Skoči na vsebino

DAN VARNE VOŽNJE


Tuono 007

Priporočene objave

Lej ta zadnjo bjondo....jo pr priči kresnem, da se mi tko z petko na akrapota nasloni :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ta zadnjo bjondo....jo pr priči kresnem, da se mi tko z petko na akrapota nasloni :devil:

Jaz bi obe kresnil :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub:

eh nedosegljivi navadnim smrtnikom...... :doze: no vsaj zame.... :glare:

Ah, dej no dej!

Vsaka je dosegljiva, Varna vožnja namreč :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojo testne voznje motorjev tudi al samo avtomobilov?

Razstavljalci motociklov so obljubili tudi testne vožnje. Največ bo ponudila Honda, dalo pa se bo popeljati tudi z motocikli znamk Kawasaki, BMW, Aprilia, KTM, Suzuki ..............., upamo na čim več. Sicer pa se pustimo malo tudi presenetiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razstavljalci motociklov so obljubili tudi testne vožnje. Največ bo ponudila Honda, dalo pa se bo popeljati tudi z motocikli znamk Kawasaki, BMW, Aprilia, KTM, Suzuki ..............., upamo na čim več. Sicer pa se pustimo malo tudi presenetiti.

Kdo pa to organizira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa to organizira?

Na letaku pod avtomobili piše Organizatorji:................

Pa prijetno branje :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan varne vožnje je nadgradnja prireditev, ki so se odvijale prejšnja leta pri dvorani Tabor v organizaciji Avtošole Fortuna. Ker je zanimanje za prireditev iz leta v leto raslo smo s pomočjo soorganizatorjev, podjetij Micrat leasing MB d.o.o., Avtohiše Kolmanič & CO d.o.o., Avto City d.o.o. pripravili še večjo in pestrejšo prireditev.

Namen dneva varne vožnje je izboljšati varnost v cestnem prometu, ozavestiti voznike z daljšim vozniškim stažem ter predstaviti novosti, ki se pojavljajo v avto moto svetu. Ker menimo, da lahko s svojim sodelovanjem prispevate k izpolnitvi naših ciljev, Vas vabimo, da se nam na prireditvi pridružite.

Prireditev bo sestavljena kot splet različnih aktivnosti.

• V avtošoli FORTUNA bomo pripravili predavanja z novostmi v cestnem prometu. Mladi vozniki se bodo lahko preizkusili v poligonski vožnji. Da bo tekmovanje bolj zanimivo, smo pripravili lepe nagrade. Udeležence bo nagovoril mag. Bojan Žlender Vodja sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu.

• Za vse motoristične navdušence bodo potekale predstavitve novih motornih koles različnih znamk in testne vožnje z le-temi (Aprilia, Honda, Kawasaki, Suzuki, Cagiva, Triumph, KTM, MV AVGUSTA, Moto guzzi, Husqvarna…….), s čimer želimo otvoriti novo motoristično sezono, ki se pričenja v tem letnem času. V okviru prireditve bo potekalo predavanje o varni vožnji, na katerem vam bodo reševalci in policisti na motorjih predstavili svoje delo. Pripravili bomo poligon za motoriste, na katerem se boste lahko pod budnim očesom inštruktorja varne vožnje g. Legana preizkusili skupaj z reševalci in policisti na motorjih.

• predstavitve različnih avtomobilskih znamk in testne vožnje z le-temi (Citroen, Chevrolet, Opel, Peugeot). Citroen club in Avto CITY bosta dan obarvala nostalgično, saj se nam bodo pridružili ljubitelji Citroënov z oldtajmerji (spački, diane, žabe …), svoje predelane lepotce pa nam bodo predstavili tudi ljubitelji avtotuninga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuono 007, a nam lahko sporočiš malce bolj detaljni program, recimo po urah. Bi znalo bit koristno. :grim

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuono 007, a nam lahko sporočiš malce bolj detaljni program, recimo po urah. Bi znalo bit koristno. :grim

Hvala.

Dejavnosti se bodo odvijale skozi ves dan (predstavitev in testne vožnje motornih koles in avtomobilov in še in še). Policijska izkušnja kot nasvet in delo reševalcev med 9.00 in 12.00 uro ter med 15.00 in 18.00 uro. Ob 12.00 Finalno tekmovanje voznikov začetnikov, 13.00 Brane Legan - predavanje o varni vožnji. Ob 14.00 uri glasbeni gostje :P . Gotovo sem kar nekaj izpustil ker sem v gužvi. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tace stran starina :devil: :P

Se bo dalo tudi bjonde testirat :P , vse v duhu varnosti... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No motosvetovci, čakamo na vaše komentarje, vtise iz včerajšne prireditve, se ja dalo kaj motorinov potestirat?????, (morda kakšni vtisi iz kake rakete), pa ne mislim one iz plakata :P :P

Ps: So naši policisti povedali-prikazali kaj novega???? :blink:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poligon je bil kar majhen, ampak malo se je dalo peljat, motorji so bili za testirati, le malo jih je bilo (sicer pa sem sam kriv, da sem prepozno vstal in dobil "samo CBF 600).......

Peljati se je dalo skoraj vse Honde (AS Domžale), Nekaj BMW-jev, pa (mislim da) en Kawa ER6 in en KTM.

Legan je tudi povedal par besed, ki bi lahko bile koristne (za nas pametnjakoviće, ki že itaq vse vemo, ni bilo neke koristi.... :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legan je tudi povedal par besed, ki bi lahko bile koristne (za nas pametnjakoviće, ki že itaq vse vemo, ni bilo neke koristi.... :) )

...zame, relativno friškega, precej koristnih informacij. :)

Testnih motorjev na žalost premalo, ampak so pa bli. Rispekt! :OK:

Sprobal "Zaletavčka" in ščekiral "Turbice"... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo uspela prireditev (vse pohvale Tuono007 za organizacijo), sprobal ktm 690 sm (ker nisem mogel VFR 800, zaradi katere sem prišel), videl cvetober Motosvetovcev, skratka lepo (malo mrzlo na motorju) sobotno dopoldne.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi jaz sem si ogledal zadevo in bilo je kar zanimivo :OK:

Naučo sem se nekaj novih trikov :grim in pokazal vodljivost sršena na poligonu :evilgrin: :devil:

Edino mi je žal da sem odpovedal testno vožnjo KTM-a SM690 in da nisem videl "turbo-blondink" :cry:

PS:če je gdo kaj :photo: ,naj prilima .)

Lp,Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....cvetober Motosvetovcev, skratka lepo (malo mrzlo na motorju) sobotno dopoldne.... :OK:

Kaj pa se furaš v majci na tregere okol :P :whistle:

Edino mi je žal da sem odpovedal testno vožnjo KTM-a SM690 in da nisem videl "turbo-blondink" :cry:

Bogi revež :blink: ....KTM res prava špilika(sprobal :P )...one bjonde pa sem tudi vido :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!