Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Ducati Monster 695, letnik 2007.....3300€ na avto.net; pozna kdo motor ali lastnika? Kakšna pozitvna informacija za lažjo odločitev?  :quad:

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poznam, ampak lep zgleda! :smoke:

To je pa tud vse pr dučetu  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej dej, lani sem ga celo 300km v kosu vozil. Po prvih vtisih, ko se usedes gor je vs mejhn pa tko, pol si pa ze kr mau nasmejan. :grim Enga bi mel tko, za na siht, pa na kavo, k je kul. :smoke::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa tud vse pr dučetu  :P

Ja a zdej boš pa ti glasn k si neki podobn rdečga u domačo štalco postvu    :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a zdej boš pa ti glasn k si neki podobn rdečga u domačo štalco postvu    :OK:

To ne spremeni mojega mnenja o Ducatiju,je super za vozit,super ergonomija kljub temu da sem mal večji,lep in zanimiv agregat(všečen) ostalo je samo Italijan..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne spremeni mojega mnenja o Ducatiju,je super za vozit,super ergonomija kljub temu da sem mal večji,lep in zanimiv agregat(všečen) ostalo je samo Italijan..... :grim

 

Ne se sekirat bo pa tvoja žena tolk bolj uživala na njem  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo pozna zgodovino teh dveh motorjev, oba se že kar nekaj časa prodajata:

 

Pri temu me moti edino barva (mogoče bi se da celo navadil:)):

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9234127&show=1

 

Ta je imel pa pred časom nižjo ceno (mislim, da se je prodajal za okoli 5700 in se je že nekaj motosvetovcev zanimalo zanj):

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9271264&show=1

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

To, da je star 6-7 let ima samo magičnih 30.000km pa te nič ne moti?

 

Zakaj je pa to problem? Sej če z motorjem ne hodiš na dopust, v službo in še vsak vikend do Zadra ne vidim kako bi napravu dosti več kot 5kkm/leto.

Pač ni prioriteta motor v preživljanju prostega časa. Jst se tud imam za motorista pa napravim med 6 in 7kkm/leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zakaj imajo vsi motorji na avtonetu okoli 30kkm ... če pa vsi na motosvetu prevozijo na leto 10kkm? ... :? O:-) :xx: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zakaj imajo vsi motorji na avtonetu okoli 30kkm ... če pa vsi na motosvetu prevozijo na leto 10kkm? ... :? O:-) :xx: B)

Ker prodajalci na avtonet niso tudi motosvetovci :lol1:

Popravljeno . Popravil ton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da je star 6-7 let ima samo magičnih 30.000km pa te nič ne moti?

 

Povprečno število kilometrov slovenskih motoristov je okoli 3k km/leto, tako da me to ne moti in se mi zdi realno. Če pa poznaš zgodovino motorja in gre za neko prevaro, pa deli to z ostalimi...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poznam zgodovine dotičnega motorja, sem pa malo alergičen na to številko, ki se vse prepogosto pojavlja na avto netu, ne glede na letnik.

 

Ampak ta je ziher prava :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zakaj imajo vsi motorji na avtonetu okoli 30kkm ... če pa vsi na motosvetu prevozijo na leto 10kkm? ... :? O:-) :xx: B)

10?? ja itak.. na enem 3 leta 43tkm..  ja je pa zanimivo ker je 2009 in ima 46tkm..

na drugem pa 7 let in prevoženih na števcu 15tkm ... plus ene3tkm ko ni bilo zajle ..plus ene 2tkm odkar mi števec kaže manj..plus 0,067tkm odkar je namesto 18 spredaj 19 col feltna .. pa še malenkost k je bila prednja guma blokirana na snegu motor se je pa peljal ... :P

štirka pa nima števca ima pa realnih 30tkm to je pa kot pribito...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poznam zgodovine dotičnega motorja, sem pa malo alergičen na to številko, ki se vse prepogosto pojavlja na avto netu, ne glede na letnik.

 

Ampak ta je ziher prava :)

 

to se strinjam, da je res ene vrste fenomen kako se vsi kilometri, neglede na letnik vrtijo okrog 30k km. tko da gotovo je za bit pozoren. zdej če se hodiš sam drajsat gor in dol po lokalnih ridah verjetno tudi neki ful kilometrov ne nrdiš, al pa če ma človek kake druge obveznosti, pa je motor pol na stranskem tiru. moped more kazat svojim kilometrom primerno obrabo. ne more bit kot eni talenti zatrjujejo pr 30k kot nov. nov je dokler ga ne iz trgovine zapelješ, pol je z novim konec. 

 

seveda je razlika, kako kdo skrbi za svoj moped, ampak pr takih delih ala guma na stopalkah in ročajih krmila se more videt primerna obraba. pr ss pa še dobro plastike pogledat, po možnosti prosit nej jih da dol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom takole povedal, veliko kilometrov na hitro narejenih, so manj utrudljivi za moped kot pa 3 jurje drajsanja letno na ridah. torej, vsaj kar se mene tiče je bolje kupiti čimmlajši moped, kot moped s čimmanj kmji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se strinjam, da je res ene vrste fenomen kako se vsi kilometri, neglede na letnik vrtijo okrog 30k km. tko da gotovo je za bit pozoren. zdej če se hodiš sam drajsat gor in dol po lokalnih ridah verjetno tudi neki ful kilometrov ne nrdiš, al pa če ma človek kake druge obveznosti, pa je motor pol na stranskem tiru. moped more kazat svojim kilometrom primerno obrabo. ne more bit kot eni talenti zatrjujejo pr 30k kot nov. nov je dokler ga ne iz trgovine zapelješ, pol je z novim konec. 

 

seveda je razlika, kako kdo skrbi za svoj moped, ampak pr takih delih ala guma na stopalkah in ročajih krmila se more videt primerna obraba. pr ss pa še dobro plastike pogledat, po možnosti prosit nej jih da dol :P

 Razlika je kot nov in nov ;)

 

Guma na stoplakah..ko se kaj obrabi, strga pač menjaš ... no lahko pa pustiš, če ti je škoda denarja za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Razlika je kot nov in nov ;)

 

Guma na stoplakah..ko se kaj obrabi, strga pač menjaš ... no lahko pa pustiš, če ti je škoda denarja za motor.

ma ja ne more ti rečt da ma 10kkm pa vse že podrajsano, to sm tela rečt. oz. če je novo, more bit nek razlog, da se je menjalo.

 

sicer pa tko po slikicah iz oglasov res težko kdaj rečeš, a je ok al ne. pr enih se res že z letala vidi, da nimaš niti kej it gledat. pa še neki je eni majo enostavne barvne kombinacije pa hitro vidiš da neki ne klapa, pr drugih moreš pa že skor sliko s sasbo prnest da lahko vsako nalepko, pokrov, pa plastikco "obkljukaš" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že po tipu motorja se lahko malo sklepa, nepotovalniki se verjetno niso veliko drajsali...od Cikadine sklepam, da ima malo kilometrov?  :smoke:

res je :P . je pa imela, pa še ima, same take lastnike :D. bo šla po poti mojega avta k je rabu 16 let da je 100.000km naredu :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!