Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

naj te izpit ne skrbi... bi bil vesel resnega odgovora.

a, se opravičujem narobe prebral sem mislil na MT07, mislimd a je o MT3 precej napisanega... poglej morda še aprila pegaso ki ima enkao mašino..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, 

kupujem 125ccm motor. Rabil bi ga kot vsakodnevno vozilo bolj ali manj, da bo vredu tudi za kakšno turo do morja, pa seveda za bolj po terenu, pa da lahko pelješ še koga zraven. Gledam najbolj kawasaki kmx125, priporočate še kaj drugega? pa odločil sem se za 2t ja, ker baje 4t res ne gre nikamor. Koliko kilometrov naj ima največ motor?

 

 

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budget si nam pozabit omenit :)
Malo še razmisli okrog 2t motorjev, ni vse v lipicancih ;)

Zlo težko pa boš najdu motor ki bo dober za vsakodnevno cestno rabo in teren. 

Jst bi ti reku ybr 125 oz. če bi res rad 2t bi znala bit kul kakšna tdr 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzami raje nekaj 4T. Ne bom trdil, da se 2T kvari, 4T pa je neuničljiv... Ampak, pri 4T nimaš praktično kaj za servisirat na samem agregatu, razen redne menjave olja. 2T pa moraš vedno tišat v obrate, bat gre, batni obročki gredo, včasih zariba... Legalno pa lahko imajo vsi 15 KM, kar niti ni tako malo ;) Bilokaj boš kupil pa to bo čez 1 - 2 leti premalo in boš hotel nekaj več.

Poglej še kako Honda Varadero 125. Super za cesto in občasen makadam. Primerna tudi za kako potovanje, če je le volja :)

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej rajši 4t, za vsakdanjo uporabo/daljše fure brez problema varadero/cbf, za bolj športno vožnjo pa rs4. YZF-R125 moreš pa probat ker ne leži vsakemu (res agresivna drža). Cbr ne priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budget je malo čez tisočaka. Predlagate mi motorje ki so bolj cestni, jaz pa bi se peljal tudi kaj po gozdnih poteh in podobno. Sem pozabil napisat da tudi po kakšnem gršem terenu. Pa recimo da izvzamemo daljše fure ven, kaj potem predlagate? 2t bo sigurno, ker 4t kaj takega se mi ne dopade najbolj. Gledal sem husquarno wre 125 ter njeno hard verzijo wr125. Da to več pije, ter da so večji stroški se zavedam. Vendar nevem kako bi bilo če bi imel za vsakodnevne vožnje...pač ker wr ne smeš turirat ker je že bol cross mašina, tako kot je ktm exc125 (vsaj tako sem prebral). 

Popravljeno . Popravil dnje
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budget je malo čez tisočaka. Predlagate mi motorje ki so bolj cestni, jaz pa bi se peljal tudi kaj po gozdnih poteh in podobno. Sem pozabil napisat da tudi po kakšnem gršem terenu. Pa recimo da izvzamemo daljše fure ven, kaj potem predlagate? 2t bo sigurno, ker 4t kaj takega se mi ne dopade najbolj. Gledal sem husquarno wre 125 ter njeno hard verzijo wr125. Da to več pije, ter da so večji stroški se zavedam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se prvo zjasni kaj bi rad. Če bi ga rad uporabljal vsak dan = 4t, če bi rad bil Cyril Depres v lokalnih gozdovih pa lahko komot kupiš 2t. 

Trouble-free motoriranje je vredno več kot si predstavljaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za mnenje tistega, ki je vozil ali si lasti Ducati Streetfighter 848. Kako se ta motocikel obnese pri potovalni vožnji na kakšni srednje dolgi turi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, zadnjič sem spraševal o gs650 - kolega se že vozi (Hvala Kmet2, če boš kaj v gorenjski konec hodil se oglasi...  :) )
 
Zdaj pa drugega kolega zanima, če kdo kaj ve o temle mopedu:
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8234745
 
Baje je bil prejšnji in edini lastnik član nekega motokluba - mogoče kdo pozna?
Tks vnaprej za info!
 
LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postovani, prosim ce je gdo mozen pogledati tistega motorja:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8320517&show=2

 

Vidim da nic dobrega ne pise o Motohitu. Sem z Hrvaske in nebi rad putoval do Krskega za nic.

 

Na prvo vidim da motor nima originalne auspuhe ker je z tvornice prisel z crnimi, in tudi na tanku nima oznake.

Smrdi da je bil na tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ti piše, da je custom made.

ni res ...custom je uradna  različica/model vn-a ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, 

kupujem 125ccm motor. Rabil bi ga kot vsakodnevno vozilo bolj ali manj, da bo vredu tudi za kakšno turo do morja, pa seveda za bolj po terenu, pa da lahko pelješ še koga zraven. Gledam najbolj kawasaki kmx125, priporočate še kaj drugega? pa odločil sem se za 2t ja, ker baje 4t res ne gre nikamor. Koliko kilometrov naj ima največ motor?

 

 

lp.

Vzemi KMX ali pa DT125 ;) ne bo ti žal :) o DT ti lahko kaj več na zs povem da ne bo nabijanja tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar si prilepil, predrago, prestaro, menjani karoserijski deli...moral bo imeti kvadratno luc...itd...letnik 2005 640sm in 625smc smo pred 2 leti kupoval za 3000e...samo za orientacijo...

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj,

 

minilo je kar nekaj časa od mojega zadnjega javljanja na forumu, torej po nekaj letih motociklističnega premora, se ponovno odločam za nakup rabljenega SS 1000ccm. Nekaj časa že spremljam cene Yamah R1 (2004) na avtonetu, zdi se mi kot da bi bila cena teh motorjev vsako leto višja, ampak pustimo to. Zanima me ali obstaja na forumu kak poznavalec teh motorjev za kakšen nasvet/priporočilo/... pri nakupu, lahko tudi na PM ali ob pivu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!