEIL-/271169130299?pt=Motorr%C3%A4der&hash=item3f22f08f3b#ht_1121wt_1397

nekaj posebnega !

 

Tudi sam iščem, iščem, iščemmm...že od septembra, ...bom že našel kaj, slo motorjev skoraj ni, tak da bo treba čez mejo; bom šel v Nemčijo, ker prejšnjega GS-a sem prpelal iz Italije, pa sem se nasankal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je to fora da se vsi 125cc motorji prodajajo izključno na ŠTAJERSKEM, tok polhn kufr mam že avtoceste čez Trojane ...

 

Se opravičujem za offtopic, samo rabil sem en ventil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je srečni lastnik GSa, my08, srebrnrga? Spet je sel dejansko v pol dneva...

 

 

... cena ???? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pocen ga je dal ....   :P

najmanj 17.300 bi mogu dobit za tak stroj :P  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ker motor se to gre

Za tanajtabulšejši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmetovalec, dej na BMW forum mal pokuki ;)

No pa pokuki še ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem "motorist" že od malih nog. Prestave sem osvojil pri 7 letih na 50 ccm hondici...potem na skuterja (benelli), na 125 ccm choperja in končno na 650SV suzukija. Sem umirjen voznik, ki si kdaj pa kdaj da duška, vendar ga ne ožemam do amena...z glavo na cesto - prvo pravilo, sploh pa pri motorjih. (pa ne dobesedno :OK: )

Z motorjem sem zadovoljen, stroškov imam presenetljivo malo. Zanimajo me informacije glede Ducati Monster 696. Če ima kdo izkušnje s tem motorjem, specifikacije sem si že ogledal, oba motorja sta si zelo podobna (kar se tiče specifikacije). Poraba me ne gane veliko...pač če se hočeš peljat, moraš imeti za bencin, itd.
Je motor vreden nakupa, ali je morda bolje, da kupim novega ali je to brca v temo, kot pri avtih?


http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6197264

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6971869

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4814104

Kaj pravite na to?


Vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč in odgovore.
Lp,

 

Samo
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati je čist fajn motorček, tut rabljenga lahko vredu kupiš in bo delal brez problemov (ob rednem vzdrževanju), vendar v primerjavi s sv650 ni nevemkolk boljši. Ima sigurno boljše vozne lastnosti zaradi boljšega vzmetenja in kakšnega konja več, vendar ni bistvenega preskoka. Zdaj, če te to ne moti in ti je konjev dovolj, potem kar kupi. Od zgornjih ti teško kaj svetujem, jaz osebno bi rabljen motor kupil raje od fizične osebe kot pa od prodajalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Vidim da se tukaj govori okrog oglasov.

Zanima me kako je z ceno in ponudbo rabljenih motorjev ko nastopi sezona? Je sploh razlika?

Kakšne so pa vaše izkušnje z "moto hišami" ki imajo cele kupe motorjev na zalogi?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavil si vprašanje, na katero lahko od 100 motosvetovcev dobiš 105 različnih mnenj. Mislim, da tu nekega trdnega pravila ni. Zdaj, če je nek model motorja iskan, verjetno ni razlike, al se prodaja julija ali januarja, zna biti cena kar enaka. Če motor spada v "nepriljubljene", ni povpraševanja itd....mu do prodaje ne moreta pomagat  niti sezona, niti izven sezone, ampak le nizka cena. Pa še ta ni zagotovilo.

Glede motohiš...moje izkušnje (2x Krško) so dobre.  Več kot dobre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem samo 1x šla gledat motor v motohišo... Motohit Krško ali nekaj takega. Ampak so bili zelo nezainteresirani, ko so motor postavili iz salona sploh vžgal ni. Potem so rekli po 1 uri (ko sva ga s fantom sama usposabljala, oni niso želeli sodelovat), da naj grema in pridema čez 2 ure nazaj, da bodo popravili. Takrat sva se dogovorila, da me naj pokličejo, ko ga popravijo, pa prideva nazaj. Klicali so čez 2 dni, jaz pa sem ga vmes že kupila drugje.

Drugih in drugačnih izkušenj nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta moto hit je poden od podna, zaposleni se tako vedejo kot,da so jim stranke v breme, ga kaj vprašaš pa ti komaj kaj odgovori kot,da je mutav, katastrofa od odnosa, pa karkoli sem gledal tam dol, vse so bli skreti v katerega je potrebno še veliko vložit... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma itak, butast je, da ma tm 50 motorjev in  vsi so "zrihtani", nezainteresirani so res, kaj pa bo druzga, ce itak ne ve dost o motorju vec kot ti ko ga vidis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem samo 1x šla gledat motor v motohišo... Motohit Krško ali nekaj takega. Ampak so bili zelo nezainteresirani, ko so motor postavili iz salona sploh vžgal ni. Potem so rekli po 1 uri (ko sva ga s fantom sama usposabljala, oni niso želeli sodelovat), da naj grema in pridema čez 2 ure nazaj, da bodo popravili. Takrat sva se dogovorila, da me naj pokličejo, ko ga popravijo, pa prideva nazaj. Klicali so čez 2 dni, jaz pa sem ga vmes že kupila drugje.

Drugih in drugačnih izkušenj nimam.

 

Imava enake izkušnje z istim prodajalcem. Samo da je bil v mojem primeru Odlično ohranjen moped prevzet na smetišču v It. in na prodaj ovcam v SLO!

 

lp, andrej

Popravljeno . Popravil THOMPSON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!