Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

A pol lahko kupim panigaleta in ga blokiram na 35kw da ga bom lahko z a2 izpitom vozu če sm prav zastopil.

lahko se je z bedaka norca delat :grim

 

Shit happens, sam sem si kriv, pa bi šel točno v zakon preverjat, pa bi bilo vse jasno, tak sm se pa informiral na AGENCIJI REPUBLIKE SLOVENIJE ZA VARNOST PROMETA in ispadel največja budala. Da me na napako ni opozoril Borutt, bi jaz to trdil do onemoglosti, zato se mu še enkrat zahvaljujem za opozorilo :OK:.  Opravičujem se tudi vsem ostalim, ki so sodelovali v razpravi in bili kakorkoli z moje strani prepričevani o njihovi zmoti. 

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko se je z bedaka norca delat :grim

 

Shit happens, sam sem si kriv, pa bi šel točno v zakon preverjat, pa bi bilo vse jasno, tak sm se pa informiral na AGENCIJI REPUBLIKE SLOVENIJE ZA VARNOST PROMETA in ispadel največja budala. Da me na napako ni opozoril Borutt, bi jaz to trdil do onemoglosti, zato se mu še enkrat zahvaljujem za opozorilo :OK:.  Opravičujem se tudi vsem ostalim, ki so sodelovali v razpravi in bili kakorkoli z moje strani prepričevani o njihovi zmoti. 

 

Eh sej to ni blo namenjeno tebi :D to se dobijo kaki muloti ka niti a2 izpita še nimajo pa bi že radi meli 1000ccm cestake :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko se je z bedaka norca delat :grim

 

Shit happens, sam sem si kriv, pa bi šel točno v zakon preverjat, pa bi bilo vse jasno, tak sm se pa informiral na AGENCIJI REPUBLIKE SLOVENIJE ZA VARNOST PROMETA in ispadel največja budala. Da me na napako ni opozoril Borutt, bi jaz to trdil do onemoglosti, zato se mu še enkrat zahvaljujem za opozorilo :OK:.  Opravičujem se tudi vsem ostalim, ki so sodelovali v razpravi in bili kakorkoli z moje strani prepričevani o njihovi zmoti. 

Sicer ne spada v to temo, ampak kapo dol! Da se še kdo zna opravičit, ko ugotovi, da nima prav to je danes redkost! Bravo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cbr ka na avtonetu, k se prodaja za 1950,ima za kakih 20000 prevrtenih km nazaj in tip ful laže o vsem..vem,ker jo je kupil od mene..je pa cbr 600 f sport let 2001 rdeče črne barve!!!!kje bi lahko to še objavil??

 

Pejmo se pošteno ne pa kar neki!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne paše sicer sm. Ampak tok kot je pa za novo sezono nekih novih finih motorjev na razpolago. Bolj ko gledam ne vem kaj bi.

 

Se mi ne smiliš, sladke skrbi imaš, sladke :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo išče res dober moped, tale , ki ima v tej temi največ objav, gre spomladi v prodajo http://www.motosvet.com/tabla/topic/34207-kawasaki-z-1000-sx/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ostaneš na firmi in apdejtaš model, al boš tvegal z kardanom?

Mam 3 v igri, pa zgleda da bo zmagal nou upgrejdan SX. Gledam k1300S, r1000XR in SX. 

Od vseh treh sem po poglobljenih analizah prišel do zaključka je SX best buy z najmanj tveganja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam 3 v igri, pa zgleda da bo zmagal nou upgrejdan SX. Gledam k1300S, r1000XR in SX. 

Od vseh treh sem po poglobljenih analizah prišel do zaključka je SX best buy z najmanj tveganja.

Dej men analizo za naredit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej men analizo za naredit :P

ti si preuč pristranski :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam 3 v igri, pa zgleda da bo zmagal nou upgrejdan SX. Gledam k1300S, r1000XR in SX. 

Od vseh treh sem po poglobljenih analizah prišel do zaključka je SX best buy z najmanj tveganja.

Če kupiš Bmfa lohk parkiraš na placu za invalide, to velik pomen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupiš Bmfa lohk parkiraš na placu za invalide, to velik pomen

Ja samo da dosežeš to stanje,moraš prvo kupiti KTM :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljanje okoli nakupa rabljenega motorja je zanimivo. O tem bajkerji neprestano meljemo; ampak konec koncev vse skupaj pripelje do nekega rezultata zadovoljne duše. Sam in moji prijatelji -zreli bajkerji smo o tem spisali nekaj vrstic, nekateri tudi knjigo ... Ni mi dovoljeno moto-riranja reklamirat, ampak več najdete v povezavi mojega podpisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo da dosežeš to stanje,moraš prvo kupiti KTM :yes:

al pa zajčka ulovit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober da!

 

V prvem delu novega leta imam namen nabavit drug motor. Najbolj me zanima suzuki gsxr 750 2004-05, zanima me kaj se kvari najbolj na teh motorjih, če je velika razlika proti 600 v spodnjem območju? Za srednje oz dobro ohranjen primerek, koliko bi odšteli največ?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

 

Iščem enocilindraša (supermoto ali enduro z dvema setoma koles :OK: )

Pod 150kg letnike 2006 in novejše, do 3.000€

Najraje pa od kakšnega umirjenega lastnika in v original stanju! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozna go kakšno spletno stran za rabljene motorje iz Madžarske

Popravljeno . Popravil bostjanVFR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

 

Bi mi mogoče lahko kdo kaj svetoval pri nakupu tega motorja

 

http://www.avto.net/...=9170497&show=1

 

So kakšne stvari na katere je treba bit še posebej pozoren???

Zahvaljujem se za vsako podrobnost in nasvet... in ob priliki dam tudi za pijačo ;)

 

Hvala in lep pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!