Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

To je res,prej ko nismo imeli motorjev s pomagali smo bli skoz na tleh ....in potem svizec.......:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod šajtrgo mi kot asociacija prvo pride na pamet Kawasaki :P

zase se brigi...še užge ti ne ktm :D

Cika,

 

je kr ornk razlika med Fazerco600 in R6 ko zahodiš na polno... been there, done that :grim

spodaj nobene, oba ne gresta nkamor :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res,prej ko nismo imeli motorjev s pomagali smo bli skoz na tleh ....in potem svizec.......:-)

 

 

Slab primer si. Čim si se usedu na krampa brez absja esaja ribe fafalice so te pobirali. več kot enkat. Zdej se mende že celo leto nisi stresu, in kozolc s knofki si tud prodal brez sesut, ne?

 

 

 

Kar se prvih motorjev tiče....srce se smeje ko je pamet zaklenjena v klet. Vsi smo najbl pametni. Ko so je blo jasno  de sm naredu izpit, jez nism slišal ti uradno sposoben vozt motor. Zdej lahko. Jez sm slišal neki u stilu ti si najbolši šofer na svetu, Biaggiju u 250 se že maje stolček......Dvomim de je zdej kej bistveno drugače. vsak more svoje neumnosti plačat in rane zlizat. 

 

takrat sm si ful želel raketo, no zdej že vem, de so SS mašine na cesti dokaj nepotrebne zadeve. Ampak vsakemu svoje. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman ti že veš in si vrjetno tud pravi naslov da podajaš mnenje kdo je slab primer in kdo ne :OK:bravo mogoče si zgrešil poklic!

Majo v motu GP še velik več elektronskih pritiklin oziroma dodelanih za stabilizacijo na cesti pa jih dostikrat vidiš pri prazni cesti in izletnih conah v malinah.........ja kaj češ,slab zgled :grim        Mogoče bi jim pa to povedal ,saj pubeci tega sami ne vejo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slab primer si. Čim si se usedu na krampa brez absja esaja ribe fafalice so te pobirali. več kot enkat. Zdej se mende že celo leto nisi stresu, in kozolc s knofki si tud prodal brez sesut, ne?

 

 

 

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko nekej clovk "modruje", ce se ni probal? To so te teoretiki.... :lol:

Če si mislil mene.... probal sem oba motorja in povedal tisto, kar sem jaz občutil :)

 

boš dal to opevano fazerico za en krog, ker me res zanima :D sicer, jst drugih ss nism furala, tko lahko samo po moji sodim.

 

sicer pa tej "testi motorjev" za en krog niso nek ta prav pokazatelj, ker prvič ni motor tvoj in že zarad tega ne moreš ravno tako sproščeno vozit (vsaj jst se sekiram, tudi če s primožem samo med sabo zamenjava), drugič pa rabiš mal več k par kilometrov samo da se mopeda navadiš. tko da recimo dokler je bil z pr hiši, kjub temu, da je kao bolj prijazen, sm se jst najboljše počutla na mojem, ker je pač moj in si ga navajen. 

 

sej jst ne navijam da nej si kupi ss, ampak če ima človek pospravljeno podstrešje in je pripravljen na "neudobje" in vse kar sodi zravn, zakaj pa ne. še vedno pa je govora o relativno pohlevni 600 klasi s po 3-4 cilindri, ker čim jih je manj in še kakšna večja kubatura in brez vseh pomagal, moreš bit pa po moje že kr mal bolj izkušen (al pa met dost več sreče kot pameti :P )

Ni panike, prid v LJ, pa se zapel ;)

 

Sej se tudi jaz na R6 nisem prov veliko vozil, ampak je občutna razlika 1, 2 na polno zahodit.....  Za tistega ki kupuje SSja..... če nimaš v glavi vsaj malo pošlihtan, ti je lahko tudi ER5 preveč..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman ti že veš in si vrjetno tud pravi naslov da podajaš mnenje kdo je slab primer in kdo ne :OK:bravo mogoče si zgrešil poklic!

Majo v motu GP še velik več elektronskih pritiklin oziroma dodelanih za stabilizacijo na cesti pa jih dostikrat vidiš pri prazni cesti in izletnih conah v malinah.........ja kaj češ,slab zgled :grim        Mogoče bi jim pa to povedal ,saj pubeci tega sami ne vejo :grrr

jez sm u ful primerih slab zgled. u ful. Si pa lepo izpostavu obicajno Slovensko zablodo. Ce Rossi pade, pol lahk tud jaz. in to pomen de sm skor tako dobr kot on, sej sva oba padla.....ja ne no. Cist si falil smisel registriranga motorja. Ko se jez zavalim, (knock on wood se nism od 19.6.09) al pa ti, asfalt brusi kreten ki je pretiraval, ce se Perdosa zakople u pesek pa pomeni da gara za svojo placo. Mi navadni cestni uporabniki mormo pridet domow, dirkaci morjo zmagat. Na jadranki al pa u ridah ne zmagas nic. domow mors pridet. Cel. In zacetniki imajo pogosto napacen zgled. Se identificirajo z dirkaci in njihovimi stroji. s Ss motorjem se lazje spravis u neobvladljivo situacijo, in tezje vn zvleces kot s kakim user friendly motorjem ala hornet, bandit, monster. in z elektriko je se lazje. pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridm, kokice jaz prnesem .. ne odgovarjam če se komu zataknejo

 

predvsem me zanima, kako zahodiš gas na polno... a se vi to o avtih pogovarjate :O

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gas zahodiš tako, da z nogo gas obrneš na balanci, vmes pošleš SMS, nardiš selfija, kako se iskrice delajo k kolenčkaš ... tist ki tega ne zmore, ni za na motor ...

