Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

"kaj bi vi predlagali mlademu fantu, ki še ni meu spolnih odnosov ... al kakšno izkušeno težkokategornico al kakšno začetnico in lahkokategornico."

Najprej naj vadi sam (pravijo da moraš delati na sebi, da lahko napreduješ)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

sori 998 je .. ampak se vodi pod 1000 :P

moj odpušča veliko napak, če je vsa elektronika na polno vklopljena ;) 

koliko km z zadnjo gumo narediš? 

Pravkar, Darko3g pravi:

"kaj bi vi predlagali mlademu fantu, ki še ni meu spolnih odnosov ... al kakšno izkušeno težkokategornico al kakšno začetnico in lahkokategornico."

Najprej naj vadi sam (pravijo da moraš delati na sebi, da lahko napreduješ)

milfo

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KARMEN1 pravi:

Očitno se večina s tabo ne strinja in to je sedaj problem.

komu ti to men? Nimam takega občutka, sicer pa čvekaje vsi ki ste vozili xj6 in sxa :P pa bomo naredili primerjavo vtisov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se mi bral zadnje 4 strani...

Kr nekaj kolegov,znancev,prijateljev sem "uvajal" spremljal v svet motorizma...

Po videnem imajo veliko hitreje tekoco,lahkotno voznjo z 600...ce ga prerastejo prav....Mopi se menja,izkusnje pa nabrane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

 

milfo

ampak manj kot 1000ccm, da ga ne povleče preveč :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Ne da se mi bral zadnje 4 strani...

Kr nekaj kolegov,znancev,prijateljev sem "uvajal" spremljal v svet motorizma...

Po videnem imajo veliko hitreje tekoco,lahkotno voznjo z 600...ce ga prerastejo prav....Mopi se menja,izkusnje pa nabrane...

zakaj si potem folk kupuje težje vodljive motorje? za nelahkotno vožnjo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

zakaj si potem folk kupuje težje vodljive motorje? za nelahkotno vožnjo? 

Zacetniki ker poslusajo pametnjakovice...

Vec jih vidu,ki so se z 600 hitreje,bolj tekoce,lepse peljali.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

Zacetniki ker poslusajo pametnjakovice...

Vec jih vidu,ki so se z 600 hitreje,bolj tekoce,lepse peljali.  

no zdej še povej da na SS mopedih :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V avtošolah bi morali imeti 1000 ccm motorje...da ljudje izgubijo strah pred 1000 ccm. Ker veliko lažje se pelje en umirjen in udoben tisočak, kot naviti 600 kubični SS ali podobni športni...tako je pa za večino 1000 ccm en bavbav, ker ga ni še nikoli vozil :cool:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, vandrovec pravi:

V avtošolah bi morali imeti 1000 ccm motorje...da ljudje izgubijo strah pred 1000 ccm. Ker veliko lažje se pelje en umirjen in udoben tisočak, kot naviti 600 kubični SS ali podobni športni...tako je pa za večino 1000 ccm en bavbav, ker ga ni še nikoli vozil :cool:

Tako. Za avte v AŠ pa najmanj Porche GT3 ali kaj podobnega. Ker vse ostalo je za pićke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mešat hruške in jabolka? Pa tudi pri avtomobilih v avtošolah nimajo le Twingote in Polote, se vozijo s kar "normalnimi" avtomobili. 

Nekdo naredi izpit za A kategorijo pa se ne upa peljat s 1000 ccm motorjem...komu je to podobno? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DAMI34 pravi:

no zdej še povej da na SS mopedih :P

 

V bistvu je le en taksen bil...

Pac zelel je SS mopi...talentiran je tud kr bil..sanjal o zx10r...po pogovoru se je odlocil za ninjo 636 7let staro..prvo sezono sva se kar nekaj vozila...in ker je na zacetku druge sezone videl,da je mopi prerastel ga je prodal(zgubil glih kak cent) in si kupil zx10r...kar je sanjal ze prej...se vedno pa zna povedat kako lepo bilo na 636...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak zgleda, da ne boste nikol dojeli: FZ1 PIKA ! Na netu jo maš, nooo :)

Sam sm začel na frčotu, prvi z A je bil pa suzi 750, vmes vsega vraga, 500, 600, 850, 900, 1000. Se spomnim, da sm bil zlo hiter na ninji, thundercat itd, vse 600, okol 100KM. Hitrejši kot zdaj na 1000.

Bolj nevaren sebi in drugim, kot zdaj. Ampak ne zarad kubikov temveč emšota.

Se mi je pa dogajalo nekoč, ko sem presedlal iz 1000 nazaj na 600, da sem večkrat narobe kaj precenil, npr. pri prehitevanju avta, včasih sem nasproti vozečemu z 600 komaj všel, ker v tistem trenutku nism vedu al bi šaltal dol, al naj čakam da povleče. Tud podzavestno sem pred prehitevanga prehitro skoču. Za parkrat bi lahk reku, da mi je večji navor in Km rešilo kosti. Ampak dobro, jaz sem norc, take stvari ne štejejo.

