Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Ja natleh je bil 100%. Nalepk nima, zvita rocka bremze itd...za ta denar probaj kaj lepsega dobit. No samo moje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, se ni blo 99% motorjev na tleh? Vprasanje je sam, how hard....

ne, bitno vprašanje je kolk €€€  :P

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo ta motor oz. ve kaj o njem?

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7798689

Jst bi tut reku, da je bil na tleh. Ker une fore, da je folk daju dol nalepke ker mu niso ble všeč...beh jst temu prov velik ne verjamem. Če ga boš šu gledat poglej deklce, se hitr zna opazit če je blo kej delan na njih. Ma pa motor kr dobro opremo, športne stopalke, izpuh, menjalnik (nevem kaj je blo tuki lih mišljeno :?), karbon. Motor je kr poceni, vendar z razlogom :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tut reku, da je bil na tleh. Ker une fore, da je folk daju dol nalepke ker mu niso ble všeč...beh jst temu prov velik ne verjamem. Če ga boš šu gledat poglej deklce, se hitr zna opazit če je blo kej delan na njih. Ma pa motor kr dobro opremo, športne stopalke, izpuh, menjalnik (nevem kaj je blo tuki lih mišljeno :?), karbon. Motor je kr poceni, vendar z razlogom :D.

Pomoje to, da je "športna" shema menjalnika s temi tacami: 1 prestava gor, ostale dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si 2x padel pri 30 km/h. Enkrat na levo stran in enkrat na desno. Če si ga pa podrsal po obeh straneh pri 30 km/h, potem ti je pa števec zelo lagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si 2x padel pri 30 km/h. Enkrat na levo stran in enkrat na desno. Če si ga pa podrsal po obeh straneh pri 30 km/h, potem ti je pa števec zelo lagal.

Sodni izvedenec praviš da si :grrr Ko bi videl KTM 990 pri 130 v ograjo bi rekel da lažem,no 5 jih je videlo,jaz polaman,motor pa počeno krmilo in luč pa čist mal popraskan ob strani,še jaZ  nisem vrjel :grim

Maja ko sem ubrisal pri 50kmh pa škode kolikor češ,takrat pa jaz brez praskice :OK:

Hočem povedat da ni glih merilo poškodb kolikšno hitrost si imel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodni izvedenec praviš da si :grrr Ko bi videl KTM 990 pri 130 v ograjo bi rekel da lažem,no 5 jih je videlo,jaz polaman,motor pa počeno krmilo in luč pa čist mal popraskan ob strani,še jaZ  nisem vrjel :grim

Maja ko sem ubrisal pri 50kmh pa škode kolikor češ,takrat pa jaz brez praskice :OK:

Hočem povedat da ni glih merilo poškodb kolikšno hitrost si imel ;)

Malo bolj ga poglej, pri 130 v ograjo pa malo popraskan....

Pa brez zamere.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bolj ga poglej, pri 130 v ograjo pa malo popraskan....

Pa brez zamere.

L.p.

Malo bolj ga nisem ,ker sem od takrat praktično v bolnici,sam tako mi je serviser povedal,pa fantje ,ki so bili z mano,vsi forumaši.Motor je priletel v ograjo bočno in se potem peljal naprej po njej dokler ni zgubil hitrosti in se prevrnil skoraj na mestu.Mene pa je že prej snel znak.

Nč ne zamerim imaš pravico do svojega mnenja isto kot jaz,če ne vrjameš imaš pričo ki je peljala 20 m za mano,Zivnorc ostali so prišli kakih par sekund kasneje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ki je peljala 20 m za mano,Zivnorc ostali so prišli kakih par sekund kasneje ;)

 

Kot iz tistega vica, da se tudi za najhitrejšim naredi kolona. Pa še lastni motor te je prehitel. Tisti znak ima pa verjetno more.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot iz tistega vica, da se tudi za najhitrejšim naredi kolona. Pa še lastni motor te je prehitel. Tisti znak ima pa verjetno more.

Slava mu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot iz tistega vica, da se tudi za najhitrejšim naredi kolona. Pa še lastni motor te je prehitel. Tisti znak ima pa verjetno more.

Tudi jaz sem bil brihten 14 dni prej ,ko je odletel moj prijatelj,na srečo samo z materialno škodo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je, ko v primeru Kmet2 gre za težko osebo (telesni kilogrami pa še težek karakter zraven). :grim Ni isto če se po cesti valja 100kg ali 60kg in izid je predvsem odvisen od tega kaj pri tem na cesti telo sreča. (malo za šalo, predvsem pa za res) Za težje poškodbe kolena pa sploh ne potrebuješ vozila. Je nerodnost in telesna teža čisto dovolj. Bodimo srečni, da je Kmet2 med nami, saj nikoli ne vemo kaj NAS čaka jutri!

Jaz vedno pravim, kaj na drugem vidim, lahko na sebi čakam. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem mnenje o BMW F800R. ;D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem mnenje o BMW F800R. ;D

dober moped je.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem mnenje o BMW F800R. ;D

Najboljše informacije boš dobil od verodostojnega bmwjaša in forumaša g.Snecerja,o BMW motorjih ve več kot enciklopedija,kontaktiraj ga,rad pomaga sploh če je v igri znamka BMW....entuzijast ti povem :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem mnenje o BMW F800R. ;D

Odlične  zavore, prijetna in udobna pozicija za voznika in sopotnika.  Vodljivost ok, poraba polno naložen ne gre čez 4,5L. Nad 6k  obrati zoprno trese in vzmetenje je bolj za en kur**, sploh če se vozita dva. Je pa vožnja po logaškem drevoredu temu primerno relativno udobna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!