Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

GS800,Tiger800 za 8k€ dobiš lep primerek,niso pa novi!

A TDM se dobi za 8k€ novo?

Sploh se je ne da več dobiti nove:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh se je ne da več dobiti nove:(

Drugače pa jo razni motocentri še kar oglašujejo,v akciji po 7.300€,pol pa ti rečejo,da je ni:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tud na tvojem mestu vzel kaj v smeri kot je kmet napisal, ker po testni s tdm nevem jst sem jo takoj odmislil. Si se ti že peljal, ti je kul?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tud na tvojem mestu vzel kaj v smeri kot je kmet napisal, ker po testni s tdm nevem jst sem jo takoj odmislil. Si se ti že peljal, ti je kul?

Sem se peljal ja,ni mi glih sedla,glih zaradi višine,je pa bil še najbolj udoben od vseh do sedaj.Razmišljam o novi Tenerejki 660,pa tud en Tiger 800 me je privlekel,samo ima že 30.000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma za 8.800€ maš tigrčka z abs, novega pri uradnem prodajalu v villese (15km z gorice) http://www.moto.it/moto-usate/triumph/tiger-800/tiger-800-abs--2010-14/index.html?msg=5313478

 

sicer res moreš računat še 400€ davka in 100€ homologacije, ma zna bit da tudi bi še kej spustu ceno, oz. maš recimo prvi servis brezplačen itd. (tudi če bi slučajno mel kake sitnosti gre prek taljanu verjetno lažje ker majo direkt vezo s fabrko)

 

oz. malo poglej še kej prodajajo pr zahodnih sosedih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se peljal ja,ni mi glih sedla,glih zaradi višine,je pa bil še najbolj udoben od vseh do sedaj.Razmišljam o novi Tenerejki 660,pa tud en Tiger 800 me je privlekel,samo ima že 30.000km.

 

Ti kr o Yamahi naprej razmišljaj  (Se dobiš kako lepo rabljeno TDM)   :grim

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kitekatus,

ti ponudim mojga tigra 800XC z velikoooo opreme, skoraj nov, še  garanciji do sredine avgusta...

A mi lahko kaj več na zs napišeš kaj več,hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr o Yamahi naprej razmišljaj  (Se dobiš kako lepo rabljeno TDM)   :grim

Oj igor,sej razmišljam o njej,sam bi najraje nov motor,al vsaj skoraj nov,rabljene imajo že preveč kilometrov,ne vem no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj igor,sej razmišljam o njej,sam bi najraje nov motor,al vsaj skoraj nov,rabljene imajo že preveč kilometrov,ne vem no.

 

Si preveril še na teh dveh naslovih?

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7909768

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4685532

 

Pa nevem zakaj se mi zdi, da sem eno videl zadnjič v BS Centru v Ljubljani.

 

Imaš pa še KMC, da jih pokličeš.

 

Glede na to, da je naslednja prva, ki se prodaja letnik 2005 tudi nekaj pove :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si preveril še na teh dveh naslovih?

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7909768

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4685532

 

Pa nevem zakaj se mi zdi, da sem eno videl zadnjič v BS Centru v Ljubljani.

 

Imaš pa še KMC, da jih pokličeš.

 

Glede na to, da je naslednja prva, ki se prodaja letnik 2005 tudi nekaj pove :D

Hvala igor za informacije,bom preveril,ma mislim,da je niti oni nimajo več.V BS centru pa sem že bil in je nimajo,pa tudi Delta Team Krško je ne morem dobavit več:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitekatus,motor z 30kkm če je pravilno vzdrževan je nov in bo še dolgo brezhiben!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitekatus,motor z 30kkm če je pravilno vzdrževan je nov in bo še dolgo brezhiben!

 

Ja če bi bila Yamaha. Triumpek te zna po 10k km pustit kje ob kraju ceste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, preveč gledaste samo kilometre.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na to, da smo Slovenci začeli motorje masovno kupovat šele nekje od 1992 dalje in res masovno po 1995 se vidi, da po večini še nimamo neke tradicije motorizma in pošlihtanih pojmov okoli motorjev. Tu so Nemci carji in oni vozijo v povprečju dosti starejše motorje kot mi, vsega pod 1000 kubikov ne smatrajo za "absolutno prešvoh" in predvsem imajo krepko več kilometrov na števcu.

 

Motor z recimo 30.000 km samo pri nas velja za "starega in odsluženega", vse kar je strarejše od 5 let je za v prešo, Triumphi da se baje kvarijo,....

 

Nemci niso obsedeni s kilometri, motorje res vozijo in nabijajo kilometre, Triumphi pa se tam odlično prodajajo, ampak kaj pa ti Švabi vedo o motorjih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor z recimo 30.000 km samo pri nas velja za "starega in odsluženega",

Prinas mores vedet da se motorji vozijo do 30k km potem se enih 15k km vozijo v rikverc in potem spet malo naprej 15k km in to se parkrat ponovi. Na koncu pa se prodajajo z magičnih 25-30k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prinas mores vedet da se motorji vozijo do 30k km potem se enih 15k km vozijo v rikverc in potem spet malo naprej 15k km in to se parkrat ponovi. Na koncu pa se prodajajo z magičnih 25-30k km.

 

Fak

Pol sem jest že mal čez :drunk:  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prinas mores vedet da se motorji vozijo do 30k km potem se enih 15k km vozijo v rikverc in potem spet malo naprej 15k km in to se parkrat ponovi. Na koncu pa se prodajajo z magičnih 25-30k km.

 

Saj jih najdeš tudi kar nekaj z 40,50,60.000 v oglasih, ampak teh se vsi izogibajo ker so "uničeni". Pol pa ga kupi kak diler in ga proda dalje ker vsi rajše kupijo take s solidnimi 25.000 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jih najdeš tudi kar nekaj z 40,50,60.000 v oglasih, ampak teh se vsi izogibajo ker so "uničeni". Pol pa ga kupi kak diler in ga proda dalje ker vsi rajše kupijo take s solidnimi 25.000 :)

Pomembno je v kakšnem stanju je motor, ne koliko piše na števcu... v glavnem se tam nekje med 30 in 40.000 ustavijo km, ne glede na letnik... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomembno je v kakšnem stanju je motor, ne koliko piše na števcu... v glavnem se tam nekje med 30 in 40.000 ustavijo km, ne glede na letnik... 

 

Huh bom malo bolj pozorno gledala na števec, če se bo ustavil, sem ravno malo pod magično številko :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh bom malo bolj pozorno gledala na števec, če se bo ustavil, sem ravno malo pod magično številko :ninja:

dobra  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je letnik 2003,kupil od dobrega prijatla,ima 27.000 km,realnih,delam na sezono zarad malo manj casa 2-3 k.

seprav da morm km-zavrtet naprej ,glede na izjave nekaterih

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!