Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Zdravo.

Tak po parih letih suše kar se tiče motorjev bo treba spet nekaj nabavit...

Ker sem malce zajebal z izpitom (nisem ga šel pravi čas vpisat za neomejeno....) bo vrjetno treba nekaj kupit do 25kw...

tak da sem študiral da bi nabavil nekega SM-a...

brano se nebi kakega KTM-a....

)http://www.avto).net/_MOTO/ad.asp?ID=5014495

pozna kdo mogoče ta motor? malce je star, ampak zgleda lepo ohranjen.

sicer bi blo treba nabavit še blokado, vsaj tolko da bi blo v prometni 25kw, ampak ok....

drugače pa če ve kdo za kak motor tam do 3k € bi se priporočal.

aja pa še to bi kr tu vprašal. je kaka varjanta, da mi še zdaj kje vpišejo izpit za neomejeno?

LP

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Kawasaki klr 600 in bi ga rad prodal,da bi nabavil drugega ampak prodaja se slabo,če seveda ne spustiš cene do dna.Videl sem stran od Moto hit Krško kjer jemljejo motorna kolesa ali pa tudi zamenjajo.

Ima kdo s tem kake izkušnje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo,

namen mam kupit nov motor in imajo sedaj ravno posezonske akcije in me zanima a je zdej čas za kupit motor al bodo še kej spustil ceno? npr. sedaj so ceno motorja katerega gledam spustili za 1000 € za kar bi že dobil kakšen kos opreme.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo,

namen mam kupit nov motor in imajo sedaj ravno posezonske akcije in me zanima a je zdej čas za kupit motor al bodo še kej spustil ceno? npr. sedaj so ceno motorja katerega gledam spustili za 1000 € za kar bi že dobil kakšen kos opreme.

lp

Seveda bodo cene še spustili, najbolj novembra, tako, da se boš lahko vozil še cel december :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomladi bo "še cenejši" samo,ko ga boš čez vrata ven porinil boš že 20% izgubil. :hmm:

Ps:če boš do novembra čakal obvezno zimske gor. :whistle:

Popravljeno . Popravil maco47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm reč, da sta komentarja glede vožnje v decembru in zimski opremi res dohovita :wallbash:

pač me zanima, kdaj se najbolj splača kupit nov motor in zakaj je potem treba takih komentarjev? motorja pa ital letos še ne rabim in bi samo rad, da mam do druge sezone vse v garaži B) in če bom pri tem kaj prišparal, ko bom kupil takrat ko bo malo ceneje, zakaj pa ne =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm reč, da sta komentarja glede vožnje v decembru in zimski opremi res dohovita :wallbash:

pač me zanima, kdaj se najbolj splača kupit nov motor in zakaj je potem treba takih komentarjev? motorja pa ital letos še ne rabim in bi samo rad, da mam do druge sezone vse v garaži B) in če bom pri tem kaj prišparal, ko bom kupil takrat ko bo malo ceneje, zakaj pa ne =)

Lej, ko sem jaz kupil cbf-ko sem jo vzel takoj spomladi mislim, da je bil februar, ko sem jo plačal, dvignil pa konec marca, ko sem se lahko že vozil.

Vsaj pri meni, ko sem spremljal je najboljši čas bil zgodaj spomladi, ko morajo lanske letnike malo spustiti cene, sedaj pa spet odvisno od modela.

V nekem nemškem forumu sem prebral, da je najboljši čas za kupit motor februar, sedaj ne vem sicer zakaj, pa bo že zaradi zgoraj omenjenih razlogov.

Pa dober nakup, kaj pa bi kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za info.

namen mam pa kupiti hondo cb1000r abs

Ne bit užaljen. Jaz sem mojo FJR dobil lani aprila 2k ceneje, ker je prezimila v salonu :naughty: Kako se bodo pa cene gibale drugo leto spomladi pa ni toliko odvisno od znamke, kot od posameznega dealerja. Ko pride novo modelno leto morajo čimbolj izpraznit salone, ker pridejo novi modeli, tako, da se boš lahko še kaj izpogajal. Pa še nasvet: ne šparaj na opremi na račun motorja, prej obratno (bolečeizkušnjepress) :nono:

Popravljeno . Popravil crasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike :beer1: torej z nakupom bom počaku na spomlad potem pa se kje srečamo. glede opreme pa ja, nič šparanja.

Ja, tako, drugo leto naj bi prišla ven nova fjr in si upam trditi, da boš spomladi dobil ta staro zelo ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da ne odpiram druge teme tukaj, sem se odločil da bi vas kar v tej temi povprašal.

Star sem 20 let, (ja vem, mlad sem še, ono tisto sem tja, prosil bi pa brez pametovanja) in morda pred nakupom motorja (ker bo v kratkem izpit za A neomejeno v mojih rokah), spogledujem se z Z-750 ali morda tisočakom. Vozil sem vse od mopeda, 125ko, tudi VFRko 800 (po ulici gor pa dol), ki jo imamo doma.

Pa me zanima, ali je kakšna alternativa Z-750ki, (ne Honda Hornet, ker te res ne bi imel) morda tudi sport tourer (predlogi)?

Visok sem 190cm, težek pa kar precej, krepko čez 100 kg, ne bi pa rad za (rabljen) motor porabil več kot 4500€.

Suzuki GSR 600, FZ6 oz. FZ1, mogoče Aprilia Shiver 750....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dobil ta staro zelo ugodno.

