Skoči na vsebino

MOTOSVETOVA PONUDBA MOTORJEV


Broj Jedan

Priporočene objave

Meni je skuter zginu dva tedna po tem ko sem ga dal v oglas na internetu :hmm:

In kakšna je razlika med oglasom na internetu in tistim v cajtngu? :eek:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S&W, cal 357 minimum... :kva2: :kva2: :kva2:

Ne, tega ima pod pazduho drugi prijatelj, ki incognito sedi v avtu na drugi strani park placa ali benz stejšna in se na skrivaj zapelje za preizkušenim motorjem, ali čaka na točki, ki se je ni moč ogniti pri tej vožnj, kljub temu, da se poleg kupca pelje še moj prijatelj na motorju.

Nikoli ne dajte motorja na preizkus brez garancije (avto in preverjeno lastništvo npr.) in še kakšne skrite varovalke povrh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjma z Br.1, da je tak forum tudi lahko vir podatkov za potencialne lopove.

kolko pa mislite, da imajo kaki prodajalci pr tem? konec koncev imajo vse podatke o kupcu, pa točno vejo o načinih plačila in te reči in lahko sklepajo o premoženju kupca...da še malo začinimo to zadevo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšna je razlika med oglasom na internetu in tistim v cajtngu? :eek:

D.

Na internet sem dal gor še slike, na katerih se je verjetno tut registrska vidla.

Sej verjetno ni povezave med dejansko krajo in oglasom ampak tut če so možnosti za to 1:100000 ne bom več svoje registrke na net dajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kar v telji temi ki se tice kraje motorjev...

na kaksen nacin imate "zaklenjen" motor... pa ne mislim doma... ampak recimo ce greste v "mesto" in potem pes naprej..??

jaz bom motor vsak dan puscal pred sluzbo in imam namn kupit tisto kljucavnico ki se jo pritrdi (zaklene) na sprednji disk... je to dovolj?

poišči temo o ključavnicah, alarmih itd... tam vse piše ...

načeloma pa - karkoli daš goro, ti lahko motor še vedno zgine. tudi iz zaklenjene garaže n zaparkiran z avtom.

kasko je še najboljša opcija, vsaj dokler je nov.

tisti disklocki pa -hja... sem imel na motorju tri take, + dve hudi namenski ketni, pa je vseeno izginil ... pri odprtem oknu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paranoik :doze:

Na žalost paranoja pri vsem tem nima kej dosti :nono: preizkušeno na lastni koži,zginu iz garaže zaklenjen z verigo,balanca.... :headbang:

še poučen odgovor kriminalista na vprašanje kaj naj še naredim da ga ne ukradejo??? zavaruj ga kasko :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je ta stran še vedno dost nezanimiva za lopove. Pomoje res najlažje dobijo vse podatke, ko se motor prodaja. Itak moraš dat v oglas vsaj telefonsko pa sliko motorja. Pa tud, če ti ga hočjo ukrast ti ga še lažje ko si z motorjem kje zuni, pa greš na kako pico al pa kaj podobnga. Tko, da je res bolje, da če se bojite, ga raje zavarujte proti kraji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ta narbol ziher je, da motorja sploh nimaš...

Aja, pa tud internet je varneje kar odklopit... :devil: :devil: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BR1 - pa kaj se ti sekiraš, saj nimaš motorja..................sicer imaš pa v cvetličarni same dobre agente :lol:

Sej mogoče pa ma motor, ampak ma v profilu napisan, da ga je prodal, zaradi njegove teorije... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in čisto mogoče je broj sam Drnovšek :lol1:

jaz pa hanžek .... ?

Pa je res samo drek povsod :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je res samo drek povsod :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :evilgrin:

ima vas svuda ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... vsak ima po svoje prav v tej temi... vsak se bolji za svojo "ljubico". Tut jaz, če sm odkrit. Samo moja je za razliko od drugih za normalnega uporabnika dokaj nevozna in s tem nezanimiva (osebno se z njo vozim že 3. sezono, pa imam še vedno včasih malenkostne težave.... jebi ga, predelava tut nekaj slabega doprinese) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motor sem montiral samonapajalni alarm. Do njega ne more, do zvočnika ne more ne da bi alarm sprožil, prav tako ima motor senzorje za nagib, premik,....signal je zakodiran, da ga ne more prestreči. cena vsega skupaj s montažo cca 250eur

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj pa še naslov povej... pomoje prav izzivaš s tem postom... ti ga bodo šli iz principa pljunit... :grim

pa verjemi da se vse da... :alien1: :krneki:

zgolj v vednost...

pri kolegu imajo na firmi za par mio (bivših sit), alarmni sistem... ko so selili firmo na novo lokacijo,je prišel mojster, da bo kompletno mašinerijo razmontiral in preselil ...

tip je odšel na firmo in šele po pol ure so se spomnili, da je vsa mašinerija vklopljena, on pa niti približno nima kod in ključev... pohitijo za njim misleč, da je sprožil alarme in da je konjenica že na poti.. prispejo in vidijo tipa z nasmeškom na obrazu, kako je velik del sistema že razmontiral brez enega samega piska...

v odgovor na njihovo buljenje :eek: je samo rekel: "kar človek naredi in sestavi, zna človek tudi razstaviti in onesposobiti.. nič ni nemogoče.."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!