Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Zdravo,

mene pa zanima ali se bo ponudba rabljenih motorjev v marcu in aprilu še kaj povečala ali je sedaj to že več ali manj vse? Se splača še malo počakat? Gledam pa sicer CBF 1000 in f800 st.

lp Urban

Če najdeš pravo, denar na plano.... Če kupuješ prvi motor, pazi da te kdo ne :l_01:.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Imam namen kupit 600ccm motor in se odločam med Kawasaki ninjo 636, Suzuki gsxr 600 in hondo cbr 600 za cca. 4000€ in me zanima za katerega bi se vi odločili?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Imam namen kupit 600ccm motor in se odločam med Kawasaki ninjo 636, Suzuki gsxr 600 in hondo cbr 600 za cca. 4000€ in me zanima za katerega bi se vi odločili?

LP

To so vsi nekako enaki motorji.Odvisno je koliko si star,težak in kaj hočeš od motorja.Če si mlajši voznik (začetnik) in še nimaš povsem pošlihtano v glavi bi ti svetoval npr.Kawasakija ER-6-N ali F .Sicer pa sprašuješ,ker si se verjetno že tako odločil,da boš šel med norce,bi ti svetoval Hondo seveda moraš imeti pri nakupu tudi malo sreče,da si nenakoplješ kaka jajca in boš samo popravljal !

Ps. pa nepozabi za 3,5-4 K dobiš ER-6-N z 17.000 Km(garantirano) vožen 4 sezone, kupljen v SLO potrjena servisna knjiga,nikoli paden,z veliko orig.dodatne opreme(prtlažnik,športna orig.šipca,cres-padi orig.,xenon,z.blatnik,kazalo prestav,skoraj nove Metzeler gume. naprodaj od moje boljše polovice ! :whistle:

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so vsi nekako enaki motorji.Odvisno je koliko si star,težak in kaj hočeš od motorja.Če si mlajši voznik (začetnik) in še nimaš povsem pošlihtano v glavi bi ti svetoval npr.Kawasakija ER-6-N ali F .Sicer pa sprašuješ,ker si se verjetno že tako odločil,da boš šel med norce,bi ti svetoval Hondo seveda moraš imeti pri nakupu tudi malo sreče,da si nenakoplješ kaka jajca in boš samo popravljal !

Ps. pa nepozabi za 3,5-4 K dobiš ER-6-N z 17.000 Km(garantirano) vožen 4 sezone, kupljen v SLO potrjena servisna knjiga,nikoli paden,z veliko orig.dodatne opreme(prtlažnik,športna orig.šipca,cres-padi orig.,xenon,z.blatnik,kazalo prestav,skoraj nove Metzeler gume. naprodaj od moje boljše polovice ! :whistle:

Hvala za ponudbo ampak mi vizualno motor ne privlači =) Aha drugač sem mel najbol u mislih gsxr 600. ja drugač se pa strinjam ja da morš met srečo če kupuješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za ponudbo ampak mi vizualno motor ne privlači =) Aha drugač sem mel najbol u mislih gsxr 600. ja drugač se pa strinjam ja da morš met srečo če kupuješ

Tudi moj K-1200-R VIZUALNO ni lep je pa zeloooo uporaben - lahko mi verjameš! Če boš imel kdaj priliko peljat tak vizualno nelep moror ga kar probaj ! :hmm:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Imam namen kupit 600ccm motor in se odločam med Kawasaki ninjo 636, Suzuki gsxr 600 in hondo cbr 600 za cca. 4000€ in me zanima za katerega bi se vi odločili?

LP

Med suzukijem in kawasakijem bi jz pogledal kaj se najde lepšega za boljši denar.Ker mi pač osebno cbr od 03-06 ne ustreza!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med suzukijem in kawasakijem bi jz pogledal kaj se najde lepšega za boljši denar.Ker mi pač osebno cbr od 03-06 ne ustreza!

Ja sej se med telim dvema bolj ali manj odločam idin malo smešno bo zgledalo ker imam doma kombinezon rdeče-črne in bele barve potem pa al bo moder ali pa tzelen motor =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej se med telim dvema bolj ali manj odločam idin malo smešno bo zgledalo ker imam doma kombinezon rdeče-črne in bele barve potem pa al bo moder ali pa tzelen motor =)

Ja to pa zna bit problem :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa zna bit problem :slap:

en popoldne za pošmirglat in tri piksne dobrega črnega mat spreja ... :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej se med telim dvema bolj ali manj odločam idin malo smešno bo zgledalo ker imam doma kombinezon rdeče-črne in bele barve potem pa al bo moder ali pa tzelen motor =)

JA motor je obvezno kupit v "kombinaciji obleke, ki jo imaš" :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA motor je obvezno kupit v "kombinaciji obleke, ki jo imaš" :eek:

:kva1::lol1: ITAK stari....pa kaj si ti ja malo nor, da nebi bil barvno usklajen!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tak by the way jaz tut prodajam mojo mašino cbr-ko 600 l.07....ko nova...če koga zanima evo mene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej se med telim dvema bolj ali manj odločam idin malo smešno bo zgledalo ker imam doma kombinezon rdeče-črne in bele barve potem pa al bo moder ali pa tzelen motor =)

S čem vse se eni ne obremenjujete...noro!Jz vozim razne firme in barve mopedov...Oprema pa od modre yamahine,zelene kawasakijeve,črno bele,rumene z leti se tega nabere...nikoli obremenjen s tem...še folk mi je smešen,ko komentira,kolk različnih firm imam na sebi...Ko,da jih nimajo vsi na svetu,le kar so to navadne cote...

