Skoči na vsebino

mk panthers 07, Ljubečna pri Celju


kiki89

Priporočene objave

Pa kaj ti je no ninjika. Glej saj nas je veliko napisalo, da smo se imeli fajn. Razumem pa tudi tiste, ki se zaradi kakšnega dogodka niso imeli fajn. In če bi ti mela pizdarije tudi dvomim, da bi pisala tukaj, da si se imela enkratno noro dobro ampak, da sedaj pa rabiš obisk pri zdravniku.

In če je šlo tukaj za zagotovitev varnosti na neki prireditvi se mi tudi zdi pravilno, da se to pove. Če ne drugače za zagotovitev, da se v prihodnje takšne zadeve pač ne bodo dogajale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti je no ninjika. Glej saj nas je veliko napisalo, da smo se imeli fajn. Razumem pa tudi tiste, ki se zaradi kakšnega dogodka niso imeli fajn. In če bi ti mela pizdarije tudi dvomim, da bi pisala tukaj, da si se imela enkratno noro dobro ampak, da sedaj pa rabiš obisk pri zdravniku.

In če je šlo tukaj za zagotovitev varnosti na neki prireditvi se mi tudi zdi pravilno, da se to pove. Če ne drugače za zagotovitev, da se v prihodnje takšne zadeve pač ne bodo dogajale.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti je no ninjika. Glej saj nas je veliko napisalo, da smo se imeli fajn. Razumem pa tudi tiste, ki se zaradi kakšnega dogodka niso imeli fajn. In če bi ti mela pizdarije tudi dvomim, da bi pisala tukaj, da si se imela enkratno noro dobro ampak, da sedaj pa rabiš obisk pri zdravniku.

In če je šlo tukaj za zagotovitev varnosti na neki prireditvi se mi tudi zdi pravilno, da se to pove. Če ne drugače za zagotovitev, da se v prihodnje takšne zadeve pač ne bodo dogajale.

Nimaš prav. In če že zdravnike omanjaš- če se jim je toliko kaj zamerilo, če je bila njihova varnost ogrožena, ja pi*da a so tri dni tam stali, ker jih je zanimalo kako dolgo rabi rešilc da do tja pride?!? In za razsvetlitev- take stvari so se in se bojo tudi v nadaljnje dogajele. To veš ti prav tako kot jaz. Se mi pa zdi skrajno bedno, da se en tak halo zaganja zarad nekega chicken-fighta, ki se po vsej verjetnosti ogroženo-se-počutečih pisarjev tule, najbrž ni niti malo tikal.

Tebi če se kaj oz. kje ne dopade- a ostaneš tam čez vikend? Mislim, da ne.

In ker si zgoraj tudi napisal, če bi jaz mela tam pizdarije- do nobene osebe tam ne gojim zamere, kakor tudi oni do mene ne, tak da ni lih izjava na mestu, SPLOH PA zakaj nekdo rine tja, kjer je kdo s kom ima kake konflikte. Ne gre za provokacijo? :naughty:

p.s.: Gremo v Žiri? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Tale :worship: mi ni lih razumljiv. Če povzamem: :worship: za to, ker je par oseb vidlo nek "pretep" pa se je ostalih 450, ki so zanjga zvedle počutlo ogrožene?

SE pa opravičujem, če je kera od nergajoče pisočih osebkov z dotičnega zbora dobila po kljunu. Pol ve tudi za povod le tega. In tudi svoj prinos k temu. Je tako? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE pa opravičujem, če je kera od nergajoče pisočih osebkov z dotičnega zbora dobila po kljunu. Pol ve tudi za povod le tega. In tudi svoj prinos k temu. Je tako? :rolleyes:

Kot sem bil obvescen, je bil "tepen" civilist, ker je bil prepameten. 'nuff said!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem bil obvescen, je bil "tepen" civilist, ker je bil prepameten. 'nuff said!

Pa menda niste mene tepli... :winkiss: ko sem Uniona pil... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale :worship: mi ni lih razumljiv. Če povzamem: :worship: za to, ker je par oseb vidlo nek "pretep" pa se je ostalih 450, ki so zanjga zvedle počutlo ogrožene?