Haj, pomota: možakar kupuje Hondo CB 1000 R z ABS-om.

Motorcyclist: verjetno spremljaš gibanje cen in "akcije" : ravno te dni je ljubljanski diler zasul avto . pika . net s svojimi oglasi in ponudbo ali bolje rečeno zalogo: CB 1000 R z ABS ponuja odvisno od letnika in barve 9600 € - izvedba HRC pa je 500 € dražja. Se pa da verjetno to ceno še kaj "pofrizirati" .

Dober nakup in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem

Pri svojih 22 letih sm se odločil, da bom naredil izpit za A2 in da bi rad mel motor. In sicer neki hard enduro 250cc. Visok sem 178 in težak okoli 65. Zanima me kaj mi priporočate v rangu nekje do 1500€. Se mi bolj splača vzeti nov ali rabljen motor ? Je kaj narobe z recimo http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4698400 ali http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4439082 ?

Lepo prosim za kakšne predloge, mnenja...

Popravljeno . Popravil Ubo Rapnik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da ne odpiram druge teme tukaj, sem se odločil da bi vas kar v tej temi povprašal.

Star sem 20 let, (ja vem, mlad sem še, ono tisto sem tja, prosil bi pa brez pametovanja) in morda pred nakupom motorja (ker bo v kratkem izpit za A neomejeno v mojih rokah), spogledujem se z Z-750 ali morda tisočakom. Vozil sem vse od mopeda, 125ko, tudi VFRko 800 (po ulici gor pa dol), ki jo imamo doma.

Pa me zanima, ali je kakšna alternativa Z-750ki, (ne Honda Hornet, ker te res ne bi imel) morda tudi sport tourer (predlogi)?

Visok sem 190cm, težek pa kar precej, krepko čez 100 kg, ne bi pa rad za (rabljen) motor porabil več kot 4500€.

Ne vem zakaj ne hornetke. Moral bi probat, ker je položaj sedenja dober, more bit seveda 900 :notworthy: in se tistih 100kg + kakšna sopotnica kar zgubi. Udoben motor za dobro ceno, pa še trpežna je.

p.s ena se tud prodaja :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

rabu bi mal pomoci pr vas pa kak predlog...in sicer odlocam se za menjavo motorja do zdej sm furu yamaho fazer600...zdj bi pa rad sou na cestaka ker mi je to zelja ze od nekdaj.... tezava je pa da sem med malo vecjimi 189cm pa me zanima kaj predlagate da da bi blo primerno... je vlka razlika med 600 in 1000 cestaki v velikosti??? na 1000 sm se ze pelo in sm se uredo pocuto se mi ni zdel da mi je premajhn....600 še pa nisn dobenga stestiro. pa me zanima ce je kdo tu podobne visine z 600ss da mal pove ce je kamot se furat al nerodno... hvala za odgovore :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup motorja, a imam en velik problem, saj sem velika le 160 cm in so mi večinoma motorji previsoki ali zelo pretežki. Zanimam se bolj za nekaj cestnega, možno tudi kaka naked varianta. Kateri so motorji z nizkimi sedeži in primerni za začetnike? V mislih nimam novih motorjev, mogoče kaj par let starega in do 600 kubikov za začetek.

Za začetek se vam lepo zahvaljujem.

Pozdrav iz prlekije!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem bi prišlo v poštev kakšen ER5. Dokaj nizek in ima nizko težišče. Podobna zadeva je še GS500. To so starejše mašine. Podaj še tvoje želje oz. kaj si si že ogledovala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem pa bi bilo bolj optimalno Suzuki SV650 - ni premočno, niti prešvohno, ko boš imela nekaj kilometrine za sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup motorja, a imam en velik problem, saj sem velika le 160 cm in so mi večinoma motorji previsoki ali zelo pretežki. Zanimam se bolj za nekaj cestnega, možno tudi kaka naked varianta. Kateri so motorji z nizkimi sedeži in primerni za začetnike? V mislih nimam novih motorjev, mogoče kaj par let starega in do 600 kubikov za začetek.

Za začetek se vam lepo zahvaljujem.

Pozdrav iz prlekije!

živijo,

jaz bi ti za začetek in ker praviš, da bi nekaj nizkega ali kaj podobnega in glede na tvojo višino, predlagal, da se ozreš za kakšno CBf-ko 600, jo dobiš že dobro rabljeno za ugodno ceno. Je nezahtevna za vozit in "prijazna" do ženskega spola in ti ne bi smela delati nikakršnih težav. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem nordkap-u. Tudi sam sem imel CBF-ko 600, letnik 2008. Odličen motor, neproblematičen, z nizko porabo..., pa še sedež je na spodnji poziciji zelo pri tleh. :naughty:

Če boš kupovala omenjeni motor, pazi da bo že model z direktnim vbrizgom - 2008 in novejši, kajti starejši modeli, so imeli kar nekaj težav... Najprej se opazi po barvi agregata ( mašine), direktni vbrizg - SIVA, vplinjači - ČRNA. Pa z ABS - om bi bilo bomba, odlična zadeva!!!!!

To je to!

Pa ugoden nakup ti želim. :OK:

LP

Popravljeno . Popravil rposed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tudi sam podpišem pod CBF. In kot sem že omenil, podaj svoje predloge oz. kaj si si že ogledovala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno pa je tudi "spustiti" motor nižje. Se dobi set za take stvari, če ti tudi to, kar boš kupila ne bo dovolj nizko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!