Skoči na vsebino

mk panthers 07, Ljubečna pri Celju


kiki89

Priporočene objave

ufff fletn je blo ja :whistle: :D zdej grem pa mal spat :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff fletn je blo ja :whistle: :D zdej grem pa mal spat :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

kaj lepega sanjaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim se pa je res neki dogajal. :whistle:

Celo danes zjutraj se baj je dogajalo, ko je očitno še "včerajšnja" gdč. menda s svojim lepotcem pometla še ene druge 4 ali 5 motorinotov parkiranih na prizorišču. Baje da so revo odpeljali v bolnico :alien1:

Sem samo informacijo dobil videl pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo danes zjutraj se baj je dogajalo, ko je očitno še "včerajšnja" gdč. menda s svojim lepotcem pometla še ene druge 4 ali 5 motorinotov parkiranih na prizorišču. Baje da so revo odpeljali v bolnico :alien1:

Sem samo informacijo dobil videl pa ne.

a je kaj čudnega, saj še čudno, da niso koga ubili, ker so vsi med folkom žgali gume in celo z avti so se ganjali noter... :SS :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kaj čudnega, saj še čudno, da niso koga ubili, ker so vsi med folkom žgali gume in celo z avti so se ganjali noter... :SS :headbang: :headbang:

ej to ni nič, pištole bo treba začeti nositi na take zbore, ker gostitelji kar tolčejo po folku in seveda branijo svoje prijatelje, sem videl na lastne oči...... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa druga plat medalje :alien1:

za tako medaljo - raje doma spim......saj je veliko zborov, kjer je mir in lepo, brez pizdarij, tako, da mislim, Bicikl, ja se strinjam s tabo :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ne bi rajš o svetlejši plati pogovarjali

evo ms banda :winkiss:

Blažen med ženami :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je blo.... mnda.... :drunk: zobe sm vse domov prnesu... :010

fajn, no eni jih niso.............. :fight1: :angry: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm očitno sem dovolj zgodaj odpeketal domov. Hja jeba je, ko se začnejo pizdarije dogajat. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne pizdarije? :unsure:

raj ne komentiram, k se mi je neki folka totalno zamerlo. to je blo v petek...

brezveze... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj ne komentiram, k se mi je neki folka totalno zamerlo. to je blo v petek...

brezveze... :angry:

preverjeno zakaj je bilo tako, mislim, da se nisem nič zmotila kar sem rekla....... :krneki: :krneki: :krneki:

vse pride prav ob svojem času tudi za te stvari......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalostno, da se gredo neko fensi organizacijo in sami sebe ne znajo obvladati, kaj šele druge.....

tati, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalostno, da se gredo neko fensi organizacijo in sami sebe ne znajo obvladati, kaj šele druge.....

OK OK, kaj ste imel v petek, ne vem... jest sm bil v soboto. Samo kaj pa sploh pričakujete od motozbora? Folk, pijača, zabava... to je to .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!