Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Meni so se na skuterji 50ccm ustavli kilometri pri 43k km, ker je nehal delat števec tako da niti prevrtet nerabi  :kva1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa veste, da se bo v kratkem začelo na tehničnem vpisovati kilometre. Bo kot na hrvaškem z uvedbo davčnih blagajn; vsi bodo naenkrat imeli veliko več kilometrov.

Bodo pa vsak let sprot pred tehničnem nazaj zasukal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor z redno potrjeno servisno knjižico težko skrije prave kilometre in do par let bi skoraj vsak motor to moral imeti.

Starejši motorji pa imajo ceno glede na leta in kilometri niso več tako pomembni, če je cena glede na ohranjenost in vozne lastnosti primerna je motor vreden tega denarja, drugače ne. Kaj se skriva v motorju se nikoli ne ve, lahko bo še več problemov pri nekom, ki ima manj kilometrov.

 Menda že vrabci na drevesu čivkajo, da za kavico vsak štemplja servisne knjižice, toliko o tem... :closedeyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Menda že vrabci na drevesu čivkajo, da za kavico vsak štemplja servisne knjižice, toliko o tem... :closedeyes:

......jest imam za vsak štempelj še priložen račun,......pa ne od kavice, da nau pomote :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O F... jaz imam pa samo račune brez štempljev, zdaj je pa moj motor v garaži manj vreden :grim Joj upam, da me bo še kam peljal :closedeyes:

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti k maš kawasakija niti računov ne rabiš... se bojo ob potencialni ločitvi tko grebl za njega, da boš na koncu še zaslužila z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Menda že vrabci na drevesu čivkajo, da za kavico vsak štemplja servisne knjižice, toliko o tem... :closedeyes:

To ni res,oziroma je delno,lahko ti poštemplja knjižico ne more pa te vnest v terminal servisne mreže,kot jo ima KTM in BMW,saj more pri tem odprt delovni nalog in seveda podati za tem uradni račun firme,se pravi če bo kupec preverjal z identifikacijsko številko servisne storitve ,ki so beležene z datumi v njej,le teh ne bo,in seveda za tem potem potegne niz dogodkov,kot naprimer,kdo je podpisal servisno knjižico in jo poštempljal!!! No zato na teh dveh servisih tej vrabčki nimajo prav!

Vrabci pa imajo na žalost prav o vseh ostalih znamkah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam, da se folk res vse preveč ozira na kilometre. 

 

Verjamem, da se tu pa tam najde kakšen primerek z malo kilometri, da pa ima cel avtonet 20-30.000km (ne glede na letnik) -  ta je pa malo bosa. 

Znanec je prodajal Z-ja 750 letnik 2008 (realnih 53.000km). Seveda je zato folk mislil, da ga bo dal verjetno zastonj. 

No, po 2 mesecih je obupal in dal zbiti kilometre na tako opevanih cca. 20.000 in je  motor šel v roku enega tedna za lepo ceno. 

Upam, da čimprej obvelja kakšen zakon tudi v naši republiki Banani, ki bi zajezil zbijanje kilometrov in sankcioniral takšne barabe.

 

 

Če morda koga zanima fazerka z ABS-om s 100% realnimi kilometri in redno servisirano, skratka vse tako kot mora biti me lahko kontaktira.

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=7511265 Tudi po računih (odtenek papirja) se vidi, da niso vsi napisani na en dan.

 

Več fotk je tukaj.

Popravljeno . Popravil WhiteWolf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni res,oziroma je delno,lahko ti poštemplja knjižico ne more pa te vnest v terminal servisne mreže,kot jo ima KTM in BMW,saj more pri tem odprt delovni nalog in seveda podati za tem uradni račun firme,se pravi če bo kupec preverjal z identifikacijsko številko servisne storitve ,ki so beležene z datumi v njej,le teh ne bo,in seveda za tem potem potegne niz dogodkov,kot naprimer,kdo je podpisal servisno knjižico in jo poštempljal!!! No zato na teh dveh servisih tej vrabčki nimajo prav!

