Skoči na vsebino

3. Kamerad weekend 2007


azhome

Priporočene objave

Vsi motoristi in moto navdušenci vabljeni na 3. moto zbor MK Kamerad Trebnje.

Letos vas pred Africo Trebnje čaka hrana, pijača, Rock'n Roll, panoramska vožnja, igre in seveda striptease.

Več pa na internetni strani MK Kamerad

in v letaku:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj je to na sliki motor od kakega vašega člana? me ful zanima par stvari :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je "Phantom" od Hollisters motorcycles. Probaj kaj v tej smeri na netu poiskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se bo tud pr nas neki dogajalo :OK:

Dogaja dogaja... 13.5. bo pa še delavnica varne vožnje pred Merkatorjem... Pridem na oboje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj je to na sliki motor od kakega vašega člana? me ful zanima par stvari :OK:

Pri nas imamo takle prototip :fredy:

IPB Slika

Seka ko vrag :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj je to na sliki motor od kakega vašega člana? me ful zanima par stvari :OK:

motorja ne bo na zboru, bo pa una zravn kelnarla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

azhome dovoli, da te popravim-ne čaka nas.....samo pred africo, ampak tudi v njej in to na dveh nadstropjih- u bistvu cela africa pa še madagaskar zraven :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, da pripravlja se norija, ki bo pokrivala celo celino.

Kontrolne točke bojo šanki tako, da ni bojazni, da bi se kdo izgubil in odtaval.

Obramba pred divjimi živalmi pa je zagotovljena (v času spanja)

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da ne boš gedore pozabu :slap: , da bosta s curotm lahko auspuhe šraufala :kva2:

Za dobro gazelo bi pa tud jest gumo skuru. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek, men se zdi , da sva se midva že enkrat dogovarjala za en pir(slike iz corleoneja) pa te pol ni blo, zato me pa letos najd, da poplačam dolg :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najnovejša informacija -

V soboto med 12. in 16. uro bo organiziran tudi 1. road book po okoliških krajih dežele cvička.

Start bo izpred diskoteke Africa v Trebnjem, road book pa dobite ob prijavi, ki pa bo brezplačna.

Vozi se na lastno odgovornost in po predpisih CPP.

Na koncu bodo lepe nagrade, na podlagi katerih kriterijev, pa odgovorni trenutno še debatirajo.

Vljudno vabljeni vsi, ki uživate v pogledih na zanimivo Dolenjsko pokrajino z motoristične perspektive.

Dodatni INFO sledi ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lovsin bo torej spet zavijal tiste stare komade.Vsi komadi so precej stari in od takrat nimajo nic

novega.Je bil zadnjic na fire group v Ivancni Gorici in sem ne vem kolikokrat slisal tisto...Slovenija gre naprej :headbang: Jok gre :devil: :BUA: Edina svetla tocka je bil striptiz-upal sem da bo Pia, pa sta bile Jasmina in Barbytudi zelo.. :whistle: Fantje iz kluba so se potrudil,da je bilo vse ok.Skratka bilo je v redu.

post-3091-1179352296_thumb.jpg

post-3091-1179352317_thumb.jpg

post-3091-1179352334_thumb.jpg

post-3091-1179352362_thumb.jpg

post-3091-1179352385_thumb.jpg

post-3091-1179352405_thumb.jpg

post-3091-1179352874_thumb.jpg

post-3091-1179352906_thumb.jpg

post-3091-1179352933_thumb.jpg

post-3091-1179352963_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lovsin bo torej spet zavijal tiste stare komade.Vsi komadi so precej stari in od takrat nimajo nic

novega.Je bil zadnjic na fire group v Ivancni Gorici in sem ne vem kolikokrat slisal tisto...Slovenija gre naprej :headbang: Jok gre :devil: :BUA: Edina svetla tocka je bil striptiz-upal sem da bo Pia, pa sta bile Jasmina in Barbytudi zelo.. :whistle: Fantje iz kluba so se potrudil,da je bilo vse ok.Skratka bilo je v redu.

[/quote

lovšinovi komadi so res stari, pa vendar še vedno odlični in tud vedno bodo. :OK:

in kaj ima Pia tko novga, da bi bilo potrebno navdušenje ob njenem striptisu? :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol moraš pa kar vse zbore spljuvat, saj skoraj vsi bandi špilajo(večinoma) stare komade, ki smo jih že stokrat slišal, pa vseeno žuramo na njih. lovšin je pa naredu vrhunski žur v ivančni tako da :OK: . se mi pa čudn zdi :hmm: , da si nehal forsirat tisto tvojo nino in se zanimaš za pio. ja pri nas je bila že neštetokrat videna na zborih in privat žurih, zato smo se letos odločili za spremembo :afro1: , tako da žal je tud pri nas ne bo. sicer pa ne vem, al si hotel fante iz fire group pohvalt al skritizirat. enkrat praviš, da je bil striptiz edina svetla točka, pol da je blo vse fajn :hmm: . kakorkoli men je blo fajn v petek in soboto, pa tud, če bi cd- je vrtel pa napihnjeno ančko slačil :lol1: . no pa brez zamere g. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ,samo Lovsina sem pokritiziral,ker res nima nic novega glede na to,da bend se obstaja?'Tudi jaz imam rad vecinoma stari rock,ki se ne ponavlja oz dokler je bend aktiven ne sme zivet na lavorikah ampak mora ustvarjat.Od Janis Joplin ne mormo pri

akovat novih komadov,ker jo zal ni vec,tisti ki pa so zivi??pa lahko naredijo kaj novega.?Fire Group pa sploh ne mislim kritizirat,kakor ne tudi druge klube. :yes: Vsec mi je,da naredijo zurke,ki so res dobre. :yea1:

Se slisimo,ko se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jst tut pridem mau pogledat verjetno (če se bo dragemu pa kolegom dalo it tja, seveda) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jst tut pridem mau pogledat verjetno (če se bo dragemu pa kolegom dalo it tja, seveda) :)

če prideš brez dragega in kolegov bomo še bolj vesel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!