Skoči na vsebino

mk panthers 07, Ljubečna pri Celju


kiki89

Priporočene objave

Ali se bo dalo letos dobiti tudi uniona...

brata šrot ne pustita ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brata šrot ne pustita ! :evilgrin:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz tud pridm in to u petk in soboto.

Fantje iz Ljubečne, če me slučajno spet zasačte na odru z striptizeto, me dol zjagite, da nam mela pol naslednga dne spet tazga moralnga mačka, da bi tanajraj... :headbang: JASNO!!!!!!!!! Aja a kdo ve, če moja spolesalka Jasmina tud pride :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz tud pridm in to u petk in soboto.

Fantje iz Ljubečne, če me slučajno spet zasačte na odru z striptizeto,

:yea1:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej štala ne bom mogel pridet ,mogoče zvečer za kaki 2 urci (5-6) pirov in nazaj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz tud pridm in to u petk in soboto.

Fantje iz Ljubečne, če me slučajno spet zasačte na odru z striptizeto, me dol zjagite, da nam mela pol naslednga dne spet tazga moralnga mačka, da bi tanajraj... :headbang: JASNO!!!!!!!!! Aja a kdo ve, če moja spolesalka Jasmina tud pride :naughty:

to bo pa bolj teško :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a striptiz je u petek al soboto?

pa ob kulkih polnoči? :evilgrin:

:winkiss:

VREME BO

Jutri bo sprva pretežno jasno, čez dan bo od zahoda oblačnost naraščala. Popoldne bodo krajevne plohe in posamezne nevihte, bolj verjetne v zahodni in osrednji Sloveniji. Največ sončnega vremena bo v vzhodni Sloveniji. Ponekod bo pihal jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 5 do 11, ob morju 13, najvišje dnevne jutri od 19 do 25 stopinj C.

Obeti:

V soboto in nedeljo bo spremenljivo do pretežno oblačno. Predvsem popoldne bodo nastale plohe in nevihte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde če bo vreme zdržal pride pa še mogoče js pa moj ego.

Jezen in slabe volje sem. Pravkar me je vsulo v Celju - tako da me ne bo. Motor bo rabil manjše popravilo ampak kaj večjega ne bi smelo bit. Grrr :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezen in slabe volje sem. Pravkar me je vsulo v Celju - tako da me ne bo. Motor bo rabil manjše popravilo ampak kaj večjega ne bi smelo bit. Grrr :headbang: .

tebi videt ni hudega, kar je najvažnejše :grim sicer pa lahko tudi peš prideš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezen in slabe volje sem. Pravkar me je vsulo v Celju - tako da me ne bo. Motor bo rabil manjše popravilo ampak kaj večjega ne bi smelo bit. Grrr :headbang: .

važno, da si ti cel........

Zdrawc , a gremo jutri......sam jaz z avtom :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc , a gremo jutri......sam jaz z avtom :headbang: :headbang:

ne wem če........mi bmo šli v soboto, daj ko golažijada odpade :whistle:

pa v soboto mam še enga dela zjutraj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Tatjana kva pa motor ?? :whistle: A počiva :cry: :smoke:

nič ne počiva, samo napovedujejo dež............ :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

boljš streha na glavi kot mokra rit........ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ne počiva, samo napovedujejo dež............ :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

boljš streha na glavi kot mokra rit........ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Vse je to del tega cirkusa na dveh kolesih

s konji pod ritjo :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je to del tega cirkusa na dveh kolesih

s konji pod ritjo :naughty: :naughty: :naughty:

ja, ja ti kar bodi moker, če mi ni treba ne bom..................saj veš, me je prvo sezono preveč pralo, pa sem vsa revmatična...... leta......... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

a vi greste :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezen in slabe volje sem. Pravkar me je vsulo v Celju - tako da me ne bo. Motor bo rabil manjše popravilo ampak kaj večjega ne bi smelo bit. Grrr :headbang: .

Js sm te vidu, u krožnem ne? Posnetek mojga padca, tak da vem kak je...

Sm se že vstal, pa do tebe mislu, pa sm vidu da si že pobrav vse, pa da si uredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm te vidu, u krožnem ne? Posnetek mojga padca, tak da vem kak je...

Sm se že vstal, pa do tebe mislu, pa sm vidu da si že pobrav vse, pa da si uredu...

Ja to sn bil js. Glih sn se na eno pijačo pelo iz Top mota in sem bil še ves razpez. Hvala bogu za jakno vsaj. Mogoče mi boš ti lahko pojasno, kaj je blo narobe, ekr js nimam pojma kaj se je godil. Kr naenkrat sn bil na tleh. Pa glih prej sn se hvalil kolegu, da mam že 20k na tem motorju in ga mam v malem prstu. Čez 5 min sem pa že na tleh. (pozabil nekje potrkat na les). Pošlji na PM, da ne bomo preveč offtopic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče mi boš ti lahko pojasno, kaj je blo narobe

prdvidevam gladek asfalt, ker je na nekaterih odsekih prava pi.darija :headbang: in je treba pelat po jajcih ne z jajci :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!