Skoči na vsebino

Zgodilo se je


Mačica

Priporočene objave

A kdaj? Včeraj

A kje? V Hudi luknji v eni lepi dolgi desni ridi

.

.

.

.

.

Aja kaj? Ja s čevljem sem podrsala po tleh. Juhuuuuuuu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj si pa nogo po tleh vlekla :!:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :idea:  :lol:  :wink:

Ma kr tko mau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mors' met stopala na tackah :!: :idea:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :wink:  :D

A bejž. a res? kaj pa misliš kje sem jih imela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mors' met stopala na tackah :!: :idea:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :wink:  :D

A bejž. a res? kaj pa misliš kje sem jih imela?

hehe macica, jest sem tud podrsu po tleh, sam s kolenom pa z ritjo haha, me je zadn kolo prehitu!! sem se izzivlu na makadamu!!

no ja ti pa si ostala na motorju, lepo lepo, sam ne drsi prevec, da naus cevljev znucala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A do 'fostrasterja' pa nisi šla?  :)  Škoda šuha drgač  :wink:

Ma, to še pride. Enkrat bo že ratalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe macica, jest sem tud podrsu po tleh, sam s kolenom pa z ritjo haha, me je zadn kolo prehitu!! sem se izzivlu na makadamu!!

Ojoj, saj to je men tut zlo kmal ratalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica ... lep občutek, a ne ! Bo treba prit še na kakšn trning na naš rondo, pol bo pa treba podplate ojačat :) :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica ... lep občutek, a ne ! Bo treba prit še na kakšn trning na naš rondo, pol bo pa treba podplate ojačat  :)  :wink: .

Hja, Ike. Nazadnje mi na tistem vašem rondoju pa ovinku ni nič kaj preveč dobr ratovalo (beri: vsakokrat sm se ustrašla ko hudič in pol po bremzi in pol ni blo nič pametnega). Ma bom ziher pršla še kdaj potrenirat. Ni hudič, da se ne bi navadla. Vaja dela mojstra... mojster pa vajo, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kaj? Ja s čevljem sem podrsala po tleh.

Kot ti je Cyc rekel: imej noge na tackah... ampak pozabil je dodati tole: imej noge na tackah tako, da imas PRSTE na tackah, ne pa nekje na sredini stopala. In to VEDNo delaj... vsaj v ovinkih, ker da te ne bo enkrat kipnilo, ko bos fejst s cevljem podrajsala... (sportnavoznjateteganaucipress). :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo mačka, po mojem je kr mal grozen občutek, kaj,...lepo,lepo.

Ma jz imam premal km za take norčije, bil pa sem z gumo že skor pri robu...

kr noro k motor tolk nagneš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kaj? Ja s čevljem sem podrsala po tleh. Juhuuuuuuu.

Ajjj jaaaa jaajjj :shock: :shock: 8) . Zdej pa ze hitr kolencnike kupt :idea: :wink: .

Motor mas pa se vedno TA najboljsi Honda Itaq. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdaj? Včeraj

A kje? V Hudi luknji v eni lepi dolgi desni ridi

.

.

.

.

.

Aja kaj? Ja s čevljem sem podrsala po tleh. Juhuuuuuuu.

Boš mogla počasi začet razmišljat o kakšni CBR-ki, je lažje in lepše po tleh drsat. 8) :lol:

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, a je bilo prvič?? Prvič je zmeraj mal strahu pa panike, a ne da? Jaz sem moral kar nekajkrat fino cviknit, da sem se navadil in ne trznem več (upam, da bo tako ostalo), saj je takrat to eno od najslabšega, kar lahko narediš. Saj tudi sedaj le redko podrsam, sem pač bolj na easy naštelan. Si pa morala, kar orengi založit, ko je pa TA bolj na visoko narejena? Na moji Orli se mi zdi, da dost hitr podplate brusiš. Pa ni sile, kar korajžno naprej, s petko asfalt šlatat, pa nove izkušnje nabirat. ČESTITAM!

LP HHV :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica ... lep občutek, a ne ! Bo treba prit še na kakšn trning na naš rondo, pol bo pa treba podplate ojačat  :)  :wink: .

Hja, Ike. Nazadnje mi na tistem vašem rondoju pa ovinku ni nič kaj preveč dobr ratovalo (beri: vsakokrat sm se ustrašla ko hudič in pol po bremzi in pol ni blo nič pametnega). Ma bom ziher pršla še kdaj potrenirat. Ni hudič, da se ne bi navadla. Vaja dela mojstra... mojster pa vajo, ne?

Macica, samo pridi......bo ze :wink: :D :D ..... Jaz sem se tud ze s fusrasterjem v rondoju podpisal.... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica, samo pridi......bo ze :wink: :D :D ..... Jaz sem se tud ze s fusrasterjem v rondoju podpisal.... :D :D :D

Hmmmkmmm ... vse pregledano ... nikjer ne piše Dawe ... so same črte ... :idea: ... :lol: :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš mogla počasi začet razmišljat o kakšni CBR-ki, je lažje in lepše po tleh drsat. 8) :lol:

LP - Rude

Uf, tut to sem že počela (sanjala o CBR-ki namreč). Ampak po malo daljši vožnji s športnim motorjem (VFR) me je minilo veselje do sportakov. Zenkrat, opa, zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Mačica, si že poskusila s komolcem?......Yst sm, pol sm pa poljubil asfalt... :oops: :oops: :oops:

Hja, to je bilo pa moje čisto prvo srečanje z asfaltom. Komolec, pa še rame. Prva ura vožnje v avtošoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!