Ali pa se tudi sam :hmm: ,ker si nisem kupil dainese Rossi kombinezon,čeprav bi bil best buy,če bi gledal razmerje cena-kvaliteta.Na koncu bi ga dobil za 500eu a ga nisem kupil samo zato,ker je bil v Rossi barvah...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

En hiter nasvet potrebujem. Kaj priporočate, nakup Yamahe Virago 535, ali Yamahe dragstar 650 (ne classic).

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

En hiter nasvet potrebujem. Kaj priporočate, nakup Yamahe Virago 535, ali Yamahe dragstar 650 (ne classic).

Hvala

Virago je vsaj malo motorja Dragstar-kup železa,pa če že Viragota vsaj 750 ali 1100. To ti pišem iz lastnih izkušenj, kajti sam sem šel kupovat Viragota 1100 bil je rezerviran in so mi "podturili" v Delta-timu Viragota 750, že po dveh mesecih je bil zame podhranjem motor npr.v Višnjegorski klanec proti Lj. me je nažgav vsak fiat tudi našvohnejši Punto.Po dveh letih je moral od hiše takrat sem si kupil V-maxa in se veselo vozil 9 let mogoče malo predolgo!!! :hmm: stara tehnologija,slab gištel,slabe zavore itd. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zanima me če kdo kaj več ve otem motorju... kakšen se vam zdi?

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4424718

lp U

vsaj kilometri zgledajo realni. moreš pogledat verigo in zobčenik če ni počasi za menjat. cena se mi pa zdi malo visoka.

kar se tiče viragotov in dragstarja. virago 535 je krepko star motor, bi se ga izogibal, že takrat ni bil bokve kaj. Virago 750 je po moje slabša opcija kot dragstar 650, virago 1100 pa samo zaradi več kubature in moči boljši, pelje pa se slabše.

mene ja dragstar 650 z polno prtljage in dvema osebama (ampkak 70+50 kg) lepo vozil po evropi z potovalno do 120 km/h. ni raketa je pa čisto OK za čoperja. če pa hočeš bolj dinamično vožnjo pa ne pomaga da kupiš čoperja z večjo kubaturo ampak enostavno nekaj kar ni čoper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po nešteto urah pregledovanja rabljenih motorjev, sem prišel do 3 finalistov. Od tu naprej pa rabim vašo pomoč.

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4540074

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4494938

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4465238

O obliki ne rabimo razpravljati. Vsak je po svoje lep. Kaj pa tisto, kar je zares pomembno? Zavore, nastavitev vzmetenja,... Motorjo so že stari, samo qrc, ker ni denarja za kaj novejšega.

Kolikor sem prebral, je honda najkvalitetnejše narejena, močan motor (ta zadnja prava fireblejdka?). Aprilia... 2 cilindra :wub:. Yamaha pač yamaha. Bi bil hvaležen, če mi zaupate svoje skrivnosti.

LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te Yamahe se bi jst izogibu..Očitno je videt, da ne bla padena (verjetno na mestu) kar me pa najbolj moti so stranske plastike, ki so brez nalepk (ponovno verjetno posledica padca) Menim da imaš na spetu VELIKO boljših motorjev za podobno ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Ewo pa še od mene eno vprašanje :?

Iščem Suzuki Gs 400, Gs 550, ali Gs 750 vse okoli letnika 1980.

Ima kdo kakšno informacijo ali nasvet kje tole stvarco dobiti.

Zadna šansa je še zmeri tujina pa uvoz sam bi blo lepo če bi ga tle dobu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Ewo pa še od mene eno vprašanje :?

Iščem Suzuki Gs 400, Gs 550, ali Gs 750 vse okoli letnika 1980.

Ima kdo kakšno informacijo ali nasvet kje tole stvarco dobiti.

Zadna šansa je še zmeri tujina pa uvoz sam bi blo lepo če bi ga tle dobu :rolleyes:

http://www.motosvet.com/tabla/user/2113-elmark/ ...povprašaj če ga ima še ...če ne boš mogel stopit v stik ( ker ni ravno obseden s forumom) me pokliči pa ga bom vprašal..ima kar lepega 750 .. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je mogoče kdo od tle iz okolice Radeč?

gsx-600r-k7-foto_1301768_11156515_13968807.jpg

me zanima če je kdo vido ta mopi?me zanima v kakšnem stanju je, namreč zgubo sem kontakt z lastnikom, ko sem ga prodal...če komu pomaga lahko na ZS dobi ime pa priimek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da sem že tečen z ping pongom iz ene zvrsti na drugo pa vendar :D.

http://www.avt0.net/....asp?ID=4407600

Pozna kdo ta motor? Kako je v primerjavi z KTM LC4? Bega me, da je na oglasu naveden l.2000, kolikor pa gledam zgodovino tega modela, so ga pa začeli delat 2005.

58 KM je realno? Glede na majhnost agregata, mora biti zelo navita. S tem pa najbrž tudi poveča stroške vzdrževanja. Gre se mi samo za fun factor. Ni mi do tur in vožnje v dvoje. Občasni obiski Marofa in Raceland-a.

Je to to?? Za ta denar :P?

Popravljeno . Popravil zviki
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!