Skoči na vsebino

8.moto zbor M.K. KROKAR


jerryspringer

Priporočene objave

uf tle bo pa še zanimiu :OK:

no sj tu ne dvomim... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ob kaki uri bo jutri panoramska vožnja in kje bo potekala :D iz Cerknice(dolenja vas) kam vse se gre..ob kaki uri začne..

Pridemo 98% ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol ne bom zvedu ob kaki uri bo panoramska vožnja na mk krokar jutri?pa kje bo potekala me tud zanima

hvala usem za info ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol ne bom zvedu ob kaki uri bo panoramska vožnja na mk krokar jutri?pa kje bo potekala me tud zanima

hvala usem za info ;)

ZIO

Bil v petek za par minut tam, nekako ob pol štirih naj bi se štartalo in šlo se čez Podslivnico do Begunj sledi obvezen postanek .) in nazaj na "Kozuc" :devil: . Upam, da sem prav slišal, da me ne bo kak Krokar za ušesa :rolleyes:.

BATko se vidjamo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZIO

Bil v petek za par minut tam, nekako ob pol štirih naj bi se štartalo in šlo se čez Podslivnico do Begunj sledi obvezen postanek .) in nazaj na "Kozuc" :devil: . Upam, da sem prav slišal, da me ne bo kak Krokar za ušesa :rolleyes:.

BATko se vidjamo :OK:

aha tnx .)

prvič slišim za te kraje :D pol ob 15.30 štart z Dolenje vasi :OK:

se vidimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je! panoramska ob 15:30 gre se pa na brezje begunje cerknica postanek v debelmu baru pa nazaj! vse skup 10 kilometrov! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa glihkar pršu z MK Krokar..sm šel dol po makadamu in glih na koncu makadama kjer je asvalt..je en mali ovinek..grem ene 60-70km/h nč ne polagam fuk sm že na tleh :angry: še sreča da sm cel.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem da ste nas obiskali! upam da ste se imeli super, vsaj toliko kot smo se mi imeli v vaši družbi!

hvala! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!