Skoči na vsebino

Kawasaki World Stunt Riding Championship


gregor46

Priporočene objave

matr niti ni tko daleč cca. 450km iz N.G.

pa še zmeri sm si želel obiskat en Stunt Riding :unsure:

bom resno premislu okol te zadeve....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr niti ni tko daleč cca. 450km iz N.G.

pa še zmeri sm si želel obiskat en Stunt Riding :unsure:

bom resno premislu okol te zadeve....

lp

Hm... Ti lohk premišljuješ ma kaj ko ne boš nč pametnga pogruntu.... :P Na motor pa gasa... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3311

Je že gdo mogoče bil,......kako je kaj z prenočiščem, se da kampirat ali je treba sobo iskat :? :?

PS: zna bit zanimivo :devil:

Sem bil že lansko leto in lahko rečem , da je res dobra in zanimiva prireditev. Lani je bilo kampiranje kar na travniku ob prizorišču, kako bo pa letos, bomo pa videli !

a tm so sami kawasakiji, al zakaj tak naslov teme?

Kawasaki , oziroma njihov madžarski uvoznik je glavni pokrovitelj prireditve, zato !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil že lansko leto in lahko rečem , da je res dobra in zanimiva prireditev. Lani je bilo kampiranje kar na travniku ob prizorišču, kako bo pa letos, bomo pa videli !

Kawasaki , oziroma njihov madžarski uvoznik je glavni pokrovitelj prireditve, zato !!

aha, tnx :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej grči...sej vidš na sliki da benđolo nažiga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil že lansko leto in lahko rečem , da je res dobra in zanimiva prireditev. Lani je bilo kampiranje kar na travniku ob prizorišču, kako bo pa letos, bomo pa videli !

ACE kdaj v soboto se pa začne ta zadeva oz. kje bi dobil kej več info. o tej zadevi :hmm: spored tekmovanja pa to...a gre kak z primorske?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ACE kdaj v soboto se pa začne ta zadeva oz. kje bi dobil kej več info. o tej zadevi :hmm: spored tekmovanja pa to...a gre kak z primorske?!

zgleda, da maš rad, da se ljudje s tabo ukvarjajo :-) ... no, karkoli že počneš - ne it brat novice na prvi strani motosveta ,ker tam notri straši stavek "To je za Slovence najboljša in najbližja možnost, da vidimo svetovno elito "stunt ridinga". Več na spletni strani stuntkaposvar.rulez.hu." .... in ne daj bože, da bi tisti link potem šel gledat, ker tam lahko celo zveš odgovor na tvoje vprašanje...

pa če se ti slučajno zgodi, da greš gledat... ne kliknit "switch to english version", ker pol se ne boš mogel na madžarščino zgovarjat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da maš rad, da se ljudje s tabo ukvarjajo :-) ... no, karkoli že počneš - ne it brat novice na prvi strani motosveta ,ker tam notri straši stavek "To je za Slovence najboljša in najbližja možnost, da vidimo svetovno elito "stunt ridinga". Več na spletni strani stuntkaposvar.rulez.hu." .... in ne daj bože, da bi tisti link potem šel gledat, ker tam lahko celo zveš odgovor na tvoje vprašanje...

pa če se ti slučajno zgodi, da greš gledat... ne kliknit "switch to english version", ker pol se ne boš mogel na madžarščino zgovarjat :P

spregledal :blush: jebi ga.... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komej čakam tale prvenstvo,zame dogodek leta :D Čeprav je toliko tekmovalvec prijavlenih,vsen mal pogrešam Pfeifferja,ki je lansko leto zmagal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej glede valute...a je boljš da grem v menjalnico in nabavm njihov dnar al grem gor z evri?de me ne bodo gulili z kako njihovo provizjo (tko ku na Hrvaškem ponavadi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej glede valute...a je boljš da grem v menjalnico in nabavm njihov dnar al grem gor z evri?de me ne bodo gulili z kako njihovo provizjo (tko ku na Hrvaškem ponavadi)

Po mojem najbolše met kar njihov dnar, za rezervo pa še nekaj eurov .)

Kaj lokacija Kapošvar je točna ali je to kje v bližini mesteca Kapošvar :hmm: :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj lokacija Kapošvar je točna ali je to kje v bližini mesteca Kapošvar :hmm: :blush:

po moje bo označeno,glede da je World Championship :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem najbolše met kar njihov dnar, za rezervo pa še nekaj eurov .)

Kaj lokacija Kapošvar je točna ali je to kje v bližini mesteca Kapošvar :hmm: :blush:

lp

Stunt dogodek je v naselju Kaposujlak na letališču,to je ene par kilometrov pred Kaposvarjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evriče ne vem če vzamejo, zato mejte raje forinte. pa menjajte doma, ali pa v skrajni sili v Lendavi.

evo, menjava na dan 11.5.2007

EUR (nakupni) 247,85 (prodajni)249,85 OTP banka

js bi tud šla :whistle:

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stunt dogodek je v naselju Kaposujlak na letališču,to je ene par kilometrov pred Kaposvarjem :)

Thanx, pot je začrtana, lire pripravlene :D ............zdaj še malo mašino pogledat, vjutro pa gasa :grim

Kaj zdaj "pacijenti" bo kak MS-ovec dole :hmm:

PS:upam da bom vido kako novo finto, da nebom samo starih izvajal :blush: :devil:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj "pacijenti" bo kak MS-ovec dole :hmm:

mene žal ne bo...vabljen na en žur pa ne morem rečt ne :doze: jebi ga...pa drugo leto.

mejte se fajn pa kej :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ena fotka za pokušino :OK: več o dogodku in rezultatih pa kmalu izveste na prvi strani Motosveta :yes:

post-1406-1179667735_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar prišo iz Madžarske :grim :D :D , to kar sem videl se ne da napisat in povedat :eek: :eek: :blink: :blink: :kva2: :worship: :worship: .................., pubece enostavno obvladajo motor v nulo.

Po tekmovanju pa niso spokali in odšli ampak so naredli taki Šou da še imam zdaj kurjo kožo :OK: :OK:

[attachmentid=97672]

PS: ostale slike sledijo

Lp, Gregor

post-3339-1179684879_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zares je bilo fantastično.. Kapo dol pred Madžari kot organizatorji ter pred vsemi sodelujočimi. :worship:

In naj slike povedo več...

Več slik sledi v kratkem.

post-1461-1179687051_thumb.jpg

post-1461-1179687071_thumb.jpg

post-1461-1179687102_thumb.jpg

post-1461-1179687124_thumb.jpg

post-1461-1179687137_thumb.jpg

post-1461-1179687153_thumb.jpg

post-1461-1179687172_thumb.jpg

post-1461-1179687192_thumb.jpg

post-1461-1179687207_thumb.jpg

post-1461-1179687227_thumb.jpg

post-1461-1179687248_thumb.jpg

post-1461-1179687271_thumb.jpg

post-1461-1179687293_thumb.jpg

post-1461-1179687316_thumb.jpg

post-1461-1179687343_thumb.jpg

post-1461-1179687375_thumb.jpg

post-1461-1179687463_thumb.jpg

post-1461-1179687603_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!