Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

900rr so od 1995 do 2003. 2004 je prsu 1000rr. Mel hondo devet let, zdej mam aprilijo. S taljanko mam obcutno vec opravkov. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Jagnje pravi:

Pozdravlji, za naslednjo sezono iščem drug motor. Sedaj vozim sv650s, s predelavami-komplet vzmetenje, nekaj modifikacij na motorju, izpuh, filter itd...motor se pelje zelo dobro. Rad bi pa imel motor, ki je podobno vodljiv, ampak 100+ konjev in boljše zavore in pa dober navor. Torej, nekak sem izbral ta dva modela, kaj je za izbrat. Ne rabim moči, ki jo ponujajo novejši motorji, pa večina se mi vizualno ne dopade. Nisem pa najbolj izkušen motorist, sv-ja imam drugo sezono, naklepal sem pa cca 25k kilometrov do zdaj.

Lp

Naslednjič uporabi iskalnik, ker tema iskanja motorja že obstaja, ni potrebe za vsako zadevo odpirati nove.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Drži, krucy. V Bistri so samo lepi in dobri stroji. Šrota ni :) 

 

@Jagnje, Za male pare in dost zabave, vrz oko se na vtr1000f. Mal bol udobn, kot oba omenjena, zelo lepo vozn, pa trpezn v2. Do 140000km sm menjal stator. Ce si 100% odlocn de izbiras samo med cbr in rsv,  bi cbr. Ima pa CBR pred 2000 eno hibo. Prednje kolo je 16col. Pri izbiri prednje gume si precej omejen. 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosed ima 954 v garazi. Vozi se ne ze 15 let, po moje je bila registrirana oz. vozena samo prvo sezono par kilometrov.

Pol je kupil se KTM 950 Adventure, pa se je isto vozil samo eno sezono.

Oboje kot iz trgovine.

Proda pa ne, sem spraseval leta 2008 ce mi proda 954

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Jagnje pravi:

Se opravičujem za nepotrebno novo temo, vem za drugič. 

Torej, aprilia je mille, torej 1 generacija, do 2003 mislim, cbr je pa sc33, do 1999.

 

Mille je adijo ta letnik...cas povozu prevec..mille 99 le da predelam v tuono...

Cbr lepo najdit misija nemogoce? L95 so tk vse razbitine...l.96 nikoli mel l.98 pa gre najdit katero ljubiteljsko..

Cbr  02 03 pa je bla ze kr solidn mopi...verjetno drazje....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Jagnje said:

Za 16" vem, paše od vfr 17" direkt gor in bi to takoj rešil. Vtr sem tudi gledal, ampak se mi mille bolj dopade vsaj vizualno, peljal je še nisem.

 

Eh, ko kupujes za 2jurja, mors na izgled mal pozabt. Mille je bol sportn in mocnejsi. Engine je precej bol poskocn kot vtr. Po izkusnjah ki jih dobivam z Aprilijo,  bi brez mislt izbral hondo. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tastare so baje kr trotlziher :)

sej drugače bi lahko kupil dražji in novejši motor, ampak mi je večina novih z izjemo ducatijev grdih. Brat ma Z1000sx in mi je fajn za vozit, sam mi je motor pod 7k obratih dokaj dolgcajt pa pač res mi ni lep :) pač ta cbr-ka mi je že od malega res lepa, razn barv, kar se bo tudi hitro rešlo :) vulkanizer v logatcu jo ma, pa vedno ko gume menjam mi.je ne more prehvalit, kok je fajn kot cestni in uporbn motor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Jagnje said:

Ja tastare so baje kr trotlziher :)

sej drugače bi lahko kupil dražji in novejši motor, ampak mi je večina novih z izjemo ducatijev grdih. Brat ma Z1000sx in mi je fajn za vozit, sam mi je motor pod 7k obratih dokaj dolgcajt pa pač res mi ni lep :) pač ta cbr-ka mi je že od malega res lepa, razn barv, kar se bo tudi hitro rešlo :) vulkanizer v logatcu jo ma, pa vedno ko gume menjam mi.je ne more prehvalit, kok je fajn kot cestni in uporbn motor. 

:) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SV 1000S

...pa iste barve ga vzemi, kot imaš 650....pa ne bo doma noben opazil, da si spet zapravljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, maus said:

o ninđi nuben ne premišljuje :huh:

Sej ne vem kje si ti prisel na to idejo.

 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, krucymucy pravi:

Sej ne vem kje si ti prisel na to idejo.

