Skoči na vsebino

Si zbil motor? Ti pa si cel?


jny007

Priporočene objave

Mogoče zato ker ne sliši zvočnih opozorilnih znakov, kot so sirene, žvižg miličarja, hupe, ...

Pri zdravniškem pregledu za motorno vozilo namreč preverjajo tudi sluh :whistle:

Se polpolnoma strinjam! :grim

Kaj pa sliši voznik avtomobila,v katerem prbija muzika,tako,da se sliši 1 km pred njim in 1 km za njim? :hmm:

Vsekakor glasbo! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakršni koli komentarji izkušenih motoristov zelo dobrodošli... Ne vem na koga naj bom bolj nasikan na sebe ali na njega.... :cry: :nono: :slap: :wacko:

tudi jaz ti pri tem ne znam svetovat

vsak po svoje pač se udeležujemo cestnega prometa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se polpolnoma strinjam! :grim

Kaj pa sliši voznik avtomobila,v katerem prbija muzika,tako,da se sliši 1 km pred njim in 1 km za njim? :hmm:

Vsekakor glasbo! :P

Ravno zato je preglasna muska z zakonom prepovedana :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samo tok, da vam povem...včeraj sem prejel klic litijskega policista, ki mi je povedal da so vse raziskali in da gre za deljeno krivdo...hehe :D no skratka...kaj pa naj bi zdaj to pomenilo...dava drug drugemu kuponček...al vsak svojo škodo sam krije...če je tole slednje jo je on definitivno bolje odnesel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel tako izkusnjo ko je tip zanalasc zabremzal vozilo, hotel je namrec da se mu zabijem, sam se se jaz hitrej ustavil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

včeri zjutri se pelem v službo in naleti na smetarje,ki pobirajo smeti...ustavim v koloni in čakam...naenkrat se mi pa en pacien zakon v rit :headbang: ,motor sam skoč spod mene,mene vrže na avto pol pa na tla...

se poberem cel razpizden gledam tist stovčen motor,pa tipu rečem pizda kva s pa mislu???in kaj mi reče?? nisam video,sem gledal drugam :headbang: :headbang: :headbang:

no evo pa sn spet brez motorja,pa še roko sn si zjebu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jny007,

meu sm podoben problem neki let nazaj s skuterjam. pelu sm za avto šolo v koloni!! za sekundo sm pogledal stran (moja napaka), pred mano je stala avtošola, kolona pa odpeljala dalje. avtošola je ustavila za drugo zebro v križišču (zebra, križišče, zebra, avtošola) tud brez razloga. pomagat si nism meu kej velik, počl je. na avto nč, motr pa suto spredno plastiko in luč. na srečo fotr pozna lastnika avtošole, tko da se je use uredil brez plavih. nekak smo se pogodil za tako kot pri tebi deljeno krivdo in je vsak svoje kril :headbang:

js sm biu pa rahlo zbit (kolena, pretres možganov)..nič hujšega

velik sreče z reševanjem problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne bom nič kril....sej je bil on kriv kva pa ne gleda kje voz....srečo je mel da mu nisem dal še kake vzgojne :evilgrin: ,ka sn lih prav na obratih :whistle: itak je przal,da je kriv,pa podpisal tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!