Skoči na vsebino

Srečanje-vožnja Honda CBF 500, 600 in 1000


HONDAMANIA

Priporočene objave

NO? A gremo? :?

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bi se lahk zmenil, za eno na izi srečanje, pa ena skupinska vožnja pa velik fotk.... :OK:

Vsi ki imajo (imamo) Hondo CBF 500, 600 in 1000 ccm bi se lahk dobil, kje in kdaj?

Dejmo zbrat (napisat vsak svoje) predloge in mnenja ter vse zainteresirane, ki bi se pridružli v čim večjem številu (sami ali pa, še bolje, s sopotnicami)!!

Pa bom kar jaz prvi dal predlog:

SOBOTA, 19.05.2007, zjutraj enkrat se dobimo na TROJANAH, vsak poje en krof, pa kafe, sok, čik, (po želji pač)...... pol pa proti Kamniku, čez Černivec, Logarska, Pavličevo sedlo, Jezersko...

No, pa da vidmo zainteresirance .)

P.S.: Če ima pa še kdo boljšo idejo pa kar s črkami NA PLAN, več idej, bolje je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bi se lahk zmenil, za eno na izi srečanje, pa ena skupinska vožnja pa velik fotk.... :OK:

Vsi ki imajo (imamo) Hondo CBF 500, 600 in 1000 ccm bi se lahk dobil, kje in kdaj?

Dejmo zbrat (napisat vsak svoje) predloge in mnenja ter vse zainteresirane, ki bi se pridružli v čim večjem številu (sami ali pa, še bolje, s sopotnicami)!!

Pa bom kar jaz prvi dal predlog:

SOBOTA, 19.05.2007, zjutraj enkrat se dobimo na TROJANAH, vsak poje en krof, pa kafe, sok, čik, (po želji pač)...... pol pa proti Kamniku, čez Černivec, Logarska, Pavličevo sedlo, Jezersko...

No, pa da vidmo zainteresirance .)

P.S.: Če ima pa še kdo boljšo idejo pa kar s črkami NA PLAN, več idej, bolje je!

Men je ta ideja kar všeč. :OK: Sem zraven. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dva sva že :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk bi se zmenil, za eno na izi srečanje, pa ena skupinska vožnja pa velik fotk.... :D

Vsi ki imajo (imamo) Hondo CBF 500, 600 in 1000 ccm bi se lahk dobil, kje in kdaj?

Dejmo zbrat (napisat vsak svoje) predloge in mnenja ter vse zainteresirane, ki bi se pridružli v čim večjem številu (sami ali pa, še bolje, s sopotnicami)!!

Pa bom kar jaz prvi dal predlog:

SOBOTA, 19.05.2007, zjutraj enkrat se dobimo na TROJANAH, vsak poje en krof, pa kafe, sok, čik, (po želji pač)...... pol pa proti Kamniku, čez Černivec, Logarska, Pavličevo sedlo, Jezersko...

No, pa da vidmo zainteresirance :P

P.S.: Če ima pa še kdo boljšo idejo pa kar s črkami NA PLAN, več idej, bolje je! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tud pridružu. :D

zanimivo! bom spremljal še naprej, da vidim kdaj bo čas odhoda iz trojan( pa računajte še pot iz mb), pa kaj v primeru slabega vremena, pa koliko km cca bo ruta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!