Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Si šel gledat moped? Soliden izgleda...me zanima.

Tega moraš voziti na obratih in potem kar tudi konkretno pije... :grim

...dobro, če delaš male ture, od kafiča do kafiča, potem to ni problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega moraš voziti na obratih in potem kar tudi konkretno pije... :grim

...dobro, če delaš male ture, od kafiča do kafiča, potem to ni problem

 

Ni zame, za mojo drago. Ni problema, če pije, važn da dela =). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zame, za mojo drago. Ni problema, če pije, važn da dela =). 

Jaz bi za svojo drago kupil kaj bolj umirjenega, ne tako "nervozno kobilo"...?  :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi za svojo drago kupil kaj bolj umirjenega, ne tako "nervozno kobilo"...?  :kava:

mislim da gospodična hyperjack s čim bolj umirjenim ne bi bila prav nič zadovolna :D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da gospodična hyperjack s čim bolj umirjenim ne bi bila prav nič zadovolna :D.

...ženske pač, ampak nekatere motosvetovke so tudi bolj umirjene...niso vse tako "vročekrvne, temperamentne.... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi za svojo drago kupil kaj bolj umirjenega, ne tako "nervozno kobilo"...? :kava:

A ni tako,da se vsaka sama odloči kaj bi vozila? Uf če bi meni moj kaj podobnega rekel bi v najboljšem primeru na kavču spal do nadaljnjega :/ ni fora,da je kdo vročekrven ampak na splošno,da nekdo drug predlaga kaj bi naj bilo za nekoga...

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut 200kojnu se da vozit na 2000 obratov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...približno vem, kakšen je tak motor in ker ga ne bi želel imeti zase, ga tudi ne bi privoščil "moji dragi".

Lahko ima 140 konjev, če želi, ampak umirjenih, ne tistih na 15000 obratih...to pomeni vsaj 1000 ccm.

ampak dobro, vsak ima svoje mnenje, komur to paše naj paše...briga me  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...približno vem, kakšen je tak motor in ker ga ne bi želel imeti zase, ga tudi ne bi privoščil "moji dragi".

Lahko ima 140 konjev, če želi, ampak umirjenih, ne tistih na 15000 obratih...to pomeni vsaj 1000 ccm.

ampak dobro, vsak ima svoje mnenje, komur to paše naj paše...briga me  :ninja:

gospodična hyperjack se verjetno zelo zabava ob teh vaših modrovanjih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Že nekaj časa me muči ta pošast http://www.avto.net/ad.asp?id=9345878&avto=Ducati%20695%20ZELO%20LEP+GARANCIJA.

Si je morda že kdo ogledal ta motor, morda kaj ve o njem, karkoli.Saj ne da se mi je težko odpeljati do Gorice, ampak več glav več ve.

 

Hvala za vašo pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...približno vem, kakšen je tak motor in ker ga ne bi želel imeti zase, ga tudi ne bi privoščil "moji dragi".

Lahko ima 140 konjev, če želi, ampak umirjenih, ne tistih na 15000 obratih...to pomeni vsaj 1000 ccm.

ampak dobro, vsak ima svoje mnenje, komur to paše naj paše...briga me  :ninja:

 

1000 ccm pa nekaj v V mašino bomo za drago nabavili, ko bo ven iz študentskih vod. Trenutno v okolici 750 ccm ni primernih motorjev. Že tri leta sanja o cestaku, XTX je bla premehka in prešvoh, Z750 (star model) je bil pretežak pa preveč je pihal :P. Zdej pa bomo najdli Ninjo 636, toliko, da zdej ko je še mlada mal utruja hrbtenico, pol bomo pa kupl neki bolj živahnega na nižjih obratih. More mal mopedkov zamenjat, važn, da mož ostane isti, mopede pa kr naj menja kolikor hoče, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa zmišluje, pa si zihr da če met motor?

 

Prpel se enkrat za nami, bomo šli skup čez ovinke, boš vidu ta njen filing. Noben ti ne more tega vzet kar ti teče po žilah. To je isto kot če bi Tini Maze reku, ti pa si ziher, da ti sploh hočš smučat?

 

 

Se mi pa nekak realno gledano zdi čist normalno, da se moped po dveh letih menja. Jaz bi ga po enem, sam se finančno ne izide, hehe 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce uzames 636 tistega s cudno sprednjo dimenzijo gum 65 daj vsaj 65 al pa 60 gor ker cene ni filinga na sprednem delu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

 

mam 193cm - 93kg, se lahk normalno vozim z cross hondo cr80 al je to premajhno zame? =)

Incredulous_Buscimi.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

 

mam 193cm - 93kg, se lahk normalno vozim z cross hondo cr80 al je to premajhno zame? =)

 

Prelahek si .  Mal moras se na masi delat!   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Rabil bi malo več informacij za motocikl aprilia caponord 1200. Ali je kdo od vas vozil ta motocikl in kako je z njegovo vzdržljivostjo,

saj se odločam med Honda 1000 cbf ter Aprilijo.

Za odgovor se zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

 

Mi lahko kdo, ki si je lastil ali kdo, ki je vozil kaj več pove o Kawasaki ninji od letnika 06 do 09 (torej naslednji model od tistega legendarnega). Verjetno se letos po nekaj letih vračam nazaj na motor. Zakaj ravno ninja tega letnika? Ker mi je enostavno eden od najlepših motorjev. Torej so znane kakšne napake? Kako se pelje? Gre v redu?

 

Zanimiv mi je tale --> http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9463903&show=1

Ampak seveda zelo sumljivi kilometri pa še podrsan.

 

V ožji izbor je prišla še yamaha r6 od 06 letnika dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

 

Mi lahko kdo, ki si je lastil ali kdo, ki je vozil kaj več pove o Kawasaki ninji od letnika 06 do 09 (torej naslednji model od tistega legendarnega). Verjetno se letos po nekaj letih vračam nazaj na motor. Zakaj ravno ninja tega letnika? Ker mi je enostavno eden od najlepših motorjev. Torej so znane kakšne napake? Kako se pelje? Gre v redu?

 

Zanimiv mi je tale --> http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9463903&show=1

Ampak seveda zelo sumljivi kilometri pa še podrsan.

 

V ožji izbor je prišla še yamaha r6 od 06 letnika dalje.

edn izmed bolj obširnih skupinskih testov http://www.motorcycle.com/shoot-outs/2008-supersport-shootout-cbr600rr-vs-daytona-675-vs-zx6r-vs-r6-vs-gsxr600-82371.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!