Skoči na vsebino

Motoristi - budale


gvucko

Priporočene objave

Sem prej pisal za skuterje in podobne prdulje. Za VTR-ko pa z avtom ne bodo šli. Vprašanje je, če bodo šli za njim z motorjem in uprizarjali divje love 200 ++ km/h po Celovški in ogrožali sebe in druge. Zelo elegantna rešitev bi bili dve opozorili, ki jih ne bi VTR-kar jebal 5 %, kot tretje opozorilo bi bobil pod kolesa ježevca. Sam pol bi Hanžke in une iz oddaje Svet zadela kap.

Tadej

:glare:

Od kod ti to, da bodo šli za skuterjem ne vem. Ampak policija očitno svojega dela ne opravlja ravno tako kot bi morala. :glare: (očitno ni problematično samo sodstvo)

Včeraj zvečer na celovški vozim po desnem pasu, 20 m pred mano na sredinskem policijski avto. Po sredini med avtomobili pridrvi voznik skuterja po zadnjem kolesu (brez čelade). Po zadnjem kolesu in po desnem pasu s kakšnimi 80km/h prehiti policijski avto. Plavi niti ne trznejo. :nono:

Verjetno je majhna verjetnost da bi ga dobili, ampak v takšnih primerih sem prepričan, da bi ga vsaj morali poizkusiti ustaviti. :BUA:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: Od grmičkarja ne maram n'č! Kakšna osa z rdečo zvezdo, bi se pa dala ponucat. :evilgrin:

Jah, sej si imel možnost Dragunova dobiti, pa so JLA-jevci daljnoglede v svoj žep pobasali :naughty: Mislim, da ravno tile, o katerih je sedaj govora :)

Dva taka primerka :) Oba sta zavijala na levo brez smerokaza, nista imela čelad, tablice levi nima, od desnega pa je vprašljiva, ko sta zavila sta jo že mahnila po zadnjem itd. Drugače pa sta precej zglednejša od tistih, prej o(d)pisanih :)

post-1649-1176500947_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, o teh "budalah motoristih" bi se še veliko lahko povedalo.

Jaz sem imela z "motoristom budalo" zelo neprijetno izkušnjo na Celovški cesti v LJ.

Fant je bil na motorju z neprilagojeno hitrostjo, brez čelade, opreme,luči, bil je mrak in na naslednjem križišču ga je neka ženska spregledala, mu zaprla pot na križišču in on se je dobesedno zapičil v njen blatnik, sam pa poletel čez avto in pristal na riti :blink: .

Niti si nočem predstavljati kakšne barve ritnice so bile naslednjih nekaj tednov.

Itak ustavim, kot med. sestra nudim pomoč. Stečem do njega, ljudje med tem časom zaprejo celotno križišče, da naju kdo ne povozi. Vidim, da postaja zelen, probam ga obdržati pri zavesti. Spašujem ga vse možne bedarije, samo da ostane z mano. Med tem ga damo v ležeči položaj, ogledujem njegovo telo, raztrgane obleke in... leva noga, ni bila podobna nogi, ampak zviti presti. Na srečo zaprt zlom. Izpahnjena leva rama ter zapestje. Trese se, komaj govori, postaja zaspan...končno pridejo reševalci. Takrat mi pade kamen od srca. Prepustim ga v njihovo oskrbo, grem do ženske ki ga je izsilila. Še vedno je bila v avtu - nepoškodovana, vendar čisto zelena od strahu kaj bo. Fant je imel več sreče kot pameti.

Policist se je čudno nasmehnil, nekaj zamomljal o mulcu, me odpeljal v kiblo ter zaslišal.

