Skoči na vsebino

Kawasaki World Stunt Riding Championship


gregor46

Priporočene objave

No leto bo počasi naokoli in mislim da se zopet obeta spektakel :naughty: :evilgrin:

Nekaj sem zasledil da bi naj blo 17. maja in to okrogla 10-ka. :evilgrin:

Vendar njihova spletna stran nekaj ne "funkcijonira", ima kdo kakšne informacije :hmm:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No leto bo počasi naokoli in mislim da se zopet obeta spektakel :naughty: :evilgrin:

Nekaj sem zasledil da bi naj blo 17. maja in to okrogla 10-ka. :evilgrin:

Vendar njihova spletna stran nekaj ne "funkcijonira", ima kdo kakšne informacije :hmm:

Lp, Gregor

Kolikor je meni znano, bi naj bilo nekje drugje letos, podatkov pa tut še ni nobenih.

Bo pa sedaj marca podoben in-door event v Švici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor je meni znano letos tekma v Kaposvarju bo, ampak naj ne bi štela za nobeno prvenstvo (EP in SP) ;) datum pa isti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor je meni znano letos tekma v Kaposvarju bo, ampak naj ne bi štela za nobeno prvenstvo (EP in SP) ;) datum pa isti

Meni je prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je prav.

sej k maš čist bliz :D ,...jz pa kt da že slovenskih cest nimam dost, pol še tisto mađarsko ravnino fašem :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor je meni znano letos tekma v Kaposvarju bo, ampak naj ne bi štela za nobeno prvenstvo (EP in SP) ;) datum pa isti

da ne šteje za nobeno prvenstvo,......"kaj naj bi to pomenilo",......majn zvenečih imen, manj šova, skratka manj resno :hmm:

Obstaja kakšna spletna stran o svtovnem prvenstvu v stunt riding-u?

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne šteje za nobeno prvenstvo,......"kaj naj bi to pomenilo",......majn zvenečih imen, manj šova, skratka manj resno :hmm:

Obstaja kakšna spletna stran o svtovnem prvenstvu v stunt riding-u?

Lp, Gregor

Ne imena ne bojo manj zveneča,kot gosta sta povabljena Kevin Carmichael in pa Angyal Zoltan(oba svetovna prvaka).Tekma ne vem za katero prvenstvo bo štela,ker stran trenutno ne dela,je pa delala prejšni teden in je pisalo da bo v kratkem stran pripravljena za 2008,tko da mislim da jo preurejajo sedaj....datum eventa pa je 17.maj.

Tukaj pa še link do zanimive strani,kjer se lahko kupi stunt videje in pa pod Events so napisani vsi bolj znani stunt eventi....http://www.stuntvideo.net/

LP Tadej :)

post-5267-1203543504.jpg

Popravljeno . Popravil DolencT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si bom zboril dopust defenitivno grem!!!Letos upam ,da mi rata :unsure:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

da ne pozabimo, jutr se bo zgodil KAWASAKI EXTREME DAYS 2008 :)

letos pa imamo prvič na tem tekmovanju tudi slovenskega tekmovalca, DolencT bo nastopu v tekmi "small bike" do 250ccm s svojim MZ 250 :OK:

videti pa bo možno tudi aktualnega svetovnega prvaka Angyala Zoltana in legendo stuntridinga Kevin Carmichaela :worship: :worship:

v glavnem mi krenemo zgodej zjutrej prot Kaposvaru B)

se vidmo!

post-1406-1210944640_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prišli zdravi-celi in seveda polni novih idej nazaj iz Kaposvarja.Dogajalo se je napolno,najbolj sta navdušila občinstvo seveda Carmichael in pa Zoltan s svojima nastopoma.V kategoriji do 250ccm sem zasedel 9. mesto od 15.mest.Jaz osebno sem za prvo tekmo čisto zadovoljen z 9.mestom,drugo leto pa vsekakor računam na višje uvrstitve in pa upam da že v kategoriji "big bike".Uglavnem bilo je fenomenalno tako da vam prilagam nekaj slik... :)

LP Tadej

post-5267-1211141561_thumb.jpg

post-5267-1211142122_thumb.jpg

post-5267-1211142285_thumb.jpg

post-5267-1211142361_thumb.jpg

post-5267-1211142452_thumb.jpg

post-5267-1211142496_thumb.jpg

post-5267-1211142600_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!