Skoči na vsebino

zbor mk FIREGROUP


peter1

Priporočene objave

Peter, ampak cigani so ti bli pa zgleda res pri srcu k si jih tok sliku :P

Z dragim sva bla v petek z motorjem -> je blo bl švoh vse skupi. Več avtomobilov kot motorjev, pa bolj mrtvo je blo vse skup. Še dobr da je Filip svojga suzukija navijal, pa njegov kolega z vectro nažigal :lol1:

V soboto sva pa bla z avtom -> bolš :OK: Več folka, ciganov je blo tok, da kamorkoli si se obrnu si jih mel pred sabo :kva2: vzdušje blo neprimerno boljše kot v petek. So vsaj navijal motorje, kuril gume :D

Sam zanima me kaj je s tistim motorjem, k ga je un model tok nažigal, da je imel cel ror žareč :slap: Kaj alkohol dela :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa na kakšno cigico oko vrgel...? A kaj se je zgodilo s tistim bajkom, z rdečimi rori? Še malo, pa se bo pojavil oglas, da se prodaja motor z malo prevoženimi kilometri, lepo ohranjen... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..no ja v petek se niti ni kej dost dogajal..sicer pa tut nism bla kej dost cajta tam, sm se šla rajš mal z ninjo (na zadnjem sedežu) :) vozit, oz. mau v Ivančno pogledat in je tam več dogajal :D ..Drugač pa super da je sploh kakšen tak moto zbor v naših koncih. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!