Skoči na vsebino

Zgodilo se je


Mačica

Priporočene objave

No, mačica, sedaj naj pa še jaz tebi zaupam, da se da tudi s komolcem po tleh drajsat, brez da se prej s čevljem asfalta dotakneš. In to pri cca 20-30 km/h. Preverjeno v sredo v Izoli. Sončen suh dan, vožnja v majčki s kratkimi rokavi, asfalt za križiščem pa gladek ko iz p...e! Tudi pomislit nimaš časa da boš padel, že sediš na tleh in gledaš ko :shock: . Ko pobereš moped, se seveda delaš 8) in s škornji drsaš po tleh, češ folk lejte kaj je gladek asfalt. :cry:

Potlej pa rabiš spet na brzino vsaj 1k km spelat, da vsaj malo spet verjameš sam sebi in mopedu! Jaz sem jo kar v Pulo ubrisal, za povrh pa še na Vršič.

LP HHV obdrajsani :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz pa zalagam ovinke vse ki jih poznam in ne poznam, pa mi nikakor več noče ratat (s čevlji drsat, da ne bo pomote) :( :( :( Bom očitno spet morala dat sopotnika zadi, da mi malo motorčka zniža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je to mus (drsat potleh mislim)? A če ne čutiš te potrebe, a je pol kej narobe s tabo? :oops: A pol si še lahko motorist, tud če je slučajno tako? :oops: Poznam enga kolega, ki ga boli kurac a drsa al ne, je pač tak... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz pa zalagam ovinke vse ki jih poznam in ne poznam, pa mi nikakor več noče ratat (s čevlji drsat, da ne bo pomote) :( :( :( Bom očitno spet morala dat sopotnika zadi, da mi malo motorčka zniža.

:shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz pa zalagam ovinke vse ki jih poznam in ne poznam, pa mi nikakor več noče ratat (s čevlji drsat, da ne bo pomote) :( :( :( Bom očitno spet morala dat sopotnika zadi, da mi malo motorčka zniža.

Macica, a si ti na Šoli varne voznje pri Leganu spala ali imas zamasena usesa :shock: :evil: :roll: ... ma nisem ravno stručko za polaganje ovinkov... sam ej bejba... g. Legan je lepo razlagal (pri voznji v krogu... 3 krogi so bili... se spomnis), da moras prste (nog da ne bo pomote :lol: ) imet na tacki, da ja ne podrsas po tleh, ne pa nogo na tla rint... razen ce imas zeljo posteno odletet in razbit sebe in motor... :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest te pa ne mislim.....in te tut ne bom pohvalil,pa pisal kako super da brusiš podplate!!!!!!!!!

Napisal ti bom samo dve besede...........UMIR SE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz pa zalagam ovinke vse ki jih poznam in ne poznam, pa mi nikakor več noče ratat (s čevlji drsat, da ne bo pomote) :( :( :( Bom očitno spet morala dat sopotnika zadi, da mi malo motorčka zniža.

Macica, a si ti na Šoli varne voznje pri Leganu spala ali imas zamasena usesa :shock: :evil: :roll: ... ma nisem ravno stručko za polaganje ovinkov... sam ej bejba... g. Legan je lepo razlagal (pri voznji v krogu... 3 krogi so bili... se spomnis), da moras prste (nog da ne bo pomote :lol: ) imet na tacki, da ja ne podrsas po tleh, ne pa nogo na tla rint... razen ce imas zeljo posteno odletet in razbit sebe in motor... :evil:

Ja, Vragec maš prav. Saj še raje bi vidla, da bi šlo do tačk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest te pa ne mislim.....in te tut ne bom pohvalil,pa pisal kako super da brusiš podplate!!!!!!!!!

Napisal ti bom samo dve besede...........UMIR SE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ata Klimbra, saj se sam učim. Pa lepo, da te skrbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, dej napiš da samo poste nabijaš... Kaj si bodo pa ljudje mislil o tebi :?: :!: :?

