Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Horneta 600 letnik 2005 ga ma. Sam a je to problem? Vzges na zaug, nataknes celado, rokavice, zapres zaug in peljes.

a res ga ma? jest se ne spomnim da bi ga kdaj uporabil. niti po tistem ko sem jo razdru in nazaj sestavil. isto ne pri cb1300. ker pri tuono ga pa kar uporabim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res ga ma? jest se ne spomnim da bi ga kdaj uporabil. niti po tistem ko sem jo razdru in nazaj sestavil. isto ne pri cb1300. ker pri tuono ga pa kar uporabim

Moja rada ponagaja pri vzigu, zato ga redno uporabljam. Glede na to, da je letnik 2006 isti model, predvidevam da ga ima tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ne potrebuje motor za učit šaltat in vozit,rad bi motor za dva, za AC,za potovat + navor, enostavno rečeno 1000 ccm + 100Ps.+

Za ceno in znamko po vsem povedanem se bo moral odločiti sam.Sam sem do danes vse motorje kupil po mojih vedenjih in željah in ne po forumu !

 

Točn tk, hvala Bremzer. Za zdaj imam ogledano Yamahino FZ1N, ostalo je pa le še uprašanje časa in financ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tk, hvala Bremzer. Za zdaj imam ogledano Yamahino FZ1N, ostalo je pa le še uprašanje časa in financ :D

en fajn cestni test nakedov

 

http://www.visordown.com/road-tests/road-test-2007-naked-1000s/4855.html

 

http://www.visordown.com/road-tests/heads-up---naked-1000s-test/4029.html

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

 

pred kratkim sem opravil izpit zdaj pa gledam za svoj prvi motor pa mi je se najbolj všeč honda hornet pa me zanima če kdo pozna katerega od naslednjih prodajalcev oz če že iz slik razbere kakšne večje napake ker se sam ne spoznam toliko da nebom za brezveze letav na oglede

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8814599

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8795536

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8797003

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8672820

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8777960

 

Prvi ima, kot že rečeno, napačno luč in je bil ziher razbit. Zadnji trije so ful predragi. Drugi je znosen, ampak je še ta najstarejši model - priporočam model PC36 2003-2006,ker imaš boljšo armaturo in merilec za gorivo (ne pa rezerve). Za 2500 EUR bi moral dobiti že lepo z ene 20-30k km - malo počakaj, da bo konec sezone. Škoda, da se nisi javil prej - sem ravno prodal svojo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je pametno odpreti temo z iemnom "Oznake motorjev"

 

Nisem našel teme, ki bi vsebovala oznake motociklov.

Zanima me kaj pomenijo posamezne oznake na motorjih. 

Npr BMW R 80 RT pomeni Znamka - boks mašina 800 kubikov potovalni ...

 

Če tema obstaja me sezanite z njo, dručače bomo pa odprli novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za nasvet,kupujem BMW pa sem v dvomih ,ker se jim baje kardani lomijo pa vplinjaci masijo pa zracnice puscajo, kaj naj naredim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari,dober nasvet :OK: samo tam se pa se kaj drugega pripeti.Skoda je le da na forumu clovek ki resno isce motor ne more izvedeti pol k.... pametnega.

Super da si vredu .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari,dober nasvet :OK: samo tam se pa se kaj drugega pripeti.Skoda je le da na forumu clovek ki resno isce motor ne more izvedeti pol k.... pametnega.

Super da si vredu .

če pa iščeš nekaj nemogočega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma,meni je v principu vseeno kasno znacko ima, samo da ima dva picikla pa masino , pa da ni kaksnih velkih problemov z njim. Pozdrav v Wajdusno upam da se kej vidimo se letos .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma,meni je v principu vseeno kasno znacko ima, samo da ima dva picikla pa masino , pa da ni kaksnih velkih problemov z njim. Pozdrav v Wajdusno upam da se kej vidimo se letos .

