Skoči na vsebino

Vse o peskanju


Jure

Priporočene objave

Odločil sem se prebarvat feltne v črno-rdečo barvo. In glede na to, da bi rad vse skupaj imel lepo narejeno in da so feltne zaradi vseh kotkov pri notranji strani krakov malce neprijetne za ročno brušenje oziroma matiranje stare barve, sem pomislil, da bi jih dal kar speskat. V poštev pride samo fino peskanje, nočem namreč nalivat eno tono špric kita, da bi popravil nepravilnosti grobega peskanja :)

Kje v okolici Lj ali na Notranjskem je kakšen peskar, ki bi mi lahko to zrihtal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se prebarvat feltne v črno-rdečo barvo. In glede na to, da bi rad vse skupaj imel lepo narejeno in da so feltne zaradi vseh kotkov pri notranji strani krakov malce neprijetne za ročno brušenje oziroma matiranje stare barve, sem pomislil, da bi jih dal kar speskat. V poštev pride samo fino peskanje, nočem namreč nalivat eno tono špric kita, da bi popravil nepravilnosti grobega peskanja :)

Kje v okolici Lj ali na Notranjskem je kakšen peskar, ki bi mi lahko to zrihtal?

Z uno zadevo namaži, ki barvo popapa. Po potrebi ponoviš postopek, fajn spereš, pa je. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z uno zadevo namaži, ki barvo popapa. Po potrebi ponoviš postopek, fajn spereš, pa je. :)

Lavacol :OK: pa "visokotlačni čistilec" oz štrajfix po slovensko. Brezveze peskati, kakšen majster ti bo še s prevelikim tlakom delal, rezultat pa lahko predvidevaš kakšen bo. Je pa opcija ja, če je dobro narejeno, vendar vseeno mnogo dražje (in bolj zamudno) kot kila Lavacola...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se že zmenil za peskanje. Če še koga zanima naj mi pošlje PM za kontakt ali kontaktira tomaza iz foruma. :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z nitrorazredčilom namažeš pa ti bo vso barvo napihnlo in jo boš s cunjo dol odrgnu ;)

Preverjeno, ko sem kot mulc cunjo od razredčila pozabu na haubi od traktorja... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Dex, koliko je stalo peskanje, in ali je treba dati peskati tudi kromirane feltne pred barvanjem v kako hudo(svetlo) barvo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? Saj res... Trekman... To pa vsi vemo kje ma ta delavnico... :slap:

Zato pa imaš zravn mobi št. pa pokličeš če ga rabiš :headbang:

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo brezveze klicat u Maribor če si iz Kopra...

Koliko je cena za 2 feltni? Od oka? je to 20€ al 100€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par let nazaj je blo po 5.000SITnih na feltno. Če pa poznaš majstra osebno je pa tako kot povsod-za en 6pack(šestorček, akumulator, 6gasilnih aparatov-govorimo o Unionu... ) :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vse peskam pri Trekmanu, tel.: 041 619314

Možakar ima peskanje v Grosupljem, sicer pa je iz Ljubljane, natančneje na Cesti na Brdo, kjer lahko tudi pustite in prevzamete robo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo še za kakšnega majstra na celjskem? ker bi čez zimo rabil dati peskati nekaj konkretnih stvari (okvir, kesl itd... ) :rolleyes:

Popravljeno . Popravil jegrmajstr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo še za kakšnega majstra na celjskem? ker bi čez zimo rabil dati peskati nekaj konkretnih stvari (okvir, kesl itd... ) :rolleyes:

Ja v Štorah firma multi movens-g.Petrošič tel.pa nimam,ampak če pogledaš imenik mora bit noter.

Peskajo pa s kremenčkovim peskom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možakar ima peskanje v Grosupljem, sicer pa je iz Ljubljane, natančneje na Cesti na Brdo, kjer lahko tudi pustite in prevzamete robo.

Ja jst sem tud nekaj pri njemu peskal pa je kare uredu naredil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!