Da sem divja? Ne ne. Jst se sam učim. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz pa zalagam ovinke vse ki jih poznam in ne poznam, pa mi nikakor več noče ratat (s čevlji drsat, da ne bo pomote) :( :( :( Bom očitno spet morala dat sopotnika zadi, da mi malo motorčka zniža.

Macica, a si ti na Šoli varne voznje pri Leganu spala ali imas zamasena usesa :shock: :evil: :roll: ... ma nisem ravno stručko za polaganje ovinkov... sam ej bejba... g. Legan je lepo razlagal (pri voznji v krogu... 3 krogi so bili... se spomnis), da moras prste (nog da ne bo pomote :lol: ) imet na tacki, da ja ne podrsas po tleh, ne pa nogo na tla rint... razen ce imas zeljo posteno odletet in razbit sebe in motor... :evil:

Ja, Vragec maš prav. Saj še raje bi vidla, da bi šlo do tačk.

Ja, do tačk valjda. Tud men ni lepšga kot zvok ko tačke po asfaltu brusim.

Da so le kolesa trdno na tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest te pa ne mislim.....in te tut ne bom pohvalil,pa pisal kako super da brusiš podplate!!!!!!!!!

Napisal ti bom samo dve besede...........UMIR SE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ata Klimbra, saj se sam učim. Pa lepo, da te skrbi

Preveč !!!!!!!!!!!!!!!!!

Enga kolega u bolnici imam za letos preveč........nebi rad še kolegice hodil obiskovat in to zaradi tanjšanja podplatov.To ti jaz bolj varno in zastojn s šmirgl papirjem zrihtam.

Pa ne zamert.........pač na take vragolije gledam malce drugače kot ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove , v čem je Fora z škornji po tleh drsat in jih uničevat . Če prsti niso na tačkah v ovinku , se zna zgoditi kakšen manjši zlom palca na nogi !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove , v čem je Fora z škornji po tleh drsat in jih uničevat . Če prsti niso na tačkah v ovinku , se zna zgoditi kakšen manjši zlom palca na nogi !!!

Ni fore, je pa za nas vajence pomembno, da se navadiš tud občutka ko s škornjem ali tačko podrajsaš, da ne cvikneš pa trzneš brez veze. Samo to, nič drugega, ker sicer je čisto brez veze se preseravat, pa se zato po cesti zlivat!

LP HHV pa lepo na pučas pa pu pamet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drsanja s tačko se ustrašiš samo prvič in ko vidiš , da ni nekaj posebnega , te pač to mine . Drsanje nogo ( podplata , ne kolena ) po asfaltu pa je nevarno in ustrašiš se ga vsakokrat . Najhuje je , ko se ležerno pelješ skozi ovinek in pozabiš prestaviti noge in se zabiješ z nogo v kakšno izboklino na cesti ( boli kot ,...) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa spljoh nimam problemov z drsanjem ne s tačakmi, ne s tacami, ker so še zmeraj 20 cm od tal v najbolj ostrem ovinku in guma 1cm od roba še ni povohala asvalta.

Eni se pač vozmo pokonci. :( 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa spljoh nimam problemov z drsanjem ne s tačakmi, ne s tacami, ker so še zmeraj 20 cm od tal v najbolj ostrem ovinku in guma 1cm od roba še ni povohala asvalta.

Eni se pač vozmo pokonci. :( 8) :D

Tudi tako se preživi. Kolk ti pa pol gume zdržijo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je taku JanezD :wink: ... ce smo ze pri izkusnjah... moje prvo drsanje s skornjem po tleh... oki doki... drajsal smo, ampak pred nasljednjim ovinkom sem ze vahtimirkala kako imam nogo na tacki... meni se ne zdi, da je drajsanje s podplati po tleh kaksen poseben uzitek... :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tako se preživi. Kolk ti pa pol gume zdržijo ?

Pojma nimam imajo komaj 3700 km, verjetno jih bo treba čez kako leto, dve zamenjat zaradi starosti ali se bom pa navadu tudi kaj nagnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!