Skoči na vsebino

Motor Top Inc


Marci69

Priporočene objave

Ali ima kdo izkušnjo pri nabavi motorja preko www.motor-top.net? Motorji se namreč prodajajo po izredno ugodnih cenah, novi, starejši modeli,... Firma naj bi bila registrirana v Angliji, motorji pa bi se poslali iz Barcelone.

Sem nekoliko skeptičen, ker se pojavljajo razni Romuni, kateri nategujejo ljudi z raznimi pretvezami.

Lp,

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce bodi previden, kolikor vem je veliko raznih nategov s prodajo motorjev iz Anglije.

Sploh pa nikdar in nikoli nobenega denarja naprej pa se nimaš kaj dosti zajebat. Najbolje je zrihtat iz oči v oči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da je obvestilo dovolj pomembno, da se seznanite z njim. Gre namreč za to, da se pojavljajo t.i. phishing web strani s pretvezo poceni motorjev. Oglasi so objavljeni marsikje, med drugim tudi na www.autoscout24.de. Prodajajo se Yamahe, Kawasakiji, Ducatiji,... vsi so modelno leto 2004, cene pa neverjetno ugodne.

Pripenjam link na nemški forum, ki pojasnjuje nateg:

http://www.motorradonline24.de/thread.php?postid=920874

Upam, da niso uspeli nategniti katerega od vas.

Lp,

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi našel to stran, po nekaj mailih sem ugotovil, da gre za nateg. Sprva sem bil zelo zagret pa sem kaj kmalu odkril prevarante. Odgovor sem dobival nazaj iz "trgovine" tudi v poznih nočnih urah, telefonske številke ne delajo (sem se pogovarjal z enim iz Španije - št. iz Barcelone je mobitel, ki je nedosegljiv, tista iz Škotske sploh ne dela (klical sem oboje)), ulice na raznih kartih ne obstajajo,... Škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!