Skoči na vsebino

mk panthers 07, Ljubečna pri Celju


kiki89

Priporočene objave

sploh ni biu slab zbor. itak se pa vedn najde kaka budala ko dela sraje. panterji so pa čist uredu! :worship:

očitn ne poznaš panterjev oz. jih poznaš sam tolk, k se vozjo pa veš, d majo zbor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je blo.... mnda.... :drunk: zobe sm vse domov prnesu... :010

Kaj niso imeli odpirača za flaše... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj niso imeli odpirača za flaše... :lol1:

sm iz piksn pil. flaša je prenevarna zame...

sm iz piksn pil. flaša je prenevarna zame...

pa še fouš zrak mi vleče zravn k mam širok nasmeh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam veš, moja babi je pa teb zamerla fuuul. Da nisi prišel probat njenga zdravila k naši mizi... Neodpustljivo... :wacko: :nono: :grrr

men pa zihr ni zamerla :whistle:

sam za u nasledno dej raj kak procent švohej prnes,to je blo vsen mal prehudo

sam muske je blo pa kmal konc :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

časi ko je bil Plemi predsednik so minili, s tem se je tudi vse drugo spremenilo..... :evilgrin: :evilgrin:

Tru, tru ... Tati! Eno je barve nosit, drugo pa se obnašati ... včasih pa to ne gre skupaj!

Škoda da sva se kiksnla, bi ti z veseljem enega :004 pripopal. Saj toj ne bi bil hud :evilgrin:

:wub: Icy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitn ne poznaš panterjev oz. jih poznaš sam tolk, k se vozjo pa veš, d majo zbor...

še prevč jih poznam. mam familijo not zato pa vem kak so!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitn ne poznaš panterjev oz. jih poznaš sam tolk, k se vozjo pa veš, d majo zbor...

še prevč jih poznam. mam familijo not zato pa vem kak so!

aja, pol pa logično-vsak zagovarja svoje, ne da bi se vprašal, če se sploh splača in če je pravično...žalostno :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je sploh blo? zgleda, da sm prehit u lj krenu :evilgrin:

sam izpade primitivcev si zamudu, k so se, d se pač neb zamerl kakemu klubu, spravl na nas, k nismo pr nbenmu klubu, in nam naredl sranje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk bi nehali......

je pač prišlo do konflikta, wroče krvi in posledično fajta..........veselica :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk bi nehali......

je pač prišlo do konflikta, wroče krvi in posledično fajta..........veselica :whistle:

Zdrawc,pa ja ni kdo od vaših fasal.Ker kolkr vas poznam,niste glih za andu delat prej nasprotno. :unsure:

Sm bil na Meidnih,pa zato nisem pršu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk bi nehali......

je pač prišlo do konflikta, wroče krvi in posledično fajta..........veselica :whistle:

Ni ta prave veselice brez dobrga AUFBIX-a :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam jamrate...

Lani so bile glavna atrakcija ter kamen spotike pištolca, dve, štir v Dupleku. Pol ste se malo umirili, zdaj pa bo pol leta, do kakega Winter partya govora o tem? A noben od vas ni še nikol gledal serij Renegade, Mad Max,...

Ja, je res da taki "incidenti" vržejo slabo luč na taka zbiranja, ter s tem posledično tudi za kakega laika- na celotno moto-vozeče ljudstvo. Me pa zanima, kaj zaboga ste počeli tam vsi, ki ste ful zgroženi nad petkovim dogajanjem, še v soboto, pa mogoče v nedeljo? Zakaj pol sploh rinete nekam, kjer do dna poznate klubsko sceno tega, ali kateregakoli kluba? Čudno, da se od vas ni noben fajn mel. Jaz osebno če se mi kje kaj zameri ne bom tam še dan ali dva... Naj povem, da me ni bilo tam v petek, nevem za kaj je šlo, ne poznam povoda in nimam pojma kdo je komu zbil zobe.

Vem pa, da je bil stric, ki je prodajal bone ful prijazen; da so bili fantje pri nam najbližjem šanku potrpežljivi z nami; da smo peli in plesali; da ni noben nobenga grdo gledal. Mogoče pa smo bili samo pr naši mizi, pa še pri kateri, taki, ki smo se prišli družit/ srečat z istomislečimi, zabavat ob pijači in glasbi. Ka pa vem, mi (ja, lahko povem v množini) smo se meli fajn in drugo leto spet pridemo.

V tem postu bi moralo bit veliko smajlov, ki bi najbrž omilili tematiko, vendar se mi jih ne da nametet not.

peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greenninja se strinjam s tabo usi vidjo sam slab kar je blo pa uredu pa noben ne pohvali. ko drgač je bla pa čist fajn žurka pa uredu folk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc,pa ja ni kdo od vaših fasal.Ker kolkr vas poznam,niste glih za andu delat prej nasprotno. :unsure:

Sm bil na Meidnih,pa zato nisem pršu.

METAL4EVER........ ti jih sploh ne poznaš............so glavni pretepači, Zdrawc pa sploh, jaz jih pa še zagovarjam in

ščitim...........in sploh ne vem kakšni razbojniki so, pa še jaz zraven......... :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo folk trudmo se da naredimo fešto da bi blo vse v nulo.

In potem v med toliko naroda pride do sranj.., pa je vse narobe.

O pretepačih pa takole kje ali kdaj se je zgodilo da da so Panterji kerga napadli.

Kdo pa pride na našo fešto sra.. iskat pa gre tudi po hitrem postopku iz nje in tudi v bodoče bo tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo folk trudmo se da naredimo fešto da bi blo vse v nulo.

In potem v med toliko naroda pride do sranj.., pa je vse narobe.

O pretepačih pa takole kje ali kdaj se je zgodilo da da so Panterji kerga napadli.

Kdo pa pride na našo fešto sra.. iskat pa gre tudi po hitrem postopku iz nje in tudi v bodoče bo tako.

Evo, spet samo komentar na kritike posameznikov. Kaj pa: Nas veseli, da ste se nekateri imeli noro fajn? :closedeyes:

Jebe*a država šinfatorjev.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!