Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Kilometrina je pomemben podatek, tudi pri kakšni ženski... :)

Narobe,saj ni zajfa da se znuca. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš samo takrat, ko ni blo servisirano, je lahko na 40kkm al pa na 800kkm, če se zamenja tisto kar je treba, nimaš kaj videt, ker ni nič narobe :grim

 

Kar se pa tiče žensk, je make up zakon :grrr , pa star balkanski pregovor pravi "pi... nije sapun, da se potroši" :kva2:

Direkt iz ust si mi uzeu,mende se znuca za en bukov list v stotih letih. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro vidiš, ko greš na "probe fahren"

Ja ce das kupnino prodajalcu spravt,poznam probe fahrerja ki je naredu totalko na probi,pol so se pa se en cajt tozil. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direkt iz ust si mi uzeu,mende se znuca za en bukov list v stotih letih. :kva2:

Lipov drugače Amerikanac :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

imel bi vprasanje in sicer kaj bi mi predlagali za nakup prvega motorja. Sem v fazi pridobitve izpita za A kategorijo,prej pa sem se sreceval le z mopedi.

Motor naj bo tudi za daljse ture, da nastejem nekaj modelov, ki so mi osebno ok: Honda Transalp 650, Kawasaki KLE 500, Aprilia Pegaso 650 skratka vse kar je v stilu Honda Vradero in da ni sam motor preveč agresiven..

Se zahvaljujem za pomoc ze vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

imel bi vprasanje in sicer kaj bi mi predlagali za nakup prvega motorja. Sem v fazi pridobitve izpita za A kategorijo,prej pa sem se sreceval le z mopedi.

Motor naj bo tudi za daljse ture, da nastejem nekaj modelov, ki so mi osebno ok: Honda Transalp 650, Kawasaki KLE 500, Aprilia Pegaso 650 skratka vse kar je v stilu Honda Vradero in da ni sam motor preveč agresiven..

Se zahvaljujem za pomoc ze vnaprej.

zakaj pa ne kar varadero, če ti je všeč? sej ni tak bav, bav. pa če bosta v dveh kam dlje hodila je še toliko bolj udoben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

imel bi vprasanje in sicer kaj bi mi predlagali za nakup prvega motorja. Sem v fazi pridobitve izpita za A kategorijo,prej pa sem se sreceval le z mopedi.

Motor naj bo tudi za daljse ture, da nastejem nekaj modelov, ki so mi osebno ok: Honda Transalp 650, Kawasaki KLE 500, Aprilia Pegaso 650 skratka vse kar je v stilu Honda Vradero in da ni sam motor preveč agresiven..

Se zahvaljujem za pomoc ze vnaprej.

 

Tuki pa ne zgrešiš z nobenim ob vseh 4ih naštetih motorjev. Glede na to, da so vsi motorji v drugačnem cenovnem rangu kupi kar ti gre lepo na budget. Najcenejši je pegaso potem pa lepo po vrsti KLE, transalp in varadero.

Od te tvoje skupinice bi osebno izbral Transalp. Dovolj moči in udoben. Varadero pa zna bit rahlo glomazen za prvi motor. Vsaj na začetku...

V tejle skupini imaš še tastarga babyGS-a, f650GS. Po ceni je nekje tam kot transalp.

 

P.S. KLE je pa itak zakon  :P

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam se tudi najbolj nagibam na Transalp-a, ker se mi zdi da imajo dokaj normalno ceno, bi pa dal za motor nekej max 3000€, ker je itak še kakšnega 1000€ oprema in vse tako da kot prvi motor se mi zdi to nekako dovolj...

Bi pa imel še vprašanje in sicer na kaj vse naj bom pozoren pri nakupu motorja, sem itak na tem področju totalni laik pa nebi bilo fajn če fulam z nakupom :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam se tudi najbolj nagibam na Transalp-a, ker se mi zdi da imajo dokaj normalno ceno, bi pa dal za motor nekej max 3000€, ker je itak še kakšnega 1000€ oprema in vse tako da kot prvi motor se mi zdi to nekako dovolj...

Bi pa imel še vprašanje in sicer na kaj vse naj bom pozoren pri nakupu motorja, sem itak na tem področju totalni laik pa nebi bilo fajn če fulam z nakupom :).

 

Najlažje bo če imaš kolega motorista oz. najdeš na forumu nekoga ki gre s tabo na ogled. Kot začetnik tako al tako ne boš imel ne občutka za motor med probno furo niti ne boš vedel kaj gledat. 

Pa tud če daš nekomu par euričev se ti splača. Zjeban motor je pač drag hobij :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pricakuj, da se s prvim itak nategnes, spoznas zadeve, druzga bos ze sam znal kupit. :D  No, lahko imas tudi sreco.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9468836&show=1

 

A kdo pozna tega prodajalca?  Sam ne zaupam lih tem, ki zivijo od preprodajanja pleha in plastike....

 

Naročil motor pri njemu...sem že prej ene zadeve kupil...sem se odločil za njega, ker se da se malo barantat za ceno. Motorja sicer nisem videl, ko je bil v italiji me je poklical vse naštel kar se gre in to je to. V delavnici ima polno delov, pa pomojem le za to, ker prodaja dele posebaj, da bi popravljal motorje malo dvomim. Vozi iz Italije, kam daleč kakor sem dobil občutek ne hodi. Tko da kar se tiče mene. Sem hotu motor z servisno knjigo, pa mi je zrihtal motor od prvega lastnika z potrjeno servisno knjigo. To je pa tudi vse kar sem želel. 

 

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem....ocitno bo treba zamenat....yamaha je dolgocasna :) Racionalno razmisljanje govori Tracer.....but my heart says SMT! :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9468836&show=1

 

A kdo pozna tega prodajalca?  Sam ne zaupam lih tem, ki zivijo od preprodajanja pleha in plastike....

A zaupaš tistim, ki prodajajo meso, kruh in mleko?

 

Pricakuj, da se s prvim itak nategnes, spoznas zadeve, druzga bos ze sam znal kupit. :D  No, lahko imas tudi sreco.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem vedno našel tiste motorje, ki sem jih iskal. =)

js pa razen enga, vse ostale :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem vedno našel tiste motorje, ki sem jih iskal. =)

Škoda ker nimaš okusa :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigi :ras:

Papiga :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam se tudi najbolj nagibam na Transalp-a, ker se mi zdi da imajo dokaj normalno ceno, bi pa dal za motor nekej max 3000€, ker je itak še kakšnega 1000€ oprema in vse tako da kot prvi motor se mi zdi to nekako dovolj...

Bi pa imel še vprašanje in sicer na kaj vse naj bom pozoren pri nakupu motorja, sem itak na tem področju totalni laik pa nebi bilo fajn če fulam z nakupom :).

Pozabu si V-stroma 650. Jaz sem ga dobil 2007 za 3,5k.

Ker si rookie tko kot sem bil jaz lani toplo priporočam da glej da boš mel oba podplata na tleh. Vsi ti motorji imajo težišče višje kot si ga vajen iz AŠ in vsaj zame bi bilo hopkanje po prstih ene noge na začetku malo strašljivo.

Vzemi s sabo enega ki ima pol miljona km pod ritjo, ta bo točno znal povedat kaj je z motorjem. Pa tudi cenjkat se je lažje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!