Skoči na vsebino

Srecanje MK Kurent Ptuj 26-28.7


loyo

Priporočene objave

Helo

Kot član kluba vam sporočam da bo panoramska vožnja že ob 14h in ne ob 15h kot je objavljeno med novičkami.

Vsi seveda še enkrat vabljeni.

lp Loyo

P.S. šušlja se da bo striptiz črno bel :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ce se kdo oglasi od motosvetovcev:

Najdes Dainese moder kombinezon (na hrbtu lucky number 7) v kombinaciji s crno sivim Thundercat-om pod ta zadno pa bomo se kako pivo skup spili

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ce se kdo oglasi od motosvetovcev:

Najdes Dainese moder kombinezon (na hrbtu lucky number 7) v kombinaciji s crno sivim Thundercat-om pod ta zadno pa bomo se kako pivo skup spili

lp Loyo

Loyo,

glej za črno majčko z rdečim napisom Motosvet, pa boš Macico najdu. Pa da kako pijačko skupaj spijeva. Upam, da mi bo ratalo prit že do panoramske furce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla sem ob 14.00, ko je bila najavljena panoramska vožnja (loyopress). Pa se je zgodila natanko ob 15.00. Srečala sem kar precej znancev iz domačih krajev za katere si ne bi nikoli mislila, da so motoristi. Ugotovila sem, da me le še nekaj ljudi pozna.

Moder kombinezon s sedmicu na hrbtu sem za hip zagledala samo tik pred panoramsko vožnjo. Pol pa nič več. Mene pa tut ni oben pocukal :( :( Loyo, s tem si bil pograjan!

Panoramska vožnja je držala z mesta dogajanja v center Ptuja k našemu maratoncu Vindišu, nakar v toplice (v zadnjih letih kar se nisem nič več tam oglašala, so jih precej preuredili). Zadnja postaja je bila domačija Janeza Puha v Juršincih, kjer so nam postregli z domačo kapljico ter s svežim domačim kruhom z zoblom. Nato vrnitev na kraj dogajanja. Letos na srečo ni bilo nobene nesreče na panoramski vožnji. Smo imeli tudi policijsko spremstvo (eden od policajev je Diablota pobaral češ, če je nor, ko se je vozil mimo cele kolone na tanku motorja).

Po tem je sledila standardna fešta z moto igricami in koncertom dveh bandov, ter seveda ob popivanju in hrani (tukaj pa je čisto zares manjkala vegetarijanska ponudba, ker so bili edini 'gostinci' neki mesarji. Tu bi se za naslednje srečanje ziher dalo kaj zrihtat (niti pomfrija se ni dalo dobit :( )

No, skratka lušten žurček, sam lokacija je bila pa lani res bolj fletna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja blo je tocno tako kot je macica napisala. Obisk je bil dober, na voznji je blo natanko 269 motoristov +- 2 :D Poleg tega so se nas obiskali oldtimerji, mislim da je bil najstarejsi l26 :shock:

Lokacija je pa res precej bolj prasna kot lani, samo se je lani na kinoloskem drustvu prevec trave uniclo pa nismo prostora vec dobili :? :x

( Psi pa so itak letos na izpitih popadali :P )

Macica sorry da te nisem pocukal, se za pijaco bi dal, pa od mojega zadnjega posta nisem bil vec na forumu :(

Velja pa za drugic ... :!:

Prišla sem ob 14.00, ko je bila najavljena panoramska vožnja (loyopress)

Koleno si dam vrtat ce mi ni sam predsednik rekel da je ob 14h :oops: . Glavni problem pa je bil da ob 2h se ni blo dost folka, in so do 15h ful prihajali.

Aja, pa saj si me mogla na rampi videt, ko sem "gemishteke" delil :D

glej za črno majčko z rdečim napisom Motosvet

Pa sem skoraj ziher da sem si vse majcke ogledal. Kje pise Motosvet spredaj ali zadaj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ter s svežim domačim kruhom z zoblom.

:?: :?: :?: Mačica, kaj neki je "zobel"? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ter s svežim domačim kruhom z zoblom.

:?: :?: :?: Mačica, kaj neki je "zobel"? :shock:

zobl = zaseka

tega jst itak nisem jedla (je premastno) sam kruh (še topel iz krušne peči) je bil pa božanski. Vsa čast goriškim gospodinjam.

Loyo, na vhodu so pa meni potisnili eno domačo žganico, gemištov pa nisem nikjer vidla. Ups :oops: :oops: Napis motosvet je pa spredaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!