Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Najprej bom šel gledat rdečo,a mogoče tu gdo prodaja kakšno za približno 5000€ (+-200€)?

Sem prepričan da boš imel možnost čez zimo nabavit novejši model za cca 5500. Nedolgo nazaj se je prodajala ena rdeča iz štajerske, ki sem prepričan da se je prodala za omenjen znesek oz. še manj. Vsaj jaz bi si pristavil še nekaj zraven in gledal za novejšim modelom. Drugače pa smo na začetku leta hodli gledat to : http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8805585, takrat je imel ceno 5k in smo ponudli 4900 pa ni hoto dat. Po dalšem pregledu smo ugotovili, da ima zamenjano ketno in tudi sprednji diski niso zgledli kot da imajo 20k km, drugače zelo lepa nepoškodovana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo kakšno informacijo o tem motorju? Ali pa če je kdo na obali ki bi se mu dalo it pogledat ker sem iz drugega konca slovenije...

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8878448      Lp

Cena je hudo nizka oz. privlačna. Glede na to da dobiš za supermoto platišča in prednjo vzmetenje toliko kot je celotna cena motorja se splača. Drugo pa je če je kaj narobe z agregatom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je hudo nizka oz. privlačna. Glede na to da dobiš za supermoto platišča in prednjo vzmetenje toliko kot je celotna cena motorja se splača. Drugo pa je če je kaj narobe z agregatom.

IN s takim agregatom je hitr kej narobe,so kar občutljivi če nimaš posluha!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN s takim agregatom je hitr kej narobe,so kar občutljivi če nimaš posluha!

A posluha za pojčkat, ti agregati LC4 so kar dobri, k niso tok naviti res pa mora bit notr olje, bolj te po žepu udarijo 250, 450, 530 . . .  na katerih moraš olje menjavati na par delavnih ur 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore vsem ki ste mi tako prijazno odgovorili (cikadina in podobni :D). Se opravičujem prej nisem mogo odgovorit. No jaz sem z odločitvijo še vedno pri Zx6R, ker mi je ta motor enostavno zelo všeč. Všeč mi je pa tudi honda, kaka 600 rr recimo. Me pa zanima nekaj...glede cene že vem da je honda dražja od kawasakija, kako pa je ostalo? Keri se prej kvari, cene delov, itd.? Kako so vzdržljivi motorji obeh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LC4 lahk zlo dolg laufa tud na AC, z obrati tja do 6 jurjev. Ce ga mas za ta namen pac spremenis zobnike tko da mas neko normalno hitrost. Prvotno pa sigurno ni za to narjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst poznam vsaj enga k je delu generalno na africi twin, pa to ne pomen da ni zdržljiv motor. Nism nkol reku ne napisu da ni jajc, sam če ga redno in pravočasno servisiraš pa kej preventivno zamenjaš, kar laufa.

Tolaži me tud to, da eni dajejo tud po 15 jurjev za nova jajca te znamke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r moto iz rimskih toplic prodaja modro Yamaho r6..imam jo iti namen gledat,moti me pa samo udrtina na tanku, ki pravi da se mu je naredila pri prevozu motorja...kaj mislite???lepo prosim za odgovore..hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laže,vsaqj kolikor sem imej jaz stika z njimi !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r moto iz rimskih toplic prodaja modro Yamaho r6..imam jo iti namen gledat,moti me pa samo udrtina na tanku, ki pravi da se mu je naredila pri prevozu motorja...kaj mislite???lepo prosim za odgovore..hvala

hahaha.. jast sem pred leti kupu tam eno ninjo in je imela isto eno bunko v tanku.Pa mi je reku isto,da se je med prevozom to zgodilo :) ampak mene me to ni motilo nič.. kar se tiče pa mašine in ostalo,mi je laufalo vse v nulo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se uležeš, tank rad dobi udarec od npr. balance. Kozmetiko tu pa tam se poštima, tank pa običajno stane določene denarce, zato lahko pol ostane udarjen oz. dobi poškodbe pri prevozu. :D

