Skoči na vsebino

IPA RK GORENJSKA - MOTO KLUB


BOBBY 63

Priporočene objave

naj ne zmanka golaža pa štrudla :kva2:

a pobirate rezervacije..... :hmm:

4 kose dejte na stran zame, pa za Glažarja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pasulj se kuha, klobas je dovolj, testo za štrudl pa je baje tud že razvlečen, tako da nč bat vsega in za vse bo dovolj! Konc koncev pa je tud vremenska napoved obetavna oziroma jo tud vremenarji vsak dan spreminjajo kakor da nebi imel satelitov. Se vidmo..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se boste dobili oz. kje je tista hiska v Vrbi..mi lahko kdo malo bolj pove pot ce gres recimo iz Radovljice proti Begunjam oz. proti Vrbi pol..kje se gre...

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi na žegnanje, vreme boooooooooooooo, če pa že kakšna kaplja pade pa tud ne bo hudga. :yes:

Vremenska napoved

Petek, 4. maja 2007, ob 16. uri

Napoved za Slovenijo

Ponoči bo dež postopno ponehal in ponekod se bo delno zjasnilo. Jutri bo spremenljivo oblačno. Nastajale bodo krajevne plohe in nevihte. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 12, najvišje dnevne od 16 do 22 stopinj C.

Napoved za sosednje pokrajine

Ponoči bo dež večinoma ponehal, natajale bodo le še krajevne plohe. Jutri bo po deloma jasnem jutru spremenljivo oblačno s krajevnimi plohami in posameznimi nevihtami.

Vremenska slika

Nad jugozahodno Evropo je plitvo območje nizkega zračnega pritiska. Vremenska motnja je dosegla Italijo in bo ponoči prešla SLovenijo. Z južnim in jugovzhodnim vetrom doteka nad naše kraje vlažen zrak.

Obeti

V nedeljo bo spremenljivo oblačno, pojavljale se bodo krajevne plohe in nevihte. V ponedeljek bo sončno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=96667]

post-10693-1178295225_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se boste dobili oz. kje je tista hiska v Vrbi..mi lahko kdo malo bolj pove pot ce gres recimo iz Radovljice proti Begunjam oz. proti Vrbi pol..kje se gre...

LP,Rock

Rock, kar pogumno saj znaš drugače pa Radovljica do Rodin od tam nadaljuješ proti Smokuču pa si že soraj tam. drugače pa lahko ubereš pot proti avtocesti v smeri Jesenic in pred priključkom na avto cesto zaviješ desno. Na odcepu boš opazil tudi člana IPA moto kluba, kateri bo usmerjal vse kateri se bodo udeležili srečanja. Postavljene pa naj bi bile tudi označevalne table. V glavnem nič bat, boš usmerjen.

Pa srečno pot

Kje se boste dobili oz. kje je tista hiska v Vrbi..mi lahko kdo malo bolj pove pot ce gres recimo iz Radovljice proti Begunjam oz. proti Vrbi pol..kje se gre...

LP,Rock

Rock, kar pogumno saj znaš drugače pa Radovljica do Rodin od tam nadaljuješ proti Smokuču pa si že soraj tam. drugače pa lahko ubereš pot proti avtocesti v smeri Jesenic in pred priključkom na avto cesto zaviješ desno. Na odcepu boš opazil tudi člana IPA moto kluba, kateri bo usmerjal vse kateri se bodo udeležili srečanja. Postavljene pa naj bi bile tudi označevalne table. V glavnem nič bat, boš usmerjen.

Pa srečno pot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, informacija iz prve roke...........

Vreme je stabilno, brez dežja, oblačno (ne bo nam vroče v kombinezonih), ceste se sušijo, tako da PRIDITE...........

VABLJENI.........štrudel že diši :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisel videl in odsel za dezevno varijanto kar nekaj motoristov ,organizacija ok. Pozegnani smo zdaj pa gasa mi je pa takole lokalno zegnanje bolj vsec kot tista k zupnika sploh ne vidis !!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo kr uredu, kapsi skulirani, folka malo morje :) Edin tko k zmeri se je najdl ene par pacientov ki jim je vožnja v skupini znana približno toliko kot meni domači recept za češnjevo torto Ludvika XIV. :headbang: Vse poleg tega pa 1A :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ni blo kratko, sam eni nismo do konca ustal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par mašonov je pa blo ,za zamislt ,takole prepustiti idejo ja samo eno duvanje in nic druzga :angry: karse tice velikega moto kluba MK masoncki - muha enodnevnica !!!!!!!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pasulj je bil super :OK:

Pa štrudrl tudi-a ne Janetka :D

Malo nas je zraven poškropil tudi dež , ampak ni blo hudega.

Motorjev kar dosti :OK:

Nekateri so se pa zgleda ustrašli dežja :?

V glavnem meni je blo fajn. :photo:

P.S. fotoaparat sem pa doma pozabil. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravc , iz tvojega albuma ti jih lahko nalimam (slik )kar nekaj, ko se slikate na motorju brez čelad. .)

A moraš za slikat se na motorju tud dat čelado gor (brez da se pelješ seveda) :?

Popravljeno . Popravil Tiger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!