 

vsaj ne bo vse praskal po tleh na vsakem ovinku kot trejserka :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, maus said:

vsaj ne bo vse praskal po tleh na vsakem ovinku kot trejserka :P

 

Jaz sem bil zaveden s strani motomagazina. Tam so napisal da se nagne kot R6.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, krucymucy said:

Jaz sem bil zaveden s strani motomagazina. Tam so napisal da se nagne kot R6.

Sej se. Ampak obratno. Vecina folka  r6 ne nagne nc bol ko trejserja.  

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sekirajte se zame prevec.

Centralc je ze resen, bo prej mašina zapela kot centralc.

15mm mu bom rit dvignil.

pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, sesir said:

Mille je adijo ta letnik...cas povozu prevec..mille 99 le da predelam v tuono...

Cbr lepo najdit misija nemogoce? L95 so tk vse razbitine...l.96 nikoli mel l.98 pa gre najdit katero ljubiteljsko..

Cbr  02 03 pa je bla ze kr solidn mopi...verjetno drazje....

https://goo.gl/images/4pNxJj

 

ne vem, men je tole lep motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Jagnje pravi:

https://goo.gl/images/4pNxJj

 

ne vem, men je tole lep motor :)

Take v Slo ni!Ta ima le vilice vredne se dan,danes bajne cifre...taksna je se danes vredna vec ku mogoce celo nov 1000ccm mopi.. 

So  pa te cbr ble kr solidne za vozt..

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Jagnje pravi:

Seveda, ampak govorim za barvne kombinacije. 

SS motor star "20" let najdit se uporaben,lep je misija ekstra tezko...najdit lepega v zeljeni barvi pa mokre sanje...

Po mojem misljenju....od 93 do 97 smo tak sami norci vozli...pol 98 ko smo mi sli na druge firme so nekateri "starejsi"res kupil se cbr a takih ni blo vec toliko,da bi bila zdaj neka cudezna izbira rabljenih...

P.s

Na l.98 das zadek od 02 in luc od suzuki gsxr1000 k3...imel frend in veliko lepsi s strani in od zadaj...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, Jagnje said:

Pozdravlji, za naslednjo sezono iščem drug motor. Sedaj vozim sv650s, s predelavami-komplet vzmetenje, nekaj modifikacij na motorju, izpuh, filter itd...motor se pelje zelo dobro. Rad bi pa imel motor, ki je podobno vodljiv, ampak 100+ konjev in boljše zavore in pa dober navor. Torej, nekak sem izbral ta dva modela, kaj je za izbrat. Ne rabim moči, ki jo ponujajo novejši motorji, pa večina se mi vizualno ne dopade. Nisem pa najbolj izkušen motorist, sv-ja imam drugo sezono, naklepal sem pa cca 25k kilometrov do zdaj.

Lp

Ne kupit aprilije. Potem nas bo se vec na cesti :P 

Ta italjanski srot skos crkuje.. :))) 

drugace pa resno, ce bos kupil mille, kupi vsaj od 2001 letnik naprej..spoznas jo po bocni plastiki ker nimajo vec izobcene plastike za ventilator, rumen amortizer ter manjsa sprednja luc. :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

iščem cross/enduro motor z možnostjo registriranja, sem precej nizka (161cm) in pri večini modelov ki imajo možnost registracije komaj dosežem tla.

 

Nagibam se k modelom kot so husqvarna SM, nič kaj pretežkega - kubikaža in 2T-4T ni pomenbo, važno da je nizek in ima možnost registracije.

 

Planiram 70% off road, 30% cesta, tako da kaki Duke 125 odpade.

 

Hvala vsem za nasvete, postajam res obupana ker mislim da takega motorja na trgu sploh ni.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MilenaKondor pravi:

Pozdravljeni,

iščem cross/enduro motor z možnostjo registriranja, sem precej nizka (161cm) in pri večini modelov ki imajo možnost registracije komaj dosežem tla.

 

Nagibam se k modelom kot so husqvarna SM, nič kaj pretežkega - kubikaža in 2T-4T ni pomenbo, važno da je nizek in ima možnost registracije.

 

Planiram 70% off road, 30% cesta, tako da kaki Duke 125 odpade.

 

Hvala vsem za nasvete, postajam res obupana ker mislim da takega motorja na trgu sploh ni.

 

LP

Od nizkih,da sem vozil mi pride na pamet yamaha tw125 ali tw200 sam to so okoli 2001 nehali delat...Joj lepi spomini...drugace registrirat gre tudi trial motor,ce novga s taksno opremo kupis...

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!