Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

MT-03 mi je zelo všeč, ampak mislim nabaviti nekaj skromnega tam do 2.000€, zato ker imam namen čez 2leti kupiti Fazer600, ko dobim neomejeno(to leto me je zakon zj***l), škoda.

Všeč so mi pa sport-turerji :)

Hm hvala za nasvet, tudi tast se strinja s tabo :D ...GPZ mi je tudi všeč.

Zadeva se je še malce razširila, imam novo ponudbo

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3656119

Toliko odločitev...... :)

tole je najbrž najbolša izbira. nevem kako je s suzuki Sv650 zelo luštn poceni motor, mislem da ma lih 50kw, nebom pa reku. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na "lestvici" 10-ih ST motorjev se je pojavil tudi Ducati ST3. Na forumu nisem našel veliko informacij o njem...ali je morda kdo lastnik tega motorja in bi nam povedal njegove glavne prednosti in slabosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se je še malce razširila, imam novo ponudbo

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3656119

Toliko odločitev...... :)

Plusi: Mal dnara, nov motor, skoraj nic km in neunicljiva masina. Udobno za sopotnika (tačke so zelo nizko), daljše fure boš odpeljal zlahkoto. Če ne misliš Hornete kupit, uzam ta strojček za začetek.

Pa veliko varnih kmjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se je še malce razširila, imam novo ponudbo

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3656119

Toliko odločitev...... :)

Plusi: Mal dnara, nov motor, skoraj nic km in neunicljiva masina. Udobno za sopotnika (tačke so zelo nizko), daljše fure boš odpeljal zlahkoto. Če ne misliš Hornete kupit, uzam ta strojček za začetek.

Pa veliko varnih kmjev.

Kaj pa kšn Hyosung?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Išče se motor,lahko slabše ohranjen (popraskan,vdrt tank...) glavno da je mehanika OK,temu primerna tudi cena, okrog 1000€. To bo prvi motor za novopečeno motoristko. Naj ne bi bil premočen,okrog 50km, recimo er5,gs500,xt600....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se stinjam. Sej ni tako slab, pa nobeden od nas ne hvali svoje krave, ampak Hyosunga pa mislim, da ti nobeden nebo priporočal.

Se bodo pa sigurno našli tudi zadovoljni uporabniki.

:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se je še malce razširila, imam novo ponudbo

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3656119

Toliko odločitev...... :)

Plusi: Mal dnara, nov motor, skoraj nic km in neunicljiva masina. Udobno za sopotnika (tačke so zelo nizko), daljše fure boš odpeljal zlahkoto. Če ne misliš Hornete kupit, uzam ta strojček za začetek.

Pa veliko varnih kmjev.

Hvala res, pa še boljša stvar je ker jo prodaja tastov sodelavec ;)

Kaj pa kšn Hyosung?

Mi ravno ne leži, vse modele kateri so mi bili všeč so 76KM+ ...

Suzuki SV 650 - 52 kW++, tako da tole ne bo šlo :/

V osrednji izbiri in velika želja je motor Honda CBF 500, Moč motorja: 42 kW / 57 KM

Mogoče kdo pozna ali ve kje je dobro naročiti, dobiti, kupiti in vgraditi blokade za Hondo? Namreč kot imam zgoraj navedeno imam izpit A2 35kw, tako da iščem 25kw blokado pri Hondah.

Kako je z AlphaTechnik-om ? Sem tuj z nemščino ampak kolkertok razumem naročiš 25kw hondino blokado za motor CBF 500, za cca. 105,00€ in potem z blokado in motorjem na bližji servis oz. do nekoga, ki jo zna montirat...potem pa z štemplom na LPP homologirat?

Malce me zanima kako poteka nahitro postopek, upam da se nisem kaj zmotil...

Lp, lep dan želim in veliko srečnih KM ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale blokada te bo prišla dražje kot komplet akrapovič :headbang: :headbang: Problem je v tem, ker pri vgradnji teh zadev velja monopol servisa Štern Kranj. Torej,za blokado in vgradnjo boš odštel 200-250€ potem pa še okrog 40€ za homologacijo :headbang: Oderuška cena za dve podložki in pol urce dela :BUA: je pa to edina varianta, da je vse legalno in imaš vse papirje.Aja,pa še novo prometno potem rabiš :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kaj pa tale supermoto pozna kdo klik ?

Kako je kaj z vzdržljivostjo tehle motorjev, glede na to, da ima že 60000km prevoženih?

LP

Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kaj pa tale supermoto pozna kdo klik ?

Kako je kaj z vzdržljivostjo tehle motorjev, glede na to, da ima že 60000km prevoženih?

LP

Mitja

Podobnega sem imel jaz, ravno tako 1999 letnik pa okoli 34000 km prevoženih...problemov nisem imel je pa res, da sem ga imel samo kakšno leto.

Vzdržljivost je odvisna od tega kako je bil servisiran...pri 60000 km bi že moral imeti za sabo kakšen večji poseg v agregat. Drugače so Lc4 motorji kar vzdržljivi ob sprotnem vzdrževanju...pa ni jih priporočljivo vrteti v visoke obrate za daljši čas.

Mogoče raje poglej za kakšnim z manj prevoženih kilometrov...jaz sem svojega prodal za 2400€ pa je bil zablokiran na 25kW samo tako informativno, za okvirno predstavo koliko so ti motorji kaj vredni...sej je pa kakšen teden nazaj prodajal na avtonetu ampak je bil najbrž umaknjen, ker ne najdem več oglasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.

Saj ne kupujem, malo me zanima glede tah motorjev, ker bom mogoče zamenjal svojega Suzukija za kaj takega.:rolleyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni spet!

Juhej, zadeva se je končno obrnila meni v prid. Klical sem na Šterna in glej ga zlomka, v roku 1-1,5 meseca bodo imeli blokade 35kw. In hvala bogu, da bo Yamaha FZ6 lahko blokirana na 35kw!

Motor pa ne presega 0,2kW/kg..tako da se ne bom ilegalno vozil.

Tako da, sedaj je v sredini izbire omenjen motocikel Yamaha FZ6 (l. min. 2004) ..bomo pa še malo počakali, da padejo cene itd:)

Popravljeno . Popravil persl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..bomo pa še malo počakali, da padejo cene itd:)

Na to se ne zanašat:P Kaj je dobrega, se hitro oz takoj proda (seveda po pametni ceni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ti bo v tolažbo, da ima vsaj realne kilometre. Drugače pa 30k ne pomeni nič za današnje motorje, v kolikor so bili redno delani servisi, predvsem je tukaj mišljena menjava olja.

Servisi naj bi bili, ker ima use račne menda. Te mislm de neb smel bit problem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3683645

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3680424

Evo ... zožal sem izbor. Od aleša mi je predrag!

Tadirkaln je biu počen kr fain in je bla feltna zadnia zlomlena pa tut njegou namen je biu sam dirkanje!

Tadrug je pa mende od enega vaskega cafe rejsrja iz kamnika. Oboje sta pri drugm lastniki, pa servisni KAO potrjeni.

Kerga bi vi zbral in p zkai.? Ta dirkaln je verjetn bol tak anede ... zgonjeno pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa je težko rečt.

če je bil prvi karamboliran nikoli ne veš kaj te lahko preseneti.

v primeru da je vse ok je absolutno boljši nakup ampak jaz nebi reskiral.

...glede na to da maš podobno izbiro za skorajda isto ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!