Skoči na vsebino

Zgodilo se je


Mačica

Priporočene objave

Tudi tako se preživi. Kolk ti pa pol gume zdržijo ?

Pojma nimam imajo komaj 3700 km, verjetno jih bo treba čez kako leto, dve zamenjat zaradi starosti ali se bom pa navadu tudi kaj nagnit.

Od izkušenega starejšega človeka sem nekoč slišl majhno življensko modrost. Rekel je: Poskusiti je treba vse, da kasneje česa ne obžalujaš. Človek se mora iztrošiti, ne pa zarjaveti.

Poskusi to prenesti na tvoje gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... meni se ne zdi, da je drajsanje s podplati po tleh kaksen poseben uzitek... :) :wink:

Ne, poseben uzitek je, ko podrsas s tacko..sej bo, sej bo... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... meni se ne zdi, da je drajsanje s podplati po tleh kaksen poseben uzitek... :) :wink:

Ne, poseben uzitek je, ko podrsas s tacko..sej bo, sej bo... :wink:

Jep, se strinjam z obema. Podplati + škornji po tleh --> :? :? bruhh... Sam zmedeš se in se po glavi tolčeš kako zaboga si spet lahko pozabil dat nogo pravilno na tačko!

Tačka :arrow: 8) 8) 8) 8) 8) to je zakon. Še mal Mačica pa bo tud to. En predlog kje zelo hitro podrsaš s tačko: Idrija -> Godovič, tiste serpentine, enih par desnih ovinkov je noro dobro narejenih za tačkodrs 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, se strinjam z obema. Podplati + škornji po tleh --> :? :? bruhh... Sam zmedeš se in se po glavi tolčeš kako zaboga si spet lahko pozabil dat nogo pravilno na tačko!

Tačka :arrow: 8) 8) 8) 8) 8) to je zakon. Še mal Mačica pa bo tud to. En predlog kje zelo hitro podrsaš s tačko: Idrija -> Godovič, tiste serpentine, enih par desnih ovinkov je noro dobro narejenih za tačkodrs 8) 8)

A ti si že s Pegasotom s tačko drsal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, se strinjam z obema. Podplati + škornji po tleh --> :? :? bruhh... Sam zmedeš se in se po glavi tolčeš kako zaboga si spet lahko pozabil dat nogo pravilno na tačko!

Tačka :arrow: 8) 8) 8) 8) 8) to je zakon. Še mal Mačica pa bo tud to. En predlog kje zelo hitro podrsaš s tačko: Idrija -> Godovič, tiste serpentine, enih par desnih ovinkov je noro dobro narejenih za tačkodrs 8) 8)

A ti si že s Pegasotom s tačko drsal?

Seveda, prvič nad Lawamundom, potem pa še kar nekajkrat na Jezerskih serpentinah in proti Godoviču iz Idrije itak (ampak vedno v dveh desnih ovinkih)...

Danes sem našraufal Metzeler Tourance, tako, da bo zdaj pa itak v ueber drsanje - prej sem imel gor Pirelli in se niso tako zelo dobro držale ceste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je Pegaso sploh moped ?

Nope, motorno kolo. 8)

Prišlo je do zlorabe mojega imena ( izključno po moji krivdi ). Mnenju se ne pridružujem, vsem ponosnim lastnikom krilatega konja pa se vseeno opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove , v čem je Fora z škornji po tleh drsat in jih uničevat . Če prsti niso na tačkah v ovinku , se zna zgoditi kakšen manjši zlom palca na nogi !!!

kam pa das potem tace, ko tačke tolk zbrusis, da so ozje kot pa sirina skornja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pravš na Dunplopke, kul al ne kul......da bi jih glih prehvalil nisem slišal.

A si jih mogoče ti že fural ?

Zelo jih kritizirajo v tistem testu... Ga bom dal kmalu gor (test, ne dunlopko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem našraufal Metzeler Tourance, tako, da bo zdaj pa itak v ueber drsanje - prej sem imel gor Pirelli in se niso tako zelo dobro držale ceste...

Hm, jaz nisem s Tourance glih najbolj zadovoljna. Tako kot si reku: drsalnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!