Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Zdej k si R1 prodal, boš lahko mojga nabavil. Itak se nimam čas vozit :)

 

Saj se nebi branil tvojega  ;) mi suza kar diši  :)

Moj je letnik 2003,kupil od dobrega prijatla,ima 27.000 km,realnih,delam na sezono zarad malo manj casa 2-3 k.

seprav da morm km-zavrtet naprej ,glede na izjave nekaterih

l.p

To ni blo mišljeno v stilu da bi ti moral km naprej vrtet... ampak so motorji ki imajo očitno precej več km, mal pretiravajo ko zbijajo km... Ti si ga kupi od dobrega prijatelja, ok.. če je bil ta tvoj prijatelj prvi lastnik si lahko siguren v km... drugače je spet.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh bom malo bolj pozorno gledala na števec, če se bo ustavil, sem ravno malo pod magično številko :ninja:

 

Huh bom malo bolj pozorno gledala na števec, če se bo ustavil, sem ravno malo pod magično številko :ninja:

jaz mam točno 35.650km..aja pa letink je 2004 :P:D

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se nebi branil tvojega ;) mi suza kar diši :)

To ni blo mišljeno v stilu da bi ti moral km naprej vrtet... ampak so motorji ki imajo očitno precej več km, mal pretiravajo ko zbijajo km... Ti si ga kupi od dobrega prijatelja, ok.. če je bil ta tvoj prijatelj prvi lastnik si lahko siguren v km... drugače je spet..

Ja ziher 1lastnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje glede uvoza in nakupa motorja Kawasaki Z750. Iščem namreč omenjen motor, novejši model od letnika 2008 dalje.

Zanima me če jih kdo uvaža oz. veste za kakšen dober motor, ki se prodaja. Rad, da je v čim bolj originalnem stanju, ima lahko tudi slabše ohranjene plastike. Pomembno mi je da je vozen (križ vilic brezhiben, motor brezhiben itd.). Trenutno je pri nas kar majhna ponudba teh motorjev, tako da če jih kdo uvaža iz kakšne italije ali podobno bi bil vesel kontakta oz. kakšne ponudbe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje glede uvoza in nakupa motorja Kawasaki Z750. Iščem namreč omenjen motor, novejši model od letnika 2008 dalje.

Zanima me če jih kdo uvaža oz. veste za kakšen dober motor, ki se prodaja. Rad, da je v čim bolj originalnem stanju, ima lahko tudi slabše ohranjene plastike. Pomembno mi je da je vozen (križ vilic brezhiben, motor brezhiben itd.). Trenutno je pri nas kar majhna ponudba teh motorjev, tako da če jih kdo uvaža iz kakšne italije ali podobno bi bil vesel kontakta oz. kakšne ponudbe. 

 

Provaj se obrnit na tega. Vem da uvaža motorje iz Italije in po večini kolikor berem so zadovoljni z njim.

 

 

MOTO FORTUNA DALIBOR PALJIĆ S.P.   (PRI BAZENU)  

REJČEVA ULICA 03,

5000, NOVA GORICA, Slovenija    

 
 GSM: 040 / 808 - 889   Dalibor 
 GSM: 070 / 548 - 406   Mitja
 
E-mail: moto.fortuna@siol.net
 
WWW: http://
 
Odprto: Vsak dan od 8h do 20h PO PREDHODNEM NAROČILU.   blank.gif
Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni sem pred nakupom motorja,odločam se med suzuki bandit ali honda hornet do 650ccm,  in me zanima kakšna mnenja imate glede th motorjev.Na koliko se delajo servisi,kakšni so stroški vzdrževanja,registracije itd.Sprašujem ker sem čisto zelen in nimam iskušenj ker sem prej vozil motorje do 125ccm.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni sem pred nakupom motorja,odločam se med suzuki bandit ali honda hornet do 650ccm,  in me zanima kakšna mnenja imate glede th motorjev.Na koliko se delajo servisi,kakšni so stroški vzdrževanja,registracije itd.Sprašujem ker sem čisto zelen in nimam iskušenj ker sem prej vozil motorje do 125ccm.Lp

Dobordošel na spletni strani motosvet.  Le ta je aktivna že več kot desetletje in, začuda, marsikaj se najde, če  si le nov član prebere tole:

http://www.motosvet.com/tabla/topic/8106-navodila-za-uporabo-forumske-kategorije-motocikli/

 

 

Glede dotične teme, pa mogoče spodaj dodane povezave.