SE pa opravičujem, če je kera od nergajoče pisočih osebkov z dotičnega zbora dobila po kljunu. Pol ve tudi za povod le tega. In tudi svoj prinos k temu. Je tako? :rolleyes:

Mislim, sam tako preberem, da je Kec napisal jasno svoje mnenje in se z njim strinjam.

Sem proti posploševanju.

Če je blo 1000 folku fajn je prav da to napišejo in če sam enemu ni blo ma taisto pravico

Naj pa seveda, kolikor se le da, objektivno pove tudi zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti je no ninjika. Glej saj nas je veliko napisalo, da smo se imeli fajn. Razumem pa tudi tiste, ki se zaradi kakšnega dogodka niso imeli fajn. In če bi ti mela pizdarije tudi dvomim, da bi pisala tukaj, da si se imela enkratno noro dobro ampak, da sedaj pa rabiš obisk pri zdravniku.

In če je šlo tukaj za zagotovitev varnosti na neki prireditvi se mi tudi zdi pravilno, da se to pove. Če ne drugače za zagotovitev, da se v prihodnje takšne zadeve pač ne bodo dogajale.

Kec - :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec - :worship: :worship: :worship: :worship:

Si ti dobila po kljunu?

Ne, šala, saj me ne zanima. Jaz vem, da jaz nisem, pa KeC ni, pa da se je TUDI ON mel prav fajn.

Lp. .)

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko človek bere to temo (vsaj zadnjih par strani) bi si lahko mislo da je to bil neki "fajt dogodek" :chase: :fight1: :evilgrin:

No jaz sem se v soboto imel prav fajn in ni bilo stvari, ki bi jo moral pograjat :worship:

Je pa se mi dopalo, ko je bend vrezal Golico :yes: :grim, kaj pa vam :hmm: ;)

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti dobila po kljunu?

Ne, šala, saj me ne zanima. Jaz vem, da jaz nisem, pa KeC ni, pa da se je TUDI ON mel prav fajn.

Lp. .)

tudi jest jih nisem pa sem bil petek in soboto tam in sem se mel fajn,golica :beer2: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti dobila po kljunu?

Ne, šala, saj me ne zanima. Jaz vem, da jaz nisem, pa KeC ni, pa da se je TUDI ON mel prav fajn.

Lp. .)

tut jaz sem se mel fajn pa zgleda da zamudil kar je blo lahk pa rečem da kar kol se je dogajalo tam da pač ni lepo za tiste ki so se niti za klub ki ga predstavlajo al pa motoriste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

petek in sobota bila FENOMENALNA!!!

Vse pohvale Organizatorjem :naughty:

motoristom za burnoute & ostale norčije :worship:

vsem ki ste karkoli naredili zanimivega... :winkiss:

Ko pa berem temo da se nekaj zgodilo pomoje kar sem razbral da jih je edn po čalugal dobil

Moje mneje: Si je že zaslužil :whistle:

Zaradi tega ni treba zato slabo luč na use metat

Bilo je lepo :alien1:

post-15479-1181061337_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kiki89
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem bil obvescen, je bil "tepen" civilist, ker je bil prepameten. 'nuff said!

Demantiram izjavo, ker sem imel napacne informacije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh no, kva pa je to če se mal "počohajo"...k da drugje se pa ne,...in na veselicah, in v diskačih, in povsod...en mal bl konflikten osebek in že poči :trance_33_sleep: se pa popolnoma strinjam, take je treba kuj odstranit iz prizorišča :alien1:

no ja men je ostal zbor v zlo dobrmu spominu,...še zmert eden najbolših zborov pr nas :worship: mogoče se je letos folk mal dežja ustrašil in je blo posledično mal manj folka, kt lani...no pa še Maidni so bli v LJ,...ampak men je blo kul :) in tud drug let pridemo kej popit, pojest in skurit :evilgrin:

P.S. mimogrede,...motozbor brez asfalta ni taprav motozbor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demantiram izjavo, ker sem imel napacne informacije!

včeraj se ti dala 3 :004 :004 :004 :004 :004 , danes pa še :004 :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bojim, da bi jih lahko tudi ti................ :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Lepo da te skrbi.. :winkiss: :wub: :winkiss:

:grrr

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!