Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

hey:)

Pomoč rabim prosim, ne morem se odločit? Kaj bi vi izbrali med er-6N, xj6 in gladiusom 650?

Hvala, Janez:)

Zakaj bi drugi izbirali namesto tebe? Vsi motorji so v istem rangu, izberi si tistega ki ti je najbolj všeč, kajti večjih razlik med njimi ni!

LP Samo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey:)

Pomoč rabim prosim, ne morem se odločit? Kaj bi vi izbrali med er-6N, xj6 in gladiusom 650?

Hvala, Janez:)

xj6, sem izbral in ni mi žal: test xj6, pa še en primerjalni test nagcev:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey:)

Pomoč rabim prosim, ne morem se odločit? Kaj bi vi izbrali med er-6N, xj6 in gladiusom 650?

Hvala, Janez:)

Imaš blondinko, rdečelasko in črnolasko - kero bi kresnil? (lahko pa samo eno) ...

Mislim, a kupuješ motor zase ali za druge?

Če se ne moreš odločiti, vrži kocko ... reci si, da 1 in 4 je ER, 2 in 5 je XJ in 3 in 6 je gladius. Pol pa vrzi - in če ti ne bo všeč, vrzi še enkrat ,dokler ne bo prava padla :-) ...

Ne pa drugih spraševat, ker se drugi zate ne morejo/moremo odločati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xj6, sem izbral in ni mi žal: test xj6, pa še en primerjalni test nagcev:

in enako ti nebi blo žal, če bi kupil karkoli drugega iz KranjskoJanezevega izbora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in enako ti nebi blo žal, če bi kupil karkoli drugega iz KranjskoJanezevega izbora.

Itak, zato sem mu pa tudi dal primerjalni test.........še vedno pa govorim, da je najbolje iti na testno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no meni gladius je sicer res lep motorček, ampak res bolj poženščen (pa brez zamene). jst bi ga mela takoj, ampak za moški svet se mi pa zdi vseeno malo preveč šminkerski.

kot pa pravijo ostali vzami kar ti paše. na katerem se bolje počutiš. se mi pa er6 kljub temu da je dvovaljnik zdi zelo enostaven za vožno. meni kot totalni začenici se je zdel res popolnoma netežaven motorček, samo se usedeš pa pelješ.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Fantje cez vikend se odpravljam gledat tale motorcek..

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4685403

Kaj vi mislite o tem...Ce bo OK ga tudi odpeljem..:)

Lp,S.

ps:0 zamenjaj z o..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Fantje cez vikend se odpravljam gledat tale motorcek..

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4685403

Kaj vi mislite o tem...Ce bo OK ga tudi odpeljem..:)

Lp,S.

ps:0 zamenjaj z o..

Po slikah sodeč zgleda kr vredu, samo se mi zdi da se tale motorček že kar nekaj časa prodaja... Tko da le pazljivo pri nakupu oz. ogledu :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa najbrž med bolj visoko raslimi ženskami, da si si kupila XT 660... Drugače pa za moje pojme ne najbolj primeren motor za začetnika, saj je to le enovaljnik in je kar živčen. Ampak tudi sam sem začel z njim, kot z prvim resnim motorjem (prej 125) pa nisem imel nobenih težav. Vendar slišim pa drugačne stvari...

Če xt 660 ne bi bli za začetnike jih najbrž avto šole ne bi uporabljale,tko pa... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4741673&show=1

Ima morda kdo kaj pojma o tem motorju ali dealerju?

- Motor spoliran u nulo, sveti se bolj kot nov. Verjetno na to stavi.

- 07 letnik in drugi lastnik, hmmm, le zakaj

Ne vem, če že greš gledat upam da se dobro spoznaš na motorje ali pa nekoga vzemi s sabo. Lahko da ni nič narobe z njim ampak osebno se dilerjem izogibam na zelooo daleč. Neka finta mora bit da zaslužijo, torej ali poceni kupi ali pa je kaj drugega.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ 1 Fazer: po slikah sodeč je lepo ohranjen; da je drugi lastnik v štirih sezonah se meni ne zdi nič čudnega.

Tomaž: motor je v komisijski prodaji in ga trgovec ni odkupil; le zmenila sta se, koliko % od kupnine po prodaji dobi koncesionar.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Motor spoliran u nulo, sveti se bolj kot nov. Verjetno na to stavi.

- 07 letnik in drugi lastnik, hmmm, le zakaj

Ne vem, če že greš gledat upam da se dobro spoznaš na motorje ali pa nekoga vzemi s sabo. Lahko da ni nič narobe z njim ampak osebno se dilerjem izogibam na zelooo daleč. Neka finta mora bit da zaslužijo, torej ali poceni kupi ali pa je kaj drugega.

lp

T

Motor ni zame, je pa za kolega. Tudi sam se izogibam dealerjem vendar, kot je že fazer povedal motor je v komisijski prodaji.

Popravljeno . Popravil Samorai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta fazer je res hudo spoliran in hudo vredu zgleda.

Sam sem se naucil da slika velikokrat vara, preveri detajlno v real life

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta fazer je res hudo spoliran in hudo vredu zgleda.

Sam sem se naucil da slika velikokrat vara, preveri detajlno v real life

Hehe danes bil na ogledu, motor je bil paden na desni strani, plus tega pa še servisna knjižica ni takšna kot bi mogla bit...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že v naslovu piše, na Avtonet se prodaja BMW F 650 GS, letnik 2001, 9700km in cena 2850€. Zanima ali je to dober nakup, ali nateg? Motor je bil uvožen iz Italije in prodajalec zagotavlja, da od prvega lastnika in oh in sploh. Tip je po telefonu kar malo nesramen in aroganten, kar je za potencialnega kupca zelo mimo! Kdo pozna motor in mogoče prodajalca? Mnenja...?

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že v naslovu piše, na Avtonet se prodaja BMW F 650 GS, letnik 2001, 9700km in cena 2850€. Zanima ali je to dober nakup, ali nateg? Motor je bil uvožen iz Italije in prodajalec zagotavlja, da od prvega lastnika in oh in sploh. Tip je po telefonu kar malo nesramen in aroganten, kar je za potencialnega kupca zelo mimo! Kdo pozna motor in mogoče prodajalca? Mnenja...?

Lep pozdrav!

Za 2850€ dobiš že konkreten motor takšnega za katerega prodajalec hoče 3400€. Cene rabljenih motorjev so padle klub temu, da so pri novih zrasle. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!