Kar pa ne pomeni, da jih kakšen ne dobi tudi res, nič ne trdim glede tega tvojega.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se uležeš, tank rad dobi udarec od npr. balance. Kozmetiko tu pa tam se poštima, tank pa običajno stane določene denarce, zato lahko pol ostane udarjen oz. dobi poškodbe pri prevozu. :D

Kar pa ne pomeni, da jih kakšen ne dobi tudi res, nič ne trdim glede tega tvojega.

no meni je uspelo narest udrtino v graži. je bilo pa potem popravilo, mislim da ene 70€  ravnanje tanka in pol kar je bilo še nalepk in barvanja. pa tudi marsikater ličar se noče s temi moto zadevami ukvarjat (vsaj naši okoliški).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r moto iz rimskih toplic prodaja modro Yamaho r6..imam jo iti namen gledat,moti me pa samo udrtina na tanku, ki pravi da se mu je naredila pri prevozu motorja...kaj mislite???lepo prosim za odgovore..hvala

Tole je pa drago drugače. Moja je bila 6 let nazaj samo 950€ dražja  :ninja:  Se ti bolj splača doplačat še 100€, kakor gledam na A.netu  in kupit 2003-. Pri teh 99-02 so težave z motorji, ker zelo rade pokajo nikasil obloge, in je potem mašina samo še za v kanto, rabljenih mašin pa iz istega razloga ni.  Naslednja generacija ni imela več teh težav + tega pa je udobje vožnje približno enako, ima pa že elektronski vbrizg goriva (manjšo porabo) in če se ne motim (nisem pa 100%) tudi "normalno" dimenzijo gume, 120/70 in in ne 120/60 kot ta.  Kar se udrtine tiče, pri navadnem zdrsu pri tem motorju ne udreš tanka, ker je dovolj umaknjenj. Je moral tank nekam udarit. Drugače pa se najlažje vidi pri prednji maski, če je bil kakšen zdrs, ker je pri luči na zunanji strani, tam kjer je najtanjši pas plastike motor vedno počohan, in če je bil popravljan, bo na tistem predelu debelejša ali neenakomerno debela plastika v primerjavi z ostalo masko.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je prodajal F650 GS po papirjih letnik 2007 ,model motorja pa letnik 2004.....so pa razlike minimalne,za človeka ki nima stika stemi motorji bi ga komot nategnu,no jz sem se sam obrnu in nikoli več vrnu!!!  (razlike v modelnih letih pa so samo v prednjem blatniku in števcu ,ki so drugačni,lahko das je bil razbit prednji konec in ga je zamenjal z deli starejšega letnika,paše pa vse v nulo) skratka dobiš eno sliko in odpor !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res najlepša hvala vsem za odgovore, bom zelo premislu kar se tega motorja tiče..pa tut kokr sm neki bral o njem ni lih najbolš pošten prodajđalc..kokr za koga

 

hvala,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zaj sem se odločil glede motorja...rabil bi pa nekaj nasvetov in vprašanj. Mi lahko kdo pove kako je stroškovno zahtevna ninja zx6r? Ne predstavljam si koliko te stane motor tako povprečno na leto..na kolko km se morajo delati servisi, menjavat olje pa te stvari? Pa kam vozit motor na servise (pozna kdo koga ki bi ga priporočal)? Sem iz Prekmurja. Za zavarovanje vem, da ni tak drago...Pa ima kdo že izkušnje z nakupom motorja iz tujine? Če recimo pri nas ne moreš dobit kar iščeš? Če ste kaki kawasaki feni tu na forumu (ali taki ki ste meli kawasaki motor) lahko tudi privat pišete :D. Hvala za pomoč že vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega..če misliš, da bodo sedaj tu deževali odgovori,  se boš načakal, načakal. O tem motorju (pa še o stroških servisa, uvozu motorjev, zavarovanju...) so ŽE odprte teme. Uporabi isklanik...prijetno branje ti želim...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!