Skoči na vsebino

mk panthers 07, Ljubečna pri Celju


kiki89

Priporočene objave

OK OK, kaj ste imel v petek, ne vem... jest sm bil v soboto. Samo kaj pa sploh pričakujete od motozbora? Folk, pijača, zabava... to je to .)

sej to smo tud mi prčakovali... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh....jebat ga post-5241-1180946871.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OK, kaj ste imel v petek, ne vem... jest sm bil v soboto. Samo kaj pa sploh pričakujete od motozbora? Folk, pijača, zabava... to je to .)

Sam veš, moja babi je pa teb zamerla fuuul. Da nisi prišel probat njenga zdravila k naši mizi... Neodpustljivo... :wacko: :nono: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam veš, moja babi je pa teb zamerla fuuul. Da nisi prišel probat njenga zdravila k naši mizi... Neodpustljivo... :wacko: :nono: :grrr

tvoja babi ma mal velko dozo :krneki: :whistle: :whistle: :D :D :D dobr da ste mel uno vodo zravn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OK, kaj ste imel v petek, ne vem... jest sm bil v soboto. Samo kaj pa sploh pričakujete od motozbora? Folk, pijača, zabava... to je to .)

brdavs - ne bodi pameten, ker nisi bil prisoten........ :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi že en napisal kaj je blo? vsi neki ono tretje, oh in sploh po ovinkih, naj se nekdo razfuka pa poteši firbčnost ostalih motosvetovcev, ki smo odšli prezgodaj domov ali pa jih ni bilo tam :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi že en napisal kaj je blo? vsi neki ono tretje, oh in sploh po ovinkih, naj se nekdo razfuka pa poteši firbčnost ostalih motosvetovcev, ki smo odšli prezgodaj domov ali pa jih ni bilo tam :alien1:

ni nič za komentirati, samo to lahko napišem, da sem imela zbor v Celju kot nekaj boljšega, edini zbor na katerega sem šla vsako leto - 6. zbor, 6-tič sem bila, ker nisem mogla v soboto, sem šla v petek in potem............

doživela toliko PRIMITIZMA, da upam, da ga ne bom nikoli več..... :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bil v soboto in je še kar blo, res da v primerjavi z lani že to dovolj pove da je bilo lani skoraj 2x več motoristov. Letos nekako ni zaživelo vse skupaj :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klinc pa tak moto zbor....

ja,ja pištole so v modi..........po ta novem, če ne pa pesti pojejo...... :krneki: :krneki:

bil pijan, videl pa vseeno vse - žalostno, pa taki zbori........... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bil v soboto in je še kar blo, res da v primerjavi z lani že to dovolj pove da je bilo lani skoraj 2x več motoristov. Letos nekako ni zaživelo vse skupaj :)

lp

nekateri smo pa raj 50 eur raskirali pa šli na maidne-verjetn je tud zarad tega blo manj folka, ker je blo na maidnih ful dost bikerjev. ja, ja, maidni... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,ja pištole so v modi..........po ta novem, če ne pa pesti pojejo...... :krneki: :krneki:

bil pijan, videl pa vseeno vse - žalostno, pa taki zbori........... :devil:

jebeno, ja :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri smo pa raj 50 eur raskirali pa šli na maidne-verjetn je tud zarad tega blo manj folka, ker je blo na maidnih ful dost bikerjev. ja, ja, maidni... :worship:

sem okleval med iti na maidne / iti na motozbor. No na maidnih me ni bilo, mogoce mi je malo žau po drugi strani sem se imel pa na zboru tudi lepo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem okleval med iti na maidne / iti na motozbor. No na maidnih me ni bilo, mogoce mi je malo žau po drugi strani sem se imel pa na zboru tudi lepo :rolleyes:

če ne drugega, si ti na zboru pil pol ceneje, kt pa mi na maidnih (za inf: pir je biu 3 eur!!!)

pa to smo še bli vsi razočarani, k so po uri in pol maidni šli dol, kt d jih boli za folk-sej jih itak, sam vseen-maidni so le maidni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa šli na maidne

smo se meli fajn ane?! :yea2:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo se meli fajn ane?! :yea2:

si bil?

ja, fenomenalno je blo, kljub vsemu, kar sm zgori napisala (pir pa te zadeve). pa vseen še bomo šli!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam veš, moja babi je pa teb zamerla fuuul. Da nisi prišel probat njenga zdravila k naši mizi... Neodpustljivo... :wacko: :nono: :grrr

Jest sm bil pri vaši mizi... samo tebe ni blo nikjer :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brdavs - ne bodi pameten, ker nisi bil prisoten........ :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Še sreča za druge... :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ni biu slab zbor. itak se pa vedn najde kaka budala ko dela sraje. panterji so pa čist uredu! :worship:

so, so dokler se............. :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!