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/2529-suzuki-gsf-600-bandit-n/?hl=%2Bsuzuki+%2Bgsf+%2B600+%2Bbandit

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/1291-honda-cb-600-hornet/page-62?hl=%2Bhonda+%2Bhornet#entry1752440

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/3859-suzuki-gsf-600-s-bandit-vs-honda-cb-600-s-hornet/?hl=%2Bsuzuki+%2Bgsf+%2B600+%2Bbandit

 

Uh..... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel klicat pa sem se opekel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem motor naked, ali super sport. Minimalno 600cc, 100HP..Od letnika 2004 naprej..Okoli 3.000 do 3.500 nekje odvisno od motorja. 

 

Če ima kdo kaj za ponudit se priporočam.. :ninja:

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vse lepo pozdravljam. Že dalj časa spremljam forum in moram vam priznati,da sem se naučil že ogromno.No pa zakaj se oglašam. Že dolgo tli v meni želja,da bi si kupil dirkalni stroj samo za kakšno dirko na grobniku.Nič resnega,le da grem parkrat na leto se malo sprostit adrenalina-izključno za na stezo.Malo gledam po starejših športnikih,saj nebi rad plačal nevem koliko denarja za 10x na leto,ko bi odpeljal kakšen krog.Nekako me najbolj vleče na cbr 900RR,Kawasaki ninjo-9,yamaha 1000 thunder. in pa sedaj sem opazil da se tudi prodaja  honda cbr 600f-muvistar.  Zelo bi bil vesel vašega komentarja oziroma predloga. Zahvaljujem se vam že v naprej.

Hvala in srečno na cesti oziroma pisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp težava pri odločitvi cbr 1100 xx ali zzr 1400 vozil se bom 50% sam 50%v dvoje Žena nebi sedela previsoko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp težava pri odločitvi cbr 1100 xx ali zzr 1400 vozil se bom 50% sam 50%v dvoje Žena nebi sedela previsoko

 letnik/cena pojdi oba pogledat, kateri je bolj negovan, kateri ti je lepši, men ma kawi fuul hudo masko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo ve, kaj je s tole R1 narobe, da se ze tako zelooo dolgo prodaja ? 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8347050

 

Sicer pa, če ma kdo 2003 letnik (po moznosti srebrno) R1 za prodat ...

A ne vidiš da IMA ŽE 39 000km, to je samo za na odpad :P Je mož pozabu kilometre prevrtet.

Pa da ne bom offtopic. Gledam malo motočke ki bi potencialno lahko nasledili mojo kawasaki KLEmburico. Furam se 70% sam, pol pa še 30% z boljšo polovičko + prtljago.

Iščem motor za vsakdanjo rabo (vožnja v službo, okrog 30km v vsako smer) in pohajanje :)

Primerjam pa predvsem versysa 650 in multistrado 1000, je kdo že vozu oba? Se MS obnese na daljše razdalje, kako je kaj z zaščito pred vetrom?

Aja, pa razlog za menjavo: KLEmburica je premehka v ovinkih in rit boli po dveh urah, drugače pa brez pripomb, moč nekako ni "deal breaker".

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabu bi kako mnenje o BMW f800s, ker v temi nisem dobil odgovora (sm prebral celo), predvsem me zanima kako se obnese proti hondi vfr800.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne vidiš da IMA ŽE 39 000km, to je samo za na odpad :P Je mož pozabu kilometre prevrtet.

 

Ce bi bilo samo to, ga pomojem ne bi prodajal 1 leto. Je pa malo dalec, da se grem sam prepricat, zato vprasam ce ga je kdo videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vse lepo pozdravljam. Že dalj časa spremljam forum in moram vam priznati,da sem se naučil že ogromno.No pa zakaj se oglašam. Že dolgo tli v meni želja,da bi si kupil dirkalni stroj samo za kakšno dirko na grobniku.Nič resnega,le da grem parkrat na leto se malo sprostit adrenalina-izključno za na stezo.Malo gledam po starejših športnikih,saj nebi rad plačal nevem koliko denarja za 10x na leto,ko bi odpeljal kakšen krog.Nekako me najbolj vleče na cbr 900RR,Kawasaki ninjo-9,yamaha 1000 thunder. in pa sedaj sem opazil da se tudi prodaja  honda cbr 600f-muvistar.  Zelo bi bil vesel vašega komentarja oziroma predloga. Zahvaljujem se vam že v naprej.