Vrabci pa imajo na žalost prav o vseh ostalih znamkah :P

Kaj ti pomaga imet natančno evidenco, če je mehanik šalabajzer? :D

 

p.s. moj se bo prodajal, ko bo dopolnil 100000-realnih.    :ninja:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti pomaga imet natančno evidenco, če je mehanik šalabajzer? :D

 

p.s. moj se bo prodajal, ko bo dopolnil 100000-realnih.    :ninja:

Maš prav,vsak ko ma 5min že šraufa Kawo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav,vsak ko ma 5min že šraufa Kawo :P

to še ni problem, le ta se pojavi ko začnejo BMfla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to še ni problem, le ta se pojavi ko začnejo BMfla :P

Tud maš prav,ne more vsak prčkat po visoko tehnološkem stroju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud maš prav,ne more vsak prčkat po visoko tehnološkem stroju :P

ni problem visoka tehnologija, problem je da so vsi mehaniki, k so znali zračno hlajene mopede iz 50ih šraufat že pod rušo :P

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem visoka tehnologija, problem je da so vsi mehaniki, k so znali zračno hlajene mopede iz 50ih šraufat že pod rušo :P

Uf,še sreča ,da mam letnik 2012 :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam, da se folk res vse preveč ozira na kilometre. 

 

Verjamem, da se tu pa tam najde kakšen primerek z malo kilometri, da pa ima cel avtonet 20-30.000km (ne glede na letnik) -  ta je pa malo bosa. 

Znanec je prodajal Z-ja 750 letnik 2008 (realnih 53.000km). Seveda je zato folk mislil, da ga bo dal verjetno zastonj. 

No, po 2 mesecih je obupal in dal zbiti kilometre na tako opevanih cca. 20.000 in je  motor šel v roku enega tedna za lepo ceno. 

Upam, da čimprej obvelja kakšen zakon tudi v naši republiki Banani, ki bi zajezil zbijanje kilometrov in sankcioniral takšne barabe.

 

 

Če morda koga zanima fazerka z ABS-om s 100% realnimi kilometri in redno servisirano, skratka vse tako kot mora biti me lahko kontaktira.

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=7511265 Tudi po računih (odtenek papirja) se vidi, da niso vsi napisani na en dan.

 

Več fotk je tukaj.

Pa kaj si gume prelakiral?? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpraša kupec prodajalca, koliko kilometrov ima motor. Kolikor bi vi želeli, da jih ima, mu odgovori prodajalec.

 

Sem se prepričal na lastne oči, da vsi serviserji pa ne prirejajo servisnih knjižic. En serviser, katerega sem pohvali, za vsak še tako majhen poseg na ni važno kakšnem motorju ali skuterju, odpre delovni nalog in ga po zaključku arhivira. Ko sem iskal določen motor, sem se pozanimal na tem servisu in, če je serviser rekel, da je motor vreden greha, potem je tako tudi bilo. Mi ni problema odšteti nekaj več za odlično opravljeno storitev ali odličen motor. Za "šalabajzarstvo" je pa še nič preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer!

 

Iščem hard enduro 4t do nekje 3000€. A bo kdo prodajal oz. pozna koga, ki prodaja pa oglasa ni na avto.net (tam ni neke izbire).

 

Iščem pa tam nekje 250ccm. Bolj pussy razred, ker za 450ccm še nisem :)

 

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da je v garaži :)

Ja itak,kaj bi rad ,da se pokvari :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer!

 

Iščem hard enduro 4t do nekje 3000€. A bo kdo prodajal oz. pozna koga, ki prodaja pa oglasa ni na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) (tam ni neke izbire).

 

Iščem pa tam nekje 250ccm. Bolj pussy razred, ker za 450ccm še nisem :)

 

Hvala!

 

Jaz ti lahko prodam Yamaho WR250R. Še ceno si ugotovil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti lahko prodam Yamaho WR250R. Še ceno si ugotovil.

wr250r ni hard enduro... Wr250F je hard... R je dualsport verzija s slabšimi komponentami, drugačno mašino, več kg in manj moči...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti lahko prodam Yamaho WR250R. Še ceno si ugotovil.

Mal bolj hard pa mora bit :) Če bi bila F, bi te že klical.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal bolj hard pa mora bit :) Če bi bila F, bi te že klical.

Zgleda da iščema oba čisto iste zadeve :D EXC250, WR250, TE250 :D osebno se tudi 2t ne branim ^^ so itak bolj zabavni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kolega iščem monsterja 900 (ali 750 pogojno), jasno dobro stanje, kot nov, preverjenega lastnika, bla bla,... za ceno do 3000€ (keš). Na avtonet znam pogledat, zanima me če kdo iz prve roke ve za kakšnega.

 

Bolj kot letnik in kilometri je pomembno da je motor v dobrem stanju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!