Skoči na vsebino

Bela barva za "gume"


Kleemen

Priporočene objave

Mene pa zanima če obstaja prow posebna barva za barvanje napisa na gumi (naprimer michelin) da se ga bolj vidi...oz. za lepši izgled..a to lahko gor pobarvam kar z navadno belo barvo al pride prow kaka posebna za to? :)

Upam da me razumete kaj mislm in če je že ta tema odprta se opravičujem :worship:

Hvala za odgovore ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da pobarvat z ediksom, sam ni zlo obstojno. Dobijo se pa posebni flumastri za to. Ne vem pa kje pa za kolk €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da pobarvat z ediksom, sam ni zlo obstojno. Dobijo se pa posebni flumastri za to. Ne vem pa kje pa za kolk €

V louis.de se mi zdi da se dobijo posebni flomastri..sam jst ne bi zdej prow tega kupoval :BUA: sam me zanima če bi se dalo kar z navadno barvo(tessarol :D )kok časa bi približno držalo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši na motor, katere gume ima. Bo lažje prebrat, ker se ni treba sklanjat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probi dobit tiste barve k jih majo cestarji za zebre pa un sranje(stop znaki na tleh),k ful drsi pol k je dž! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel tisti flumaster. 9 DM pri HG. Je bil v redu, barva dokaj obstojna, čez čas rahlo porumeni. Posuši se v pol ure. Isti efekt pa dosežeš z modelarskimi barvami, samo ni pa tako enostavno, kot s flumastrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule je že tema o tem..........
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to ni isto

on je mislu da bi sam napise obarvu

ne pa cel rob :evilgrin:

Tako je ja ;) uno mi ni lepo da maš cele bele gume-robe mislm no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sm pobarval to z čist navadnim sprejem,ki sem ga naspreju v posodico pol sm pa majhn čopič ogulu,da je blo na njem čist mal dlak.Nato pa sem pribljižno 2 uri zelo natančno in počas barval črte od napisa in ne cel napis. .)

Slike sledijo morem dobit fotoaparat morda že jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sm pobarval to z čist navadnim sprejem,ki sem ga naspreju v posodico pol sm pa majhn čopič ogulu,da je blo na njem čist mal dlak.Nato pa sem pribljižno 2 uri zelo natančno in počas barval črte od napisa in ne cel napis. .)

Slike sledijo morem dobit fotoaparat morda že jutri.

a sam črte od napisa :naughty: to mora pa lepo zgledat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dodajam obljubljene slike.

[attachmentid=96719]

[attachmentid=96720]

[attachmentid=96722]

[attachmentid=96723]

Lp Danijel

post-9197-1178391937_thumb.jpg

post-9197-1178391945_thumb.jpg

post-9197-1178391953_thumb.jpg

post-9197-1178391962_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waaa..zakon zgleda :OK: :OK: a kdo ve kako bi naredu rumeno črto po robu feltne..podobno kot maš ti Dani sam da bi bla rumena pa po robu feltne..a to pride kak poseben trak al se pobarva?

LP,Klemen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trakci se kupijo...

Aja, kok pa je to poceni??A se ne odlepi dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne menda se ne odlepjo ti bom poslu link na pm od spletne trgovine ko prodaja te trakce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dodajam obljubljene slike.

Lp Danijel

danixxx za tole pa res kapo dol :worship: Verjetno maš jeklene živce :D Da je napis cel pobarvan to mi ni všeč ampak tvoja verzija je pa ubijalska,jest bi pomoje gumo trikrat pojedu umes k nimam ravno živcov zato :xx: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mu poslu link :D

Hvala DIESEL ;) :OK: zakon stran .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te trakce sm tut js kupu pri Nitro ampak pazi jih je zelo zajeban nalimat,ker dobiš ravni trak linija po felgi pa je usločena tak da ti priporočam da uzemeš felgo dol ,ker boš lažje nalimu gor. .)

Glede napisa pa takole :tut sam sm že skor pregriznu gumo,ko sm delu ampak ko enkrat začneš morš končat tak da kr pogumno na delo.Se splača ker dobr zgleda. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!