Hvala in srečno na cesti oziroma pisti

 Koliko €urou bi pa dal največ za motor? Ker nevem,ma preveč star motor nevem,če se ti glih splača kupit za na pisto... Dobiš kaki 600 kubični motor za pisto tudi že za 2000-3000€ odvisno potem kaj ti je tebe bol všeč..  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vse lepo pozdravljam. Že dalj časa spremljam forum in moram vam priznati,da sem se naučil že ogromno.No pa zakaj se oglašam. Že dolgo tli v meni želja,da bi si kupil dirkalni stroj samo za kakšno dirko na grobniku.Nič resnega,le da grem parkrat na leto se malo sprostit adrenalina-izključno za na stezo.Malo gledam po starejših športnikih,saj nebi rad plačal nevem koliko denarja za 10x na leto,ko bi odpeljal kakšen krog.Nekako me najbolj vleče na cbr 900RR,Kawasaki ninjo-9,yamaha 1000 thunder. in pa sedaj sem opazil da se tudi prodaja  honda cbr 600f-muvistar.  Zelo bi bil vesel vašega komentarja oziroma predloga. Zahvaljujem se vam že v naprej.

Hvala in srečno na cesti oziroma pisti

 

Aja provi vprašat še v teli temi,ti bodo dali še kak pameten nasvet...  :)  http://www.motosvet.com/tabla/topic/26403-priprava-motocikla-za-dirke/page-125 

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo ve, kaj je s tole R1 narobe, da se ze tako zelooo dolgo prodaja ? 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8347050

 

Sicer pa, če ma kdo 2003 letnik (po moznosti srebrno) R1 za prodat ...

Teh R1 ni ne vem kaj veliko, res dobro boš teško dobil... Tale na oglasu je cela barvana, v original barvi ni nič na njej... brezveze ni takšna? 

Po moje če bi bila koliko toliko bi šla v roku tedna, ker ceno ima nizko... Jaz sem jo prodal v roku nekaj dni, je pa bila lepa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ravno v tem rangu nekje 2000-3000e pa bolj ko berem,bolj se mi zdi da z cbr 900RR ali ZX9 nimam veliko za zgrešiti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vse lepo pozdravljam. Že dalj časa spremljam forum in moram vam priznati,da sem se naučil že ogromno.No pa zakaj se oglašam. Že dolgo tli v meni želja,da bi si kupil dirkalni stroj samo za kakšno dirko na grobniku.Nič resnega,le da grem parkrat na leto se malo sprostit adrenalina-izključno za na stezo.Malo gledam po starejših športnikih,saj nebi rad plačal nevem koliko denarja za 10x na leto,ko bi odpeljal kakšen krog.Nekako me najbolj vleče na cbr 900RR,Kawasaki ninjo-9,yamaha 1000 thunder. in pa sedaj sem opazil da se tudi prodaja  honda cbr 600f-muvistar.  Zelo bi bil vesel vašega komentarja oziroma predloga. Zahvaljujem se vam že v naprej.

Hvala in srečno na cesti oziroma pisti

 

 

Ja,ravno v tem rangu nekje 2000-3000e pa bolj ko berem,bolj se mi zdi da z cbr 900RR ali ZX9 nimam veliko za zgrešiti..

 

Pozdravljen,

v vsakem primeru, če gledaš motocikel za na stezo, ne glej semi športnih motorjev ala thunderace, CBR 600F itd, ker to žal niso primerni motocikli za tja, še pri čistostokrvnih športnih motorjih (sploh starejši letnik) boš hitro začel gledati kaj vse bi bilo fajn zrihtati, da se bo zadeva peljala kakortoliko dobro in ne bo plužila po tleh. 

Za finančni okvir ki si ga navedel, in če želiš na dirkališču res preživeti ene 10 dni na leto je absolutno najugodnejša varianta kupiti rabljen dirkalni motor, ker pri nakupu starejšega cestnega te čaka kar nekaj dodatnih stroškov, ki jih na začetku ne vidiš (poliestri, višje tačke, stabilizator, bremz lajtnge,...potem pa več kot bo dnevov, več stvari si boš želel pri motorju spremeniti oz nadgraditi in temu primerno gredo tudi €€€). Plus je le v tem, da ga boš pri nas lažje prodal (seveda v originalnem stanju). Če kupiš dirkalca, ti vsi ti stroški odpadejo, ga bo pa pri nas težje prodat. Poglej malo moto.it, italijani imajo te robe kolikor jo hočeš, in pri njih vsak, tudi če se vozi 2minuti in pol okrog Grobnika na motor nameče vse sorte "bombončkov". V nobenem primeru pa pri starejšem motociklu ne pozabi na servis vzmetenja-tako vilic kot tudi zadnjega amortizerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!