Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Kawasaki ima za A2 kompleten segment.

 

Goliča (er6n), Ninjo 650r (er6f), SUV (versys 650), classic w800, choperja vn900...

 

Samo malo je treba pogledati, ni da ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smasher to si odlično najdu :OK:

 

na hitrco sm štela pa je brez skuterjev pa hard endur tukaj mislim da ene 35 motorjev za A2, plus nekaj je sedaj že novih tako da recimo da jih je najmanj 40 na voljo. toliko o vsesplošnem jokcanju, da ni izbire.

 

očitno je največji problem da se ne da blokirat fazerice, ninje 636, z750 pa še kakšne r6 :slap:

 

Tu si poglejte keri so pri nas za A2, tudi "z750" oziroma sedaj z800e.

http://www.dks.si/html_levo/cenik/Cenik_motorji_SLO.html

 

Je pripisano A2, kateri so primerne, "nebroj".

 

lw475h32100000340882dcee.jpg

 

Ni, da ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu si poglejte keri so pri nas za A2, tudi "z750" oziroma sedaj z800e.

http://www.dks.si/html_levo/cenik/Cenik_motorji_SLO.html

 

Je pripisano A2, kateri so primerne, "nebroj".

 

lw475h32100000340882dcee.jpg

 

Ni, da ni.

snecer vem jst to, da je od letos nov z800 s zmanjšano konjenico ima pa tudi "letošnjo" ceno. ponavadi pogledujejo po starejših letnikih, ki pa te opcije niso imeli. imajo pa er6, ki je blokiran verjetno celo boljši kot blokiran z750.

 

drgač pa jst ne rabim a2 motorja zgolj ne morem razumet kako se lahko upičijo ravno v tiste 3 al 4, ki jih ne morejo imet in vsakemu na dolgo in široko potem enkrat edn enrat drugi razlagajo zakaj ne  :slap:

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e doktori moji :slap:

ko odkrijete toplo vodo, mi sporočite, da se pridem stuširat... :P

Miha94, če bi mogel izbirati med temi tremi motocikli, bi vzel SVja.... :)

lp,mz

Sem ga vzel ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa jst ne rabim a2 motorja zgolj ne morem razumet kako se lahko upičijo ravno v tiste 3 al 4, ki jih ne morejo imet in vsakemu na dolgo in široko potem enkrat edn enrat drugi razlagajo zakaj ne  :slap:

Ljubezen na prvi pogled :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se bol splača vzet:

-yamaha fz6

letnik 2007, športni izpuhi, nove gume, 25000km, 3000€

-honda hornet 600 

letnik 2005,  25000km, gume hin, 2700€

na obeh se približno enako sedi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se bol splača vzet:

-yamaha fz6

letnik 2007, športni izpuhi, nove gume, 25000km, 3000€

-honda hornet 600 

letnik 2005,  25000km, gume hin, 2700€

na obeh se približno enako sedi...

Težko rečt. Odvisno od osebni perferenc (jst bi vzel hornetko) ter ohranjenosti-dobro preglej motor oz. vzami nekoga, ki se res spozna na zadeve s sabo, ne gledat samo na kilometre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je malenkost bolje ohranjena yamaha... Žal ne morem nikogar peljati zraven, ker se noben ne spozna, niti mehanika ni v našem kraju... Drugače pa sem pri obeh poslušal mašini pri srednjih obratih, padeni tudi nista, vse sem preveril preveril (ročke, krmilo, stopalke, pokrovi motorja, plastike)... Kaj še naj poslušam pri mašinah?? mogoče zvoke, ko se peljem v visokih obratih??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tale lastnik sv-ja z razbitim rezervoarjem, je pa očitno talent. lani sem pri njemu kupil horneto, ki je bila pravtako prekucnjena. tako da; ali je naraven talent ali pa preprodajalec, kar sicer kar malo dvomim, ker je bil lani ko sem kupil motor pri njem, še vs v obližih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tale lastnik sv-ja z razbitim rezervoarjem, je pa očitno talent. lani sem pri njemu kupil horneto, ki je bila pravtako prekucnjena. tako da; ali je naraven talent ali pa preprodajalec, kar sicer kar malo dvomim, ker je bil lani ko sem kupil motor pri njem, še vs v obližih

kak naraven talent, ima novo službo = kaskader

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo mi je to, da vsi ti motorji stari po 7, 8 let imajo tam nekje med 25k-30k km.... :?

 

V klapi imam Hornet 2002 ki jih ima 35000, BMWr1150R 2002 ki jih ima manj kot 20 000, Duc 748, ne vem točno kater letnik, pa jih ima okrog 20 000...Er5, drugi lastnik letnik 1998 jih ima 29 000...folk se marsikdaj ne vozi. Na žalost vem za motorje ki so jim zbili po 150 000Km, in to sjebe še tiste 3 lastnike ki niso nikoli nardili "tacho tuninga"

 

To se ujema z novo novico na Motosvetu, kjer je povprečje slo. motoristov na leto 3000km, pri čemer je upoštevan nacionalni šport vrtenja kilometrov.

 

Ne razumem čist kaj si hotel povedat. A misliš da je Slovenska statistika cela zlagana, in da se v poprečju prevozi več kot pravi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V klapi imam Hornet 2002 ki jih ima 35000, BMWr1150R 2002 ki jih ima manj kot 20 000, Duc 748, ne vem točno kater letnik, pa jih ima okrog 20 000...Er5, drugi lastnik letnik 1998 jih ima 29 000...folk se marsikdaj ne vozi. Na žalost vem za motorje ki so jim zbili po 150 000Km, in to sjebe še tiste 3 lastnike ki niso nikoli nardili "tacho tuninga"

 

 

Ne razumem čist kaj si hotel povedat. A misliš da je Slovenska statistika cela zlagana, in da se v poprečju prevozi več kot pravi?

 

ja, folk se marsikdaj ne vozi.... ampak po oglasih sodeč, se folk nikoli ne vozi! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vam :D... Zaj pa res več ne vem ali me je nategoval ali jih ma res tak malo... Torej zdaj moram preveriti diske in obrobe na diskih... po koliko km se začnejo delati obrobe??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se odloču, da kupim malo zjahan mopi z vsaj 100k km, a ga ni za dobit. :smoke::kva2:

seveda ne, vsi imajo 35k km, oz maksimalno 45k km , ko pride motor čez to mejo se kilometri nehajo obračat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tehničnem bi očitno morali začet tudi kilometre popisavat, ne da ljudje po dveh letih vidijo svoj nekdanji motor prodan takrat s 30k čez dve leti s samo 17k :eek: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa veste, da se bo v kratkem začelo na tehničnem vpisovati kilometre. Bo kot na hrvaškem z uvedbo davčnih blagajn; vsi bodo naenkrat imeli veliko več kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se odloču, da kupim malo zjahan mopi z vsaj 100k km, a ga ni za dobit. :smoke::kva2:

vemo kaj mamo, pa ne prodamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor z redno potrjeno servisno knjižico težko skrije prave kilometre in do par let bi skoraj vsak motor to moral imeti.

Starejši motorji pa imajo ceno glede na leta in kilometri niso več tako pomembni, če je cena glede na ohranjenost in vozne lastnosti primerna je motor vreden tega denarja, drugače ne. Kaj se skriva v motorju se nikoli ne ve, lahko bo še več problemov pri nekom, ki ima manj kilometrov.

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!