Skoči na vsebino

Potovanje čez Bolgarijo in do Istanbula z motorjem


igorlazar

Priporočene objave

Drug teden se odpravljam z motorjem na potovanje po Bolgariji in nato še do Istanbula. Ali je kdo ze naredil to turo, in predvsem ali kdo ve kok je kaj varno jet v te kraje z motorjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor smo se pogovarjali z kolegi,ki so to ze naredili lahko recem sledece:

- ne vozi ponoci; na cesti je takrat vsa stala in ceste imajo luknje do pol metra globoke (ponekod,a jebi ga.....de nous not padu!)

- pred 3 leti si se lahko poiskal privatne sobe za malo denarja,kako je danes ne vem.

- na vsak nacin probaj cez noc motor spraviti v kako garazo ali podobno

- imej kanister za benc zraven in po moznosti vedno polnega.pred 3 leti so bile benciske sicer odprte,samo niso vse imele bencin.ce tankas na "obcestni" bencinski (aka kamion-cisterna pa pipica in en siromak zraven) obvezno filtriraj bencin! (krpa,stunf itd.),da vsaj najbolj grobo umazanijo ven spravis.

kot receno,tako je bilo se tri leta nazaj.

HMF :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism mogel kar naprej, ne da bi ti odgovoril. sej ne vem prav veliko, najvec od kolega, ki redno obiskuje Romunijo in Bolgarijo (tudi ta trenutek se nahaja tam).

Bolgarija je po njegovih besedah prav simpatična država. Za nočitve si je izbiral privatne apartmaje, kjer so tudi lastniki poskrbeli za varovanje njegovega motorja. Ceste in hrana OK (še posebej slednja), drugih težav pa ni navajal.

To je pa tudi vse kar vem.

Evo zdaj bom lažje spal. Nikoli namreč ne veš kdaj bom jaz potreboval podobno pomoč

Pa srečno pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug teden se odpravljam z motorjem na potovanje po Bolgariji in nato še do Istanbula. Ali je kdo ze naredil to turo, in predvsem ali kdo ve kok je kaj varno jet v te kraje z motorjem...

Jaz sem nekaj lani načrtoval že, pa mi časovno še ni zneslo... ta varianta še čaka... Nabavi si lonely planet, da boš kakšna poceni prenočišča enostavno našel, pa tudi mape mest so noter... fajn je, jaz vedno uporabljam te vodiče za potovanja po katerikoli državi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo, najlepša hvala za te nasvete. Kdo bi si mislil, da bom res dobil odgovor.....

Zakaj si pa mislil, da ga ne boš? Kot si verjetno opazil, mamo tuki polno pametnih in "pametnih", za vsakega se odgovor najde, bolj ali manj pameten :lol: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo, najlepša hvala za te nasvete. Kdo bi si mislil, da bom res dobil odgovor.....

Zakaj si pa mislil, da ga ne boš? Kot si verjetno opazil, mamo tuki polno pametnih in "pametnih", za vsakega se odgovor najde, bolj ali manj pameten :lol: :wink: :wink:

..seveda imaš dovolj zdrave pameti-da lahko te odgovore postaviš v prave okvirje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!