Skoči na vsebino

Dan mladosti


XBoy

Priporočene objave

DLM Vrageci vabijo na drugo uradno moto srečanje ob dnevu mladosti.

Za hrano, pijačo, kampiranje in veselo družbo je poskrbljeno, dobro voljo pa pripeljite s seboj...

Vabljeni vsi Titovi pionirji in tisti, ki ste o tem brali v zgodovinskih knjigah...[attachmentid=96629] [attachmentid=96630]

post-15266-1178229926_thumb.jpg

post-15266-1178229996_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Moto srečanje v počastitev dneva mladosti, v idilični vinorodni pokrajini Bizeljsko, le nekaj ovinkov od Titovega rojstnega kraja Kumrovca. Že nekaj let se srečujemo in počasi je parkirišče pred domačo gostilno postalo premajhno... Zato smo se letos odločili srečanje organizirati pri gradu Bizeljsko, kjer bo potekala osrednja prireditev, vmes pa nas bodo poti vodile po okoliških gričih, vinskih cestah, mimo vinogradov v vinske kleti (poznane kot repnice) na degustacijo lanskoletnih odličnih pridelkov. Zvečer bo nočni mir kalila rock muzika, spanec pa nam bo kratila tudi brhka deklica ki se bo pomanjkljivo oblečena pozibavala v njenem ritmu, vmes pa odvrgla še tisti dve krpici, ki jih bo imela na sebi. Da pa se gospe in gospodične ne bodo počutile zapostavljene jo bo na odru zamenjal fant, ob pogledu na katerega bodo postala mehka ženska kolena in solzne moške oči.

Zdaj pa bodi dovolj..... Se vidimo na Bizeljskem!

Popravljeno . Popravil XBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan mladosti smo včasih praznovali 25. 5. .)

je pa zanimivo :grim .........čisto blizu Skitoja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede datuma prireditve smo se do sedaj vedno orientirali po osrednji prireditvi, ki poteka v Kumrovcu, ker nas je tja vodila tudi panoramska vožnja. Upam da ni potrebno razlagati, da smo vsako leto bili glavna atrakcija prireditve. :yea1: Letos pa ta datum še ni znan, mi pa smo z pripravami že začeli.

Morda pa se bodo oni letos ravnali po nas :OK: :OK:

post-15266-1178274243_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna prireditev Kumrovcu...? A je prav praznovanje? Ker 25.5. imam namen se zapeljat v Kumrovec, pa tiste kraje. Da proslavim dan mladosti, celo dopust sem si vzel.. :OK: tisti petek. Ni pa izključena možnost, da priletim tudi na ta zbor... .) Saj ni daleč. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=96684]

Kakšna prireditev Kumrovcu...? A je prav praznovanje? Ker 25.5. imam namen se zapeljat v Kumrovec, pa tiste kraje. Da proslavim dan mladosti, celo dopust sem si vzel.. :OK: tisti petek. Ni pa izključena možnost, da priletim tudi na ta zbor... .) Saj ni daleč. :OK:

Nima smisla hodit dol k kravatarjem,ko pa mamo spomenik v Ljubljani in se že dve leti zbiramo tam za dan mladosti 25.5.U sej res dons je 27 let od smrti Tita.

post-11838-1178309873_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil zdaj za praznike v Kumrovcu. Po tridesetih letih. Me je kr malo presenetilo. Imajo urejeno, in celo staro vas so uredili kot nekakšen muzej. Pa prelistajte knjigo vpisov v Titovi hiši. Če boste imel priliko. Jaz sem se od srca nasmejal. Očitno je Tito še legenda :OK:

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=96684]

Nima smisla hodit dol k kravatarjem,ko pa mamo spomenik v Ljubljani in se že dve leti zbiramo tam za dan mladosti 25.5.U sej res dons je 27 let od smrti Tita.

Tovariši in tovarišice, sramujem se vas, ker se fotografirate ob mojem kipu z osebo, ki tako grdo razdira jugoslovansko bratstvo in enotnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=96684]

Nima smisla hodit dol k kravatarjem,ko pa mamo spomenik v Ljubljani in se že dve leti zbiramo tam za dan mladosti 25.5.U sej res dons je 27 let od smrti Tita.

Ja, pa saj ne bom šel zaradi spomenika... Vem, da ga ima Plemeniti na vrtu. Samo je pa še večji, oziroma največji Titov spomenik, v Velenju. Je pred leti bila polemika, ali ga odstraniti, ali ne. No, zmagal je razum. Tito še stoji. So pa trg, na katerem stoji, preimenovali iz Titovega trga v (kako neumno) Pikin trg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo vsaj malo tak kot je blo lani,...bo super,...samo ker nas poznam vem da bo se bolse :OK:

komaj cakam,...se 2 tedna :kva2:

nekaj utrinkov od lani :D

click

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tito - car legenda ki ne bo umrla :eek:

maš prov Jalovec-stari je car bil in bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel je karizmo, o kateri lahko naši voditelji le sanjajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel je karizmo, o kateri lahko naši voditelji le sanjajo...

Kakšni naši voditelji?? :blink: :headbang: :glare: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri? Od '91 pa do sedaj skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poišči in preberi! Marsikaj zanimivega lahko izveš o Titeju! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved pravi, da se vidimo!!!

Petek

18.05.2007 10 °C 20 °C

Sobota

19.05.2007 7 °C 23 °C

Nedelja

20.05.2007 11 °C 26 °C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!