Js tut upam, da se še kaj vidimo. Drgač pa kej pametnega sa  dva picikla pa masino , pa da ni kaksnih velkih problemov z njim, se zihr dobi na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) avtonetu pizdamatrna sej ne oglašujem. :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tut upam, da se še kaj vidimo. Drgač pa kej pametnega sa  dva picikla pa masino , pa da ni kaksnih velkih problemov z njim, se zihr dobi na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) avtonetu pizdamatrna sej ne oglašujem. :D

Po prvotedenskih problemih in razpizdenosti dela bp 5000 v enem mescu.Priporocam pa vsem ki kupujejo v Krskem kakor nove motorje da najprej pregledajo papirje od mopeda v izogib kasnejsi razpizdenosti in visokega pritiska.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prvotedenskih problemih in razpizdenosti dela bp 5000 v enem mescu.Priporocam pa vsem ki kupujejo v Krskem kakor nove motorje da najprej pregledajo papirje od mopeda v izogib kasnejsi razpizdenosti in visokega pritiska.

Sej v končni fazi, če ti dobro služi, se ne kvari itd, je letnik motorja zanemarljivo dejstvo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej v končni fazi, če ti dobro služi, se ne kvari itd, je letnik motorja zanemarljivo dejstvo.

JA valda,sam pol mora bit zanemarljiv tud denar ki ga daš za njega;-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej v končni fazi, če ti dobro služi, se ne kvari itd, je letnik motorja zanemarljivo dejstvo. 

Ce je mtor ves cas enak,brez sprememb je res naceloma vseeno,boli pa ce te ze v startu  nategnejo s papirji.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli, če ti ga oduzad porinejo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov z vami, malo sem prebrskal ze forum, pa se vseeno obracam na vas kaj kupiti .Zaljubil sem se v hondo cbr 1100 xx,imam pa možnost kupit bmw r1200rt,ki je od mojega kolega. cena motorjev je ista samo nevem kaj je boljša naložba s katerim bom bolj zadovoljen -imel majn težav glede šravfanja po domačem povedano,da semajn kvari.Ja pa še na kaj moram biti pozoren na teh dveh motorjih . l.p. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov z vami, malo sem prebrskal ze forum, pa se vseeno obracam na vas kaj kupiti .Zaljubil sem se v hondo cbr 1100 xx,imam pa možnost kupit bmw r1200rt,ki je od mojega kolega. cena motorjev je ista samo nevem kaj je boljša naložba s katerim bom bolj zadovoljen -imel majn težav glede šravfanja po domačem povedano,da semajn kvari.Ja pa še na kaj moram biti pozoren na teh dveh motorjih . l.p. 

Kaj boš manj šraufal je stvar sreče in rednega vzdrževanja. Kaj ti bolj paše, konec koncev se gre vseeno za dva različna motorja, je stvar vsaj testne vožnje. 

 

Kmet: začel in končal sm v 2 stavkih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem nagnjen k Hondi nasplošno mi je bil položaj na xx-ki obupen. Vsedi se nanjo za začetek. O BMW-ju pa ti ne znam povedat nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov z vami, malo sem prebrskal ze forum, pa se vseeno obracam na vas kaj kupiti .Zaljubil sem se v hondo cbr 1100 xx,imam pa možnost kupit bmw r1200rt,ki je od mojega kolega. cena motorjev je ista samo nevem kaj je boljša naložba s katerim bom bolj zadovoljen -imel majn težav glede šravfanja po domačem povedano,da semajn kvari.Ja pa še na kaj moram biti pozoren na teh dveh motorjih . l.p. 

Ja hondo, kuga pa........ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaljubil sem se v hondo cbr 1100 xx...

 

Saj si si sam odgovoril. :)

Drugače pa se vprašaj predvsem, kako boš motor uporabljal. Meni se sploh ne zdita tako sorodna, da bi med njima izbiral.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov z vami, malo sem prebrskal ze forum, pa se vseeno obracam na vas kaj kupiti .Zaljubil sem se v hondo cbr 1100 xx,imam pa možnost kupit bmw r1200rt,ki je od mojega kolega. cena motorjev je ista samo nevem kaj je boljša naložba s katerim bom bolj zadovoljen -imel majn težav glede šravfanja po domačem povedano,da semajn kvari.Ja pa še na kaj moram biti pozoren na teh dveh motorjih . l.p. 

Imel sem tri Honde in zdaj tretjega bavarca in nisem imel z nobenim problemov.Tudi nobenemu bavarcu ni kardan stran padu ,ce ti je vsec Honda ,kupi Hondo ki je se zmeraj dober potovalni motocikel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!