Skoči na vsebino

skupna teza voznika in sopotnika?


dejanc

Priporočene objave

morda bi bratranca posadil na rezervoar (saj je kovinski?) O:-) :P

si prepričan da je? jst sem tut bla do prejšnjega četrtka, dokler nisem hotla dat gor tank torbe... in glejga zlomka... ni se prijela, ker je bil tank plastičen (ali kakršen koli pač). :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si prepričan da je? jst sem tut bla do prejšnjega četrtka, dokler nisem hotla dat gor tank torbe... in glejga zlomka... ni se prijela, ker je bil tank plastičen (ali kakršen koli pač). :eek:

Rozi, jaz sem se šalil, a ne vidiš smeškotov. Takšne teže ne bi bilo priporočljivo posaditi na rezervoar, sploh bi pa "voznik" težko segel okoli ovire do balance, še manj bi karkoli videl pred sabo .)

Kar zadeva (ne)kovinski tank. Za R6 ne vem, ER 5 ga ima. Ampak kolikor mi je znano, imajo cestni motorji pretežno kovinske rezervoarje.

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja... sej razumem, da si se šalil... samo meni ni bilo jasno, zakaj je moj rezervar plastičen, zato sem napisala tudi sem... da ne bo kdo res kaj takega naredu, pa bo potem ugotovil, da rezervar ni bil kovinski .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Kaj ne znate potrkat po rezervoarju in ugotovit ali je kovinski ali plastičen .)

če ne, pa vzamite oster žebelj, pa se naredi globok šrinf/zareza do materiala spodaj :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce smo ze pr odvecni tezi sopotnika in tank torbah...

IDEJA: V tank torbo das tolk kamnov ali svinca, kolikor kg ima sopotnik vec od soferja. That should do it. Sprobano. Do neke mere se motor spet malo umiri. Je pa res, da je potem skupna masa se vecja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce smo ze pr odvecni tezi sopotnika in tank torbah...

IDEJA: V tank torbo das tolk kamnov ali svinca, kolikor kg ima sopotnik vec od soferja. That should do it. Sprobano. Do neke mere se motor spet malo umiri. Je pa res, da je potem skupna masa se vecja.

Da se ne boš ti kaj naredil pri takileh poskusih :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce smo ze pr odvecni tezi sopotnika in tank torbah...

IDEJA: V tank torbo das tolk kamnov ali svinca, kolikor kg ima sopotnik vec od soferja. That should do it. Sprobano. Do neke mere se motor spet malo umiri. Je pa res, da je potem skupna masa se vecja.

A si dejansko napolnil tank torbo s kamenjem? :blink: Ali je ta "preverjeno" slišan od zanesljivega kolega, ki ima dobrega prijatelja, ki pozna enega, od kterga fotr je to naredil? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic kamenja. Sem pa enkrat, ko sem peljal enga sosolca (tip ima okoli 20 kg vec kot jaz) napolnil tank torbo do amena k se nisem mel kufra zadaj. Pa se je kar fajn peljalo. Potem sem za hec dal tank torbo dol ... razlika je bila ocitna .. na slabse. Tko da ta varianta niti ni tako za lase privlecena. Ni pa treba kamenja (it was a joke), lahko mal opreme vec kot ponavadi das v tank torbo, da je tezja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole s filanjem tank torbe je nerodna reč.

Praktičnejša je ideja, ki izhaja še iz starih časov NSU princev, kjer smo imeli v prtljažniku (spredaj) žakle cementa. Naslednja stopnja je bila kar zabetonirane luknje okoli kolotekov ali kar nekakšna plošča na dnu prtljažnika, tako da bo najbolje, če tudi ti namontiraš kakšno staro tank torbo na motor in jo napolniš s svežim betonom. Dodaš lahko še svinčene šibre, ki so še težje. Seveda pazi, da torba obdrži obliko. Mogoče bi jo učvrstil z deščicami. Ko se zadeva posuši, imaš praktično utež, ki jo lahko poljubno montiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no. A ni res, da deluje? Meni se je razlika zdela ocitna.

Enakomerna porazdelitev teže vedno "deluje", če le ni na obeh straneh pretežko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte ga no mal manj srat s temi tank torbami. Toliko kot nabašete vanjo je razlika polnega in praznega keslna, če ne še krepko več.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!