Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Vsi govorite o tem prehitevanju kot, da je obvezno prehitet avto takoj, ko se pojavi pred tabo. Z avti menda tudi prehitevate in je pravtako potrebno ocenit situacijo. Z motorjem je vsekakor hitrejše in lažje in ni važno, če ima 50 konjev ali 150. 

Popravljeno . Popravil m0f0x
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa samga obsojanja vredno :krneki:

 

takih pa ni tukile ... sigurn sm :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak se vidi,da se mu pri izbiri motorja ni toliko šlo za konje kot da je motor tanek,suh, šlang :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tdm res ni dirkalnik,to je za lepo,na izi,gledas mal okol,ne sam na cesto :D Prehitis pa ce je res ravnina,ce ne te hitr kej nasprot sname....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno jih večina vozi in prehiteva kot v videu spodaj  :slap:

to se dogaja ker ima samo 78 kojnu, pa se muči, da ne zgubi hitrosti. Če bi mel 200kojnu, bi počakal prazen levi pas in žwiz mimo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut takih je mal ... ki bi meli 200 konjeu ... sj jih nuben ne rab :P

ja, hudič je če babo oduzad pelaš, pol maš ti 100kojnu ona pa tut sam 100 in moped nkamr več ne gre :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loh jih ma sam 50,pa teh explozivnih....k smo se vozil po cestah tipa Jadranka,js na Duku II k jih ma 54,prjatu na Ducatiju 600, k jih ma tud 54....realno vrjetn kaksen ze poginil ja :) Uglavnem,js nisem imel tezav s prehitevanjem,ker Duke skoci in si mimo,Ducati pa tolk pocas nabira,da je prej konc moznosti,razen skarjice....pa se to pomoje bi mogu model mal prestavljat,pa se mu ni lih dal....pa si bliz kroniike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KGrami ubijajo kojne :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, hudič je če babo oduzad pelaš, pol maš ti 100kojnu ona pa tut sam 100 in moped nkamr več ne gre :(

 

no sj .. pol se lahko pelem 260 po AC .. js 130 in dećwa 130 ... ćista zmaga :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Dami in Din,to je res,vprašej Zivganorca,ki je peljal mene zadej 60km,pa ma 125konjev,pa ni šlo nikamor,samo je prehitevanje prilagodil in počakal 23km ravnico in šele potem prehitel,varno in ne tako hitro :P :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Dami in Din,to je res,vprašej Zivganorca,ki je peljal mene zadej 60km,pa ma 125konjev,pa ni šlo nikamor,samo je prehitevanje prilagodil in počakal 23km ravnico in šele potem prehitel,varno in ne tako hitro :P :lol:

to slikovno gradivo bi bila pa res zanimivo videt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to slikovno gradivo bi bila pa res zanimivo videt :D

jp, film je bil posnet,se mi zdi da je naslov "ko to tamo pjeva" al neki tacga :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bluzite, o prehitevanju, jst mam 30 oslou moči pa pač prehitevam in az prehitevanje pač gledam da amm tako raunico kot da bi meu auto (al pa še zmiri malo manj :D )

Prehitevat nemorš ko sta 2 in maš 30 oslou moči (ko so novi so konji moči.. po dobrih 12 letih so že zmučeni in so samo še osli moči)  :hmm:

 

p.s: meni je žal da noben ni sliku ko sva bla na moji kosilnici 2 in še 50 litrska torba od luisa nekak namotana z gurtno za tisto držalo sopotnika zadi (natovorjeni skor ku azijska familja na mopedu :D )

Popravljeno . Popravil smasher
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus,ka pa ti veš.....midva sva brata :glare:se mava pač rada :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!