In sedaj..kdo je kriv? On, ker ni imel luči, temnilo se je, brez izpita, mladoleten, brez opreme? :hmm:

Ali ona, ki ga je "spregledala"? :hmm:

No, konca tega dogodka najbrž nikdar ne bom izvedela, samo če bi jaz odločala o krivdi, bi bil absolutno kriv "motorist".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jest dodam budalo dneva ki sem jo uspel zasledit včeri v okolici Trebnjega;se pelem mim ene od lokalnih gostiln,pred njo parkirana Husqvarna 610 sm.Lep stroj pomislim!Pelem se jest tko še kak kilometer,kake 100 na uro približno,ko prleti ta husa mim mene,na njej pa imbecil v trenirki in z :stupid: :SS nafrišn pobrito lobanjo z vgrajeno superduper arai čelado,pa polaga ovinke v stilu koleno čimdlje od sebe,pa motor čimbolj naravnost.Da sem se skor usral ko je plajhnu mim mene ni potrebno posebej poudarjat.Se pelem še kak km do naslednje oštarije,se tip ravno zmagoslavno kobali z svoje supermoto pile in s strumnim korakom piči v gostilno,sprat mušice z gobca,pa povedat lokalcem,kako je glihkar opral enga usraneta s cestakom.Sem mislu da je to sam čefurska pa mestna folklora,ponavad na selu tega nisem doživu!Se cajti spreminjajo! :SS :stupid: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj je potem 70% mladih prestopnikov iz bivše juge (vir: SLO1, Južnjaki druge generacije).

Prestopništvo je po sociologu Mertonu znak inovativnosti, ne pa znak debilizma, imbecilnosti ali idiotizma. Slednje tri so sicer kategorije,v katere zapadejo osebki s fizično pogojenim nižjim IQ-jem od povprečja (daleč nižjim). Seveda je pa razumljivo, da marsikdo nekoga, ki mu ni všeč, označi kot debila, imbecila ali idiota. Žaljivke pač, nič drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prestopništvo je po sociologu Mertonu znak inovativnosti, ne pa znak debilizma, imbecilnosti ali idiotizma. Slednje tri so sicer kategorije,v katere zapadejo osebki s fizično pogojenim nižjim IQ-jem od povprečja (daleč nižjim). Seveda je pa razumljivo, da marsikdo nekoga, ki mu ni všeč, označi kot debila, imbecila ali idiota. Žaljivke pač, nič drugega...

Vsak ima svojo definicijo, verjetno si tudi strokovnjaki ene stroke niso edini. Seveda nikoli nisem trdil, da so prestopniki tisti, katerih IQ sega po "dovoljeno" mejo. Lahko so zelo inteligentni ljudje, lahko pa tudi ne. To, da ne predvidevaš, kaj bo, če zapelješ skozi rdečo, se po zadnji pelješ mimo vrtec cone, ne nosiš čelade, rokavic in ostale opreme, si brez registracije, izpita in po možnosti ukradenim skuterjem (motorjem), meni žal ne dokazuje o inteligentnosti takega osebka. Vsak inteligenten človek predvideva, nekateri bolj, drugi manj, načrtno izzivanje usode pa je nekaj, kar je v nasprotju z zdravo logiko. To, da mi pa ni všeč, pa ni očitno samo moje subjektivno mišljenje, ampak takšnega početja ne tolerira nihče z zdravo pametjo. Ne mi, ki imamo takrat zeleno na semaforju, ko on pripelje počez, ne starši otrok, med katerimi slalomira "naželiranec", ne policija, ki ga lovi zaradi neprimerne vožnje itd. Hočeš, nočeš, takšni, ki jih videvamo na teh "sumljivih" motorji s precej malo znanja (spoštovanja?) CPP, so navadno precej drugačnih potez, kot domorodni Slovenci. Da to opaziš, ne rabiš imeti nobene fakultete, ker moje slike povedo precej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj vikiburger. eni mulci, plastičari noreli po tisti cesti in drsali prou ses ušesi potleh. če to berejo, jim prisršno sporočam, da niso zgledali tako pametno kot so sami mislili da so. posebno en rumeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar 2 "frajerja" brez čelad po Prušnikovi. :angry:

Čeprav moram rečt, da je blo dobr slišat, ko je dvakrat navil obrate na semaforju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!