Pravkar iz krajše fure, kocine so še pokonci. Tist, ki misli plavat z prometom si naj kupi er5, je vrh glave oziroma naj gleda na to, da mu sede in mu je lep.

Ostali norci pa itak vemo kome cipele a kome opančiči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

V bistvu je le en taksen bil...

Pac zelel je SS mopi...talentiran je tud kr bil..sanjal o zx10r...po pogovoru se je odlocil za ninjo 636 7let staro..prvo sezono sva se kar nekaj vozila...in ker je na zacetku druge sezone videl,da je mopi prerastel ga je prodal(zgubil glih kak cent) in si kupil zx10r...kar je sanjal ze prej...se vedno pa zna povedat kako lepo bilo na 636...

636 je mnogo težje lepo in kulturno vozit kot pa SXa :P

Sicer pa pravila in omejitve so jasne, neglede na kubike ali konje se jih je potrebno držati. Vse ostalo so pravljice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snecer pravi:

koliko km z zadnjo gumo narediš?

tist k kup moped s 200+ konji ga boli đoko kok gume požre in kolk benza popije  ... gušt nima cene

ker si pa moj prijatu, ti bom pa povedo:

1. na poti letos cca 4000 km, na katero sem šel s popolnoma novo zadnjo gumo, se je ob povratku še videl napis Conti Sport Attack po sredini

2. poraba na poti je bila pod 5.5 l/100km

3. drugače, ko se vozim normalno mam zadnjo gumo okoli 7-8000 km sprednjo cca 14000

4. ko nism na poti mi pije od 5,5 do 6,5 ... odvisno kok sm živahn

šekaj :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem prvi motor za kokr je še ostalo od sezone 2018(ravno opravil za A kategorijo).

Gledam nekje do 1500-2000€.

Zanima me če je za tal denat sploh realno dobit nek motor z katerim se bom lahko normalno vozil brez nekih težav?

Všeč minje Kawasaki ER 5 kateri imajo dost ugodne cene(zakaj?) S 500ccm in cca 50km se zdijo ok za začetek.

 

Mnenja dobrodošla

Na motorje se ne spoznam. Vem samo da je kupuvanje rabljenega avtomobila celo sranje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Moto999 said:

Kupujem prvi motor za kokr je še ostalo od sezone 2018(ravno opravil za A kategorijo).

Gledam nekje do 1500-2000€.

Zanima me če je za tal denat sploh realno dobit nek motor z katerim se bom lahko normalno vozil brez nekih težav?

Všeč minje Kawasaki ER 5 kateri imajo dost ugodne cene(zakaj?) S 500ccm in cca 50km se zdijo ok za začetek.

 

Mnenja dobrodošla

Na motorje se ne spoznam. Vem samo da je kupuvanje rabljenega avtomobila celo sranje..

Ouuuuuu cak cak, bos vidu. Auto kupt je shala, napram filozofiji o motorjih....

 

za tak budget bi jez iskal suzukija  sv650. Sej tud er5 svoje delo opravi, ampak  je sv mal vec motorja. 

Glede tezav.....mal je pogojeno s sreco. Ce je mopi japonc, kolkor tolk lep, in lastnik normaln, bi tud za ta dnar moralo delat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/27/2018 at 10:20 PM, maus said:

tist k kup moped s 200+ konji ga boli đoko kok gume požre in kolk benza popije  ... gušt nima cene

ker si pa moj prijatu, ti bom pa povedo:

1. na poti letos cca 4000 km, na katero sem šel s popolnoma novo zadnjo gumo, se je ob povratku še videl napis Conti Sport Attack po sredini

2. poraba na poti je bila pod 5.5 l/100km

3. drugače, ko se vozim normalno mam zadnjo gumo okoli 7-8000 km sprednjo cca 14000

4. ko nism na poti mi pije od 5,5 do 6,5 ... odvisno kok sm živahn

šekaj :P

Jst sem kupil gs-ko zaradi prevelike potrosnje gum na pocenskih motorjih. 

No, rezultat je bil 2mm obrabe na 1Mm. Isti kurac kot na ostalih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Moto999 pravi:

Zanima me če je za tal denat sploh realno dobit nek motor z katerim se bom lahko normalno vozil brez nekih težav?

Da se, kolega je pred dvemi leti kupil hornet 600 za 1800€ in dela samo redne servise. Recimo lani, je bil z žensko 10 dni po dolomitih. Je pa definitivno težje kupit dober motor za ta denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kugelschreiber pravi:

Ouuuuuu cak cak, bos vidu. Auto kupt je shala, napram filozofiji o motorjih....

 

za tak budget bi jez iskal suzukija  sv650. Sej tud er5 svoje delo opravi, ampak  je sv mal vec motorja. 

Glede tezav.....mal je pogojeno s sreco. Ce je mopi japonc, kolkor tolk lep, in lastnik normaln, bi tud za ta dnar moralo delat. 

... se strinjam z g. @Kugelschreiber 

... primerek:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13324882

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!