Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

poznam tega http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8412007 , starejši uporabnik, vozi se res umirjeno, pa malo se vozi, pomojem ne bi falil z nakupom, prodaja pa pomojem ravno zato,ker se nič skoraj ne vozi.

 

Iščem zamenjavo za Zja, bolj touring motor z več veterne zaščite...  najbolj mi je padla v oči Honda CBF od 2004 do 2007 letnik, lahko 600 ali 1000...

 

pozna kdo :

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8342273

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8352807

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exc v supermoto varjanti ni nikol obstaju. Hard enduro ni delan za douge ture. A z yz, cr, xf, sx (recmo, da majo homologacijo) bi pa vozu douge ture? Druga zgodba je ce je exe model k nima cross agregata notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exc v supermoto varjanti ni nikol obstaju. Hard enduro ni delan za douge ture. A z yz, cr, xf, sx (recmo, da majo homologacijo) bi pa vozu douge ture? Druga zgodba je ce je exe model k nima cross agregata notr

Pa ne tega uzet osebno. Ne trdm da vem use, sam kkšne stvari sm pa probu, vidu v živo. Maš dost drugih cvetk k nabijajo o vrtanju cin špul in podobno... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm šu s Tomos svtomatik v Rabac pa nazaj cca 600km....da se :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj kmet ni biu zmeri velik, ko se je rodil je biu full majhn :P pa pol je bil še par let ful majhn, pol je pa jest začel vitamine, zdj pa mora endure vozit :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigejta škrata :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet je ornk nategneni maus :P

 

res ne vem, zakaj vsi sprašujejo kaj bi imeli ... a nima noben izdelane neke podobe, kaj bi imel ... sam vprašam ... brez jeze prosim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet je ornk nategneni maus :P

 

res ne vem, zakaj vsi sprašujejo kaj bi imeli ... a nima noben izdelane neke podobe, kaj bi imel ... sam vprašam ... brez jeze prosim :)

 

No ja ne vem če bi se glih strinju s to trditvijo po frizuri sta si podobna je pa velika razlika da se je kmetu okus za motorje popravu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud ti se zase brigi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet je ornk nategneni maus :P

 

res ne vem, zakaj vsi sprašujejo kaj bi imeli ... a nima noben izdelane neke podobe, kaj bi imel ... sam vprašam ... brez jeze prosim :)

Enim dobesedno ulica kupuje :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja potem bi skoraj vsak brezdomec imel motor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz ne ulica :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno kupujem nekaj vrednega do 4.000.

 

Najraje naked, lahko se pogovarjamo tudi o SS. Najraje od letnika 2005 naprej..

 

Če ma kdo kaj pametnega:)

 

Hvala in Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno kupujem nekaj vrednega do 4.000.

 

Najraje naked, lahko se pogovarjamo tudi o SS. Najraje od letnika 2005 naprej..

 

Če ma kdo kaj pametnega:)

 

Hvala in Lp

 

Ej stari a veš kaj?

Dej kup motor :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno kupujem nekaj vrednega do 4.000.

 

Najraje naked, lahko se pogovarjamo tudi o SS. Najraje od letnika 2005 naprej..

 

Če ma kdo kaj pametnega:)

 

Hvala in Lp

xj6 kup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari a veš kaj?

Dej kup motor :kva2:

 

Sej kupujem motor. 10.000 pa res zdajle ne mislim dat:)

 

Tale xj6 mi je malo presvoh pa malo premala..

 

Bs center LJ je enga z-ja dobu zdajle.. Samo ma malo velik prevozenih 48k. :/

 

2007 letnik..

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ali je primerno kupit kawasakija z750 kot skoraj začetnik...prvo sm mel cestno 50ccm, zdej sm meu husqvarno 125sm , je letelo, nekaj časa sem vozil 250ninjo in zdaj bi presedlal na z750?
Se mi splača to kupit, kako je z stroški, pa še mogoče kak motor mi še predlagate...kaj praviste na ceste pa da bi ga najprej zablokeral na 25kw in potem čez nekaj časa uzel blokado vn :)
Hvala za vaše odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ali je primerno kupit kawasakija z750 kot skoraj začetnik...prvo sm mel cestno 50ccm, zdej sm meu husqvarno 125sm , je letelo, nekaj časa sem vozil 250ninjo in zdaj bi presedlal na z750?

Se mi splača to kupit, kako je z stroški, pa še mogoče kak motor mi še predlagate...kaj praviste na ceste pa da bi ga najprej zablokeral na 25kw in potem čez nekaj časa uzel blokado vn :)

Hvala za vaše odgovore :)

Glede na to da si se že mal vozu kup normalen motor.

Da se ga mal navadiš vozi en gang viši pa ti ga čez pol leta ne bo treba menjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si spet pit začel a? :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z750 se pomoje nimas kaj bat ni nek agresivc...tudi za peljat je super poznam veliko ljudi ki so ga kupili za prvi moped. Je pa tako ce je clovek butelj je lahko tudi 50ccm prevec...stroski so prakticno isti kot pri vseh 4 cilinderskih japoncih...ce omas ozpit za neomejeno jaz osebno nebi nic blokoral, škoda denarja, denar rej vlozi v dobre gume in opremo...samo po pamet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no....z1000 al pa nc, 750 je za babe. :lol1:

 

Fuki se :grim

 

Moja prau da je z750 še za žensko prešvoh... :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ali je primerno kupit kawasakija z750 kot skoraj začetnik...prvo sm mel cestno 50ccm, zdej sm meu husqvarno 125sm , je letelo, nekaj časa sem vozil 250ninjo in zdaj bi presedlal na z750?

Se mi splača to kupit, kako je z stroški, pa še mogoče kak motor mi še predlagate...kaj praviste na ceste pa da bi ga najprej zablokeral na 25kw in potem čez nekaj časa uzel blokado vn :)

Hvala za vaše odgovore :)

 

Si ded al si baba? Če resno take sprašuješ potem se vprašaj če nisi bolj za avto. Normalno da kupi in vozi. Če si butl se boš razbil z vsem, če si normalen boš verjetno hitro začel ugotavljat da bi lahko imel še kak konj več pa trše sprednje vzmetenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!