 

a še nuben ni tega probou :?

 

js sm se parkrat z nogo gasa na balanci dotikou .. enkrat k sm čez balanco letu, sam na selfija sm pa pozabu

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zgleda točno tako, samo da kjerkoli je že ta motorist pač jebiga nimajo ovinkou pa ne more polagat umes:

 

:lol1: :lol1: :lol:

 

ta ti je tip!

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridm, kokice jaz prnesem .. ne odgovarjam če se komu zataknejo

 

predvsem me zanima, kako zahodiš gas na polno... a se vi to o avtih pogovarjate :O

 

metafora oz za bolj bukove beseda v prenesenem pomenu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taprau motorist se pogovarja ... z drevesi ... grmouli, mraulicami, robidami ... nikoli ne ve, kje ga bodo omenjene rastline sprejele v svoje nedrje :P

 

z vsemi morš bit prijatu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sm u ful primerih slab zgled. u ful. Si pa lepo izpostavu obicajno Slovensko zablodo. Ce Rossi pade, pol lahk tud jaz. in to pomen de sm skor tako dobr kot on, sej sva oba padla.....ja ne no. Cist si falil smisel registriranga motorja. Ko se jez zavalim, (knock on wood se nism od 19.6.09) al pa ti, asfalt brusi kreten ki je pretiraval, ce se Perdosa zakople u pesek pa pomeni da gara za svojo placo. Mi navadni cestni uporabniki mormo pridet domow, dirkaci morjo zmagat. Na jadranki al pa u ridah ne zmagas nic. domow mors pridet. Cel. In zacetniki imajo pogosto napacen zgled. Se identificirajo z dirkaci in njihovimi stroji. s Ss motorjem se lazje spravis u neobvladljivo situacijo, in tezje vn zvleces kot s kakim user friendly motorjem ala hornet, bandit, monster. in z elektriko je se lazje. pika.

ja in ne......xj6 bogih 78 konjičev je letelo preko 220, takoj je prišla do 160...pa nobene elektronike, povprečno če ne slabo podvozje..se prau se gladko skantaš tudi z začetniškim motorjem. Denimo cika tudi vozi "raketo" pa jo še vedno počasi in lepo. 

Dejmo rečt še nekaj o 150 konjskem Ktm.......a ga je problem peljat? Ne,tok je nabutan z vso elektroniko, da je verjetno bolj varen kot začetniški motor brez ABS a .

Ravno tako ni problem peljat ene R6 ali R1. Le normalno moraš gas odpirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in ne......xj6 bogih 78 konjičev je letelo preko 220, takoj je prišla do 160...pa nobene elektronike, povprečno če ne slabo podvozje..se prau se gladko skantaš tudi z začetniškim motorjem. Denimo cika tudi vozi "raketo" pa jo še vedno počasi in lepo. 

Dejmo rečt še nekaj o 150 konjskem Ktm.......a ga je problem peljat? Ne,tok je nabutan z vso elektroniko, da je verjetno bolj varen kot začetniški motor brez ABS a .

Ravno tako ni problem peljat ene R6 ali R1. Le normalno moraš gas odpirat.

 

 

:hmm: a je ni tud cika skantala? pa baje čist bezveze? morda/verjetno street tripla ne bi. Kako zajebano je tud če se prekucneš pr 30 nam lahko Ferek pove. Kolkat si ti z Yamaho ustrelu s ceste, in če me spomin ne vara, si se kmalu po nakupu SXa zahvaljeval višjemu da je šlo lišo skozi..... 

 

Lahko bi se tle u nedogled podjebavali v stilu debatnega krožka, ampak jez se tega ne grem. Vozu sm ene par motorjev, in sm 100% da je supersport motor na cesti nepotreben in v začetniških rokah+glavi bol nevarn kot motor srednjega razreda. Začetniki so po mojih izkušnjah podobno naivni in zagnani pr 40ih kot pr 20ih. 

 

Da ne bo dvoma. zelo cenim napredek in športne motorje. CBR 2008 je meni verjetno najbolš motor kar sm jih mel prilko pelat. Ampak to na cesti ni potrebno in za začetnike nevarno. Zdej pa res pika in se ne grem več. pika. 

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je šla tema rahlo "off topic", ampak niso nevarni sam mulci okoli 20, nevarni so tut uni ko jih pol zagrabi okol 50 ko so ponovno mladi.

Upam da nisem koga užalil ampak ppažam tudi pri avtih ko so določeni nestrpni vozniki dostikrat v starosti ko ne vozijo več malih otrok v avtu in mislijo da so tako dobri vozniki (ne trdim da niso) da jim grejo vsi ostali udeleženci v prometu na živce in je njihov